Cup

Подати заявку

Заявки можуть подавати тільки зареєстровані користувачі.
Реєстрація в PSM Awards 2023 обов'язкова для всіх користувачів.
Зареєструйтесь або увійдіть до особистого кабінету.

Активація облікового запису

Email

Вітаємо! Ви успішно активували обліковий запис! Тепер ви можете увійти в особистий кабінет.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти
Будь ласка, введіть пароль

Увійти

Email

Sorry, login or password is not correct

Відновлення пароля

Введіть адресу своєї електронної пошти для відновлення пароля. Ви отримаєте лист з інструкціями щодо скидання пароля. Якщо у вас виникли проблеми зі скиданням пароля, зв'яжіться з нами або надішліть нам електронного листа.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Відновлення пароля

Email

Вам надіслано повідомлення на електронну пошту з інструкціями щодо створення нового пароля.

Відновлення пароля

Email

Unfortunately, we could not change the password

Payspace magazine
Awards 2023

Чого очікувати від щорічної премії PSM AWARDS

 • 200+ учасників
 • 10+ номінацій
 • 100K голосів

ІСТОРІЯ PAYSPACE MAGAZINE AWARDS

Перша премія відбулась у 2016 році. Відтоді PSM Awards проходить щороку, визначаючи найкращі компанії та експертів на ринку фінансових технологій України. Участь для операторів ринку безкоштовна.

Детальніше

Етапи PSM AWARDS 2023

Apply. Apply.

Подання заявок

із 07.09.2023 по 30.09.2023

Голосування

із 1.10.2023 по 03.12.2023

Нагородження переможців

грудень 2023

Учасники про PSM AWARDS

Payspace Magazine Awards це як аналог «Оскар» в українському фінтеху, що найпрозорішим шляхом відмічає кращих з кращих. У часи, коли вся наша країна боронить своє, і всі об’єднані єдиною великою метою, наближаючи перемогу, вкрай важливо відмітити представників бізнесу, які не тільки тримають фінансовий фронт, але й продовжують впроваджувати нові технології і продукти, в черговий раз доводячи, що Ukraine is the capital of great people

Євген Лісняк
Senior Director, Head of Strategic Partnerships, Fintech and Ventures at Visa CISSEE"

У переломні моменти відбуваються проривні відкриття. І це під силу тільки справжнім ентузіастам. Громадяни, бізнес і платіжна індустрія повинні знати і пишатися найкращими. Кожен на своєму фронті робить усе для Перемоги. І про наші успіхи треба активно говорити. Ось чому Премія PSM Awards така важлива для фінтех-ринку України

Олександр Карпов
Director at Ukrainian Interbank Payment Systems Member Association "EMA"

Насамперед Премія PSM Awards потрібна власникам та керівникам компаній, щоб рухатися вперед та досягати мети. У такий час, як зараз, більшість проєктів знаходяться на межі виживання, і не багатьом вдається продовжувати надавати якісний сервіс клієнтам. Тому важливо такі компанії відзначати немонетарною мотивацією

Никита Ізмайлов
CEO & Founder at N1 investment fund

Проведення Премії PSM Awards є важливим з трьох причин: 1. Показати, що навіть у такий час ми не повинні зупинятися у розвитку технологій; 2. Відзначити ті компанії, які мобілізують всі ресурси, щоб створювати нові корисні для суспільства продукти.3. Ми повинні показати агресору, що ми сильні та незламні і здатні працювати на загальне благо, незважаючи ні на що

Павло Сидельов
CTO в SDK.finance

Такі заходи, як PaySpace Magazine Awards, дозволяють навіть під час війни, відчути єдність із іншими та почерпнути сили для подальших досягнень та вкладу у Перемогу

Гела Слюсарчук
СMO PSP Platon

PaySpace Magazine Awards щороку відзначає найкращі проєкти та експертів в українському FinTech. І в цьому році для галузі особливо важливо говорити про досягнення та нові старти. Це територія нашої незламності, джерело натхнення і мотивації, а також можливість здобути нових партнерів та однодумців.

Олексій Авраменко
CEO & Founder at EasyPay

Премія PSM Awards - престижна нагорода, яка кожного року відмічає найкращі українські фінтех-компанії і мотивує команди на те, щоб стати ще краще і не зупинятись у постійному пошуку і вдосконаленні клієнтського досвіду.

Олег Гороховський
Founder at monobank

Премія PSM Awards, на мою думку, одна з найпрофесійніших у нашій індустрії. Але що її кардинально відрізняє від багатьох інших - її не можна купити! Отримуючи нагороду, ваша компанія може з честю сказати, що вона визнана професіоналами цього ринку.

Денис Салун
Co-Founder at Card technology and system

Премія від найпопулярнішого профільного порталу про фінтех і для фінтеху - PaySpace Magazine Awards - це справжня червона доріжка для реально найкращих експертів, компаній, проєктів і сервісів на фінансовому ринку. Побувавши в журі, а значить, за лаштунками, можу сказати, що вибір завжди непростий, але головне - об'єктивний.

Анастасія Шевченко
General Manager/Partner в Lugera Ukraine

Партнер заходу

 • Фінансовий партнер

  moneyveo
 • Партнер

  portmone
 • Партнер

  Mycredit
 • Партнер

  cryptobit
 • Партнер

  city24
 • Партнер

  sloncredit

За підтримки

Iнформацiйнi партнери

Внимание!

Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы отображаются некорректно, а главное — на сайтах могут работать не все функции.

Настоятельно Вам рекомендуем выбрать и установить любой из современных браузеров. Это бесплатно и займет всего несколько минут.