«Успішний бізнес!»:
ПриватБанк проведе чотири акції на підтримку малого і середнього бізнесу
Автор: Анастасія Клименко
Матеріал підготовлений за підтримки ПриватБанк

UA
RU
«Успішний бізнес!»:
ПриватБанк проведе чотири акції на підтримку малого і середнього бізнесу
Автор: Анастасія Клименко
Матеріал підготовлений за підтримки ПриватБанк

UA
RU
Державний ПриватБанк не перший рік очолює рейтинги найпопулярніших фінустанов серед бізнесменів. За даними статистичних досліджень (CBR), з банком співпрацює 65,7% компаній і 78,3% підприємців, а вважають банк основним 45% компаній і 70% ФОП в Україні. Експертне співтовариство неодноразово відзначало зручність сервісів Привату для бізнесу: два роки поспіль Privat24 потрапляв у ТОП-20 онлайн-банкінгів для бізнесу за версією асоціації SME Banking Club, у 2019 році читачі та експерти PSM Awards також назвали Privat24 — кращим інтернет-банкінгом для бізнесу.
Користуючись великою популярністю серед підприємців банк на постійній основі пропонує актуальні рішення для їхньої підтримки. Кредитні програми, лізинг для бізнесу, запуск маркетплейса українських товарів — неповний перелік таких продуктів і сервісів. У 2020 році Приват одним із перших приєднався до програми "Доступні кредити 5-7-9%" і за даними на січень 2021 року видав понад 2,5 тис позик підприємцям — це найбільший показник серед українських банків. Крім цього, ПриватБанк регулярно пропонує вигідні ініціативи для бізнесу, зокрема у лютому банк запустив нову акцію "Успішний бізнес!". Чим вона корисна для малого і середнього бізнесу, які її умови і як стати її учасником — розповідаємо в новому матеріалі PaySpace Magazine.
Програма "Успішний бізнес!" націлена на підтримку малого і середнього бізнесу і складається з 4 етапів: відкриття рахунку, LiqPay, торговельна виручка і зарплатний проект.
Успішний бізнес!
ПриватБанк обслуговує понад 700 тис корпоративних клієнтів, дозволяючи економити на комісіях і проводити миттєві платежі 24 години на добу 7 днів на тиждень. Відкривши рахунок у Приватбанку, ви також зможете скористатися цими перевагами і, до того ж, отримати бонуси завдяки участі в акції.

Брати участь у першому етапі акції можуть юридичні особи та підприємці, які зареєструються з 1 по 14 лютого 2021 року і відкриють поточний рахунок до 30 квітня 2021 року.

Відкриття рахунку — безкоштовно. З бізнесменів також не стягують плату за обслуговування рахунку протягом перших трьох місяців — до 30 квітня 2021 року. Ця умова поширюється до 5 відкритих рахунків по зв'язаним компаніям. По завершенню акції для підприємців діє стандартний тариф за обслуговування рахунку — 100 грн на місяць для ФОП і 150 грн на місяць для юросіб.
Відкриття рахунку: безкоштовне обслуговування до 5 рахунків у національній валюті
Бонуси для бізнесу на 1 етапі акції:
Безкоштовне відкриття гривневих рахунків до 5 по зв'язаних компаніях;
Обслуговування рахунків без абонплати протягом 3 місяців до 30 квітня 2021 року;
Безкоштовне підключення до Приват24 для бізнесу, встановлення мобільного додатку, доступ до безкоштовних ЕЦП/SmarID, електронних звітів і документообігу.
LiqPay — це платіжний сервіс, який дозволяє здійснювати миттєві платежі за допомогою мобільного телефону, інтернету і платіжних карт Visa і Mastercard. Платежі можна отримувати з понад 150 країн світу в режимі онлайн з зарахуванням коштів протягом 1 банківського дня. Комісія при зарахуванні коштів становить лише 2,75%. Сервіс пропонує інноваційні платіжні рішення, серед яких: платіжний віджет, оплата в один клік, по QR-коду, через Push-повідомлення у Privat24, за допомогою FacePay24 або методом GeoPay. Серед клієнтів LiqPay ПриватБанку — найбільші онлайн-бізнеси країни у сфері послуг, побутової техніки, косметики, розваг і т.д.
LiqPay: ще більш низька комісія за прийняття платежів
Що потрібно для цього зробити:
Зареєструйтесь в акції;
Підключіться до LiqPay з 15 по 28 лютого;
Після реєстрації комісія при зарахуванні коштів складатиме 2,2% на весь акційний період.
Юридичні особи та підприємці, які підключаться до LiqPay у лютому зможуть взяти участь у другому етапі акції ПриватБанку.
ПриватБанк також допомагає бізнесменам із прийомом торгової виручки і її інкасацією. Здавати виручку в ПриватБанку можна у будь-який час, а гроші зараховуються на рахунок компанії за лічені хвилини. Підприємцям доступні кілька варіантів з передачі грошей: термінали самообслуговування (комісія складає лише 5 грн — у 5 разів нижче, ніж у конкурентів), каси та інкасатори банку. При цьому вам не потрібно турбуватися про логістику і безпеку коштів — усю відповідальність за готівку бере на себе ПриватБанк.

У березні юридичні особи та підприємці з відкритими рахунками у ПриватБанку, які останні 3 місяці не здавали виручку в банк, зможуть стати учасниками акції "Успішний бізнес!". Для цього достатньо зареєструватися в акції з 1 по 14 березня.
Торговельна виручка: зарахування коштів через ТСО по 0 грн
На період акції (до 31.05.2021 включно) комісія за передачу виручки на рахунок у Приватбанку через термінали самообслуговування складе 0 грн.
Зарплатний проект у ПриватБанку — це зручність не тільки для керівника, але і для бухгалтера та співробітників. На карти найбільшого банку країни зарплату отримують близько 56% українців. На відміну від конкурентів у Приваті не стягують з клієнтів плату за обслуговування зарплатної картки або за зняття грошей у банкоматі — ваші співробітники завжди можуть розраховувати на чесне і клієнтоорієнтоване обслуговування з комфортними умовами.

ПриватБанк дозволяє реалізувати зарплатний проект на 100 осіб максимум за тиждень. Випуск і обслуговування зарплатної картки — безкоштовно.
Зарплатний проект: виплата зарплати від 0%
Що потрібно для цього зробити:
Зареєструйтесь в акції;
Відкрийте зарплатний проект у відділенні або залиште онлайн-заявку на підключення Зарплатного проекту з 15 по 28 березня;
На час акції комісія за зарахування зарплати через співробітників банку складе 0,25% (стандартний тариф 0,5%), зарахування через Приват24 — 0 грн (стандартний тариф від 0,25% до 0,4%).
Юридичні особи та підприємці, які відкриють зарплатний проект у ПриватБанку в березні, зможуть взяти участь у четвертому етапі акції "Успішний бізнес!".
Реєструйтеся в акціях на сайті wow.pb.ua. Встигніть взяти участь і скористатися додатковими перевагами обслуговування у ПриватБанку!
© 2011 - 2020 PaySpaceMagazine «доступно про платежі».
Всі права захищені.
Вам потрібен яскравий і ефективний проект?
Ви можете замовити статтю різного формату в рамках власного спецпроекту
Підпишись: