Cup

Подати заявку

Заявки можуть подавати тільки зареєстровані користувачі.
Реєстрація в PSM Awards 2023 обов'язкова для всіх користувачів.
Зареєструйтесь або увійдіть до особистого кабінету.

Активація облікового запису

Email

Вітаємо! Ви успішно активували обліковий запис! Тепер ви можете увійти в особистий кабінет.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти
Будь ласка, введіть пароль

Увійти

Email

Sorry, login or password is not correct

Відновлення пароля

Введіть адресу своєї електронної пошти для відновлення пароля. Ви отримаєте лист з інструкціями щодо скидання пароля. Якщо у вас виникли проблеми зі скиданням пароля, зв'яжіться з нами або надішліть нам електронного листа.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Відновлення пароля

Email

Вам надіслано повідомлення на електронну пошту з інструкціями щодо створення нового пароля.

Відновлення пароля

Email

Unfortunately, we could not change the password

Експертне журі

Склад журі, яке братиме участь у голосуванні, ще формується. До експертної комісії PSM Awards 2023 увійдуть фахівці в галузі фінансів та електронної комерції в Україні.

Валерій Новіков

Валерій Новіков є одним із провідних фахівців компанії Mastercard із впровадження фінтех-рішень в Україні. Валерій має 15-річний досвід роботи у фінансовій сфері, і вже понад вісім років разом із командою Mastercard запускає нові технології та сервіси, які змінюють платіжний ринок і наближають українців до світу без готівки.     Під керівництвом Валерія було реалізовано низку інноваційних проєктів, серед яких онлайн-оплата палива через мобільні застосунки мереж АЗК без необхідності виходити з машини; безготівкові чайові з послугою CashlessTips QR, а також низка інших цифрових smartcity сервісів в міській інфраструктурі.   З початку повномасштабної війни Валерій разом із командою розширили доступність фінансових сервісів, які набули особливого значення для українців. Так, послуга «Готівка на касі», яка дозволяє знімати кошти прямо на касі торгової точки під час оплати покупок, фактично подвоїла мережу банкоматів в країні. Ще одна послуга – «Готівка на картку», ​​яка дозволяє користувачу поповнювати картку готівкою прямо на касі, що значно економить час та позбавляє необхідності шукати термінали самообслуговування.

Партнер заходу

 • Фінансовий партнер

  moneyveo
 • Партнер

  portmone
 • Партнер

  Mycredit
 • Партнер

  cryptobit
 • Партнер

  city24
 • Партнер

  sloncredit

За підтримки

Iнформацiйнi партнери

Внимание!

Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы отображаются некорректно, а главное — на сайтах могут работать не все функции.

Настоятельно Вам рекомендуем выбрать и установить любой из современных браузеров. Это бесплатно и займет всего несколько минут.