close-btn
PaySpace Magazine Global toggle EN
Мы в соцсетях:
PaySpace Magazine Global toggle EN

Depositphotos Music: аудіоколекція вашого бізнесу

Створена в кінці 2020 року аудіоколекція Depositphotos зростає з геометричною прогресією, зараз у базі понад 560 тис. треків

Легальність використання музичних творів в Україні все частіше стає предметом судових спорів. Роялті-фрі аудіофайли, стокові звуки та музика Depositphotos бюджету вашої фірми шкоди не завдають, але прибуток гарантують. Як і для чого використовувати формат аудіо найбільшого онлайн-банку креативних ідей?

Півмільйона звукових файлів

Створена в кінці 2020 року аудіоколекція Depositphotos зростає з геометричною прогресією, зараз у базі понад 560 тис. треків.

Автори, ді-джеї, звукорежисери додають у портфоліо унікальні звукові акценти, ефекти, музичні фрагменти, мікси, інтерпретацію класики. Після підпису ліцензійної угоди вони дозволяють використовувати твір всім, хто легально купить його в аудіобанку Depositphotos.

Користувачі онлайн-ресурсу сплачують щомісячну або річну передплату з різним набором опцій для аматорів, соціальних проєктів, професійних співробітників телерадіокомпаній, IT-студій, рекламних агентств і блогерів.

При прослуховуванні промо на звук накладено фірмовий «водяний знак». Після оплати ви отримуєте бездоганний звуковий ефект у професійному виконанні та відтворенні. Легально.

У колекції музика всіх напрямів, спів птахів, звуки стихії, емоції, їжа, фентезі, вулиця, побутові звуки, оплески, короткі акценти та довгі фонові треки.

Де використовують звуки Depositphotos?

Музичні ефекти в театрах, концертах, шоу-програмах, радіо, кіно і телепередачах. Фірмові заставки, фон, звукові ефекти й фінальні титри, реклама, влоги, подкасти, аудіокниги, канали Telegram, Clubhouse, YouTube, TikTok.

Музика для будь-якого бізнесу:

  • лаунж-колекції для барів, кафе, ресторанів, галерей, лобі готелів, бібліотек, концертних залів;
  • енергійний музичний фон супермаркетів, бутиків, кінотеатрів, автосалонів, промислових виставок, спортивних клубів, дитячих закладів;
  • короткі мелодійні аудіозаставки реклами та термінових повідомлень ТРЦ, живого спілкування з відвідувачами, програм аніматорів;
  • tone of voice промислових підприємств, бізнес-центрів, офісів великих компаній, банків.

В тренді брендові звуки офіційних сторінок сайтів, презентацій, UI-звуки мобільних додатків. На сприйняття користувача позитивно впливає фірмовий звук оплати в інтернет-магазині, підтвердження прийнятого замовлення, бронювання столика, номери в готелі та візиту в барбершоп. Музика приносить прибуток.

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!

Материалы по теме