10
технологiй
якими Cascad робить життя iнтернет-торговцiв простiшим
Вибір платіжного партнера є чи не найважливішим рішенням для онлайн-бізнесу. Незважаючи на це, головними критеріями вибору серед підприємців залишаються мінімальний розмір комісії та доступні способи оплати.
Насправді ж чим більше додаткових можливостей пропонує платіжна платформа, тим краще. Таким чином, бізнес має більше шансів забезпечити належний рівень прийому онлайн-платежів та задовольнити навіть найбільш примхливого покупця.
Cascad — це платіжна система нового покоління, побудована з використанням новітніх технологій. В ній є все, що необхідно бізнесу для того, щоб швидко і легко приймати платежі та здійснювати виплати. Які саме можливості надає Cascad для того, щоб забезпечити основні й додаткові бізнес-потреби — далі у цьому матеріалі.
Онлайн-платежi для бiзнесу
В Cascad для бізнесу є все, що потрібно для здійснення фінансових операцій: від вибору типу інтеграції та методів оплати до особистого кабінету мерчанта, в якому можна керувати платежами та переглядати детальну аналітику за обраний період.
Щоб кожна транзакція пройшла вдало, а користувачі не сумнівалися у безпеці своїх банківських даних, Cascad використовує наступні рішення:
Технологiї Smart-маршрутизації з каскадингом
Транзакції можуть бути відхилені з багатьох причин. Найчастіше це пов'язано з помилкою 3D-S авторизації (42-45%) чи безпосередньо з обробкою платежу банком (29-33%), і лише у 3-4% через те, що користувач невірно ввів дані, або на його рахунку недостатньо коштів.

Smart-маршрутизація виконується до авторизації транзакції, що допомагає запобігти її відхиленню. Водночас технологія каскадингу використовується для вирішення проблем із зазначеною транзакцією — коли платіж не проходить по одному платіжному шлюзу, транзакція автоматично проводиться по іншому.

Обидві технології дозволяють виконати більший обсяг транзакцій та значно збільшують конверсію платежів продавця.
Оплата в месенджері
За останні кілька років більша частина нашого повсякденного життя перемістилася з соцмереж в месенджери. Логічно, чому бізнеси вирішили й самі там адаптуватися.

З Cascad бізнеси можуть приймати оплати за допомогою чат-боту в Telegram. Після натиснення на кнопку оплати користувач буде переадресований на сторінку оплати платіжної системи, де він зможе вибрати свій обліковий запис і оплатити товар.

Головна перевага оплат з допомогою чат-ботів полягає у тому, що в них легше орієнтуватися. Користувач воліє здійснювати платіж за найменшу кількість кліків, тапів та скролів, і чат-боти якраз дозволяють це робити, бо проведення оплати відбувається в одному вікні чату.
Технологія токенізації
Токенізація — це технологія, за якої конфіденційні дані банківської картки клієнта (номер банківської картки, адреса, номер рахунку тощо) замінюються на спеціальний токен. Цей токен замінює конфіденційні дані клієнта одноразовим буквено-цифровим ідентифікатором й використовується для безпечного доступу, передачі та отримання інформації про картку клієнта.
Система попередження збоїв
Від 5% до 20% транзакцій зазнають невдачі після того, як клієнти натискають кнопку «Сплатити». Це велика втрата для будь-якого бізнесу.

Щоб кожна транзакція пройшла успішно, на потоці платежів у Cascad стоять інформери і алярми, які своєчасно попереджають мерчантів про можливі збої, що відбуваються на стороні банків-емітентів, еквайєрів або МПС ще до того, як вони трапляються. Це дозволяє запобігти невдалим транзакціям.
Безшовна інтеграція
Різний дизайн між інтерфейсом магазину та формою оплати, а також зайва переадресація – головні перешкоди на шляху до високої конверсії. У клієнтів складається враження, що під час оплати вони залишають інтернет-магазин, а отже передають свої платіжні дані третім особам.

Безшовна інтеграція дозволяє зробити форму оплати в одному стилі з інтернет-магазином. Завдяки цьому перехід до оплати здається непомітним — клієнти вводять дані своїх карток безпосередньо на сайті продавця, не переходячи на нові вкладки.
Оплата в 1 клік
Оплата в один клік позбавляє постійних клієнтів від необхідності повторно вводити дані своєї картки під час підтвердження наступних замовлень. Вони можуть зберегти їх після першої покупки на веб-сайті продавця та проводити оплату одним кліком у смартфоні чи у браузері під час подальших оплат.

Такий метод дозволяє значно підвищити конверсію та знизити відсоток відмови від кошика, оскільки виключає можливість введення невірних даних картки та суттєво економить час.
Платіжні посилання
З платіжним посиланням бізнеси можуть продавати будь-де: в соцмережах, мессенджерах, електронною поштою, чи просто надіславши SMS-повідомлення на телефон покупця. Все, що потрібно — створити посилання із вказанням придбаних товарів та сумою платежу, після чого клієнти можуть сплатити за покупки у зручний для них час. Після успішної оплати кошти автоматично зараховуються на рахунок продавця.

Мерчанти Cascad можуть виконувати будь-які дії з платіжними посиланнями – створювати, скасовувати, дублювати, задавати термін дії, шукати чи оновлювати – в особистому кабінеті.
Технологічне рішення для фінансової галузі
Повторні виплати
Cascad дозволяє організувати швидкий процес виплат та переказу коштів на банківські картки, рахунки або електронні гаманці. Для здійснення виплат потрібен мінімальний набір даних одержувача: лише номер картки або номер рахунку.
Антифрод-система
В Cascad використовують власну антифрод-систему, яка виявляє підозрілі дії клієнта з карткою, незвично часті і дивні спроби її поповнення та блокує небажаний трафік на ранніх етапах проведення транзакції.

Фахівці компанії також можуть налаштовувати різні сценарії роботи системи, які забезпечать вам максимальний захист від шахраїв.
P2P-перекази та оплата послуг в Інтернеті
Окрім представників бізнесу, платіжні рішення Cascad також розраховані на звичайних користувачів. За допомогою технології P2P-переказів, що доступна на сайті v.cascad, вони можуть переводити кошти з картки на картку, а також сплачувати величезну кількість послуг, не виходячи з дому: мобільний рахунок, інтернет, розваги та інші фінансові послуги.
Крім того, Cascad надає послуги з розміщення сервісу Р2Р-переказів на сайтах. Зазвичай проведення платежу займає не більше 1 хвилини. Оплачувати послуги можна кількома способами та з мінімальною комісією.
Платіжні системи не обмежуються одним лише забезпеченням безперебійних транзакцій, бо потреби бізнесу виходять далеко за ці рамки. В Cascad працюють над тим, щоб досвід використання платформи був легким та комфортним від самого початку. Тому процес підключення відбувається дуже швидко та без зайвої бюрократії — нові мерчанти починають приймати платежі за 3 дні.

Крім того, Cascad може адаптуватися до різних галузей і масштабів бізнесу, а також нових технологій, що допоможе відповідати потребам бізнесу та споживачів у майбутньому.

Якщо ви вже оцінили функціональність платіжної системи, можете підтримати проект, поділившись цією статтею.
© 2011 - 2021 PaySpaceMagazine «доступно про платежі». Всі права захищені.
https://psm7.com/
Матеріал розміщено на умовах партнерства