Cup

Подати заявку

Заявки можуть подавати тільки зареєстровані користувачі.
Реєстрація в PSM Awards 2023 обов'язкова для всіх користувачів.
Зареєструйтесь або увійдіть до особистого кабінету.

Активація облікового запису

Email

Вітаємо! Ви успішно активували обліковий запис! Тепер ви можете увійти в особистий кабінет.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти
Будь ласка, введіть пароль

Увійти

Email

Sorry, login or password is not correct

Відновлення пароля

Введіть адресу своєї електронної пошти для відновлення пароля. Ви отримаєте лист з інструкціями щодо скидання пароля. Якщо у вас виникли проблеми зі скиданням пароля, зв'яжіться з нами або надішліть нам електронного листа.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Відновлення пароля

Email

Вам надіслано повідомлення на електронну пошту з інструкціями щодо створення нового пароля.

Відновлення пароля

Email

Unfortunately, we could not change the password

Експертне журі

Склад журі, яке братиме участь у голосуванні, ще формується. До експертної комісії PSM Awards 2023 увійдуть фахівці в галузі фінансів та електронної комерції в Україні.

Денис Салун

Експерт у сфері платіжних технологій із 20-річним стажем. Свою кар'єру почав з посади начальника відділу продажу в компанії "Інпас". Згодом, через 10 років, перебуваючи на посаді комерційного директора, вивів організацію в лідери ринку серед постачальників POS-термінального обладнання. Консультував багато компаній, що працюють в індустрії платіжних карт (постачальників процесингових рішень, виробників пластикових карток, терміналів самообслуговування і т.д.). У 2011 очолив представництво американської корпорації NCR. Станом на сьогодні є партнером і засновником трьох компаній:

 • КТС (Карткові Технології та Системи). Офіційний партнер Visa і Mastercard з постачання рішень МобоКардс для токенізаціі карт і FastTuck для легкого підключення банків до GPay і Apple Pay;
 • Перша еквайрингова компанія. Пропонує еквайрингові послуги торговельним підприємствам;
 • SmartPayTechnologies. Дистриб'ютор і розробник рішень для організації еквайрингових мереж (POS-термінали, платіжні термінали, банкомати, електронні касири, пластикові картки).

Партнер заходу

 • Фінансовий партнер

  moneyveo
 • Партнер

  portmone
 • Партнер

  Mycredit
 • Партнер

  cryptobit
 • Партнер

  city24
 • Партнер

  sloncredit

За підтримки

Iнформацiйнi партнери

Внимание!

Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы отображаются некорректно, а главное — на сайтах могут работать не все функции.

Настоятельно Вам рекомендуем выбрать и установить любой из современных браузеров. Это бесплатно и займет всего несколько минут.