Cup

Подати заявку

Заявки можуть подавати тільки зареєстровані користувачі.
Реєстрація в PSM Awards 2023 обов'язкова для всіх користувачів.
Зареєструйтесь або увійдіть до особистого кабінету.

Активація облікового запису

Email

Вітаємо! Ви успішно активували обліковий запис! Тепер ви можете увійти в особистий кабінет.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти
Будь ласка, введіть пароль

Увійти

Email

Sorry, login or password is not correct

Відновлення пароля

Введіть адресу своєї електронної пошти для відновлення пароля. Ви отримаєте лист з інструкціями щодо скидання пароля. Якщо у вас виникли проблеми зі скиданням пароля, зв'яжіться з нами або надішліть нам електронного листа.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Відновлення пароля

Email

Вам надіслано повідомлення на електронну пошту з інструкціями щодо створення нового пароля.

Відновлення пароля

Email

Unfortunately, we could not change the password

Експертне журі

Склад журі, яке братиме участь у голосуванні, ще формується. До експертної комісії PSM Awards 2023 увійдуть фахівці в галузі фінансів та електронної комерції в Україні.

Світлана Чирва

Світлана керує розвитком бізнесу електронних платежів Visa в Україні та Молдові, відповідає за зв`язки з банками-клієнтами, рітейлом та іншими учасниками ринку, а також за розширення присутності компанії в цих країнах та посилення ціннісної пропозиції Visa для партнерів компанії та власників карток Visa. Світлана приєдналася до компанії Visa у 2019 році як регіональна менеджерка в Україні та Молдові. Має більше 20 років досвіду роботи в області FMCG, страхування та банківської справи. До Visa займала позицію заступниці голови та члена правління одного з провідних українських банків. На цій посаді Світлана керувала командою, яка складалася з більш ніж 4000 тисяч осіб, розробляла бізнес-стратегію (для рітейлу), співпрацювала з керівниками банків та регулюючими органами під час конференцій та круглих столів, а також відповідала за співпрацю з торговими мережами. Світлана також представляє країни СНД і Південно-Східної Європи в Мережі жінок-лідерок регіону Центральної та Східної Європи, Близького Сходу та Африки (CEMEA) (CEMEA Women\\\'s Leadership Network) та є кураторкою програм жіночого лідерства в регіоні. Має ступінь магістра Business Administration KMBS.

Партнер заходу

 • Фінансовий партнер

  moneyveo
 • Партнер

  portmone
 • Партнер

  Mycredit
 • Партнер

  cryptobit
 • Партнер

  city24
 • Партнер

  sloncredit

За підтримки

Iнформацiйнi партнери

Внимание!

Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы отображаются некорректно, а главное — на сайтах могут работать не все функции.

Настоятельно Вам рекомендуем выбрать и установить любой из современных браузеров. Это бесплатно и займет всего несколько минут.