Cup

Подати заявку

Заявки можуть подавати тільки зареєстровані користувачі.
Реєстрація в PSM Awards 2023 обов'язкова для всіх користувачів.
Зареєструйтесь або увійдіть до особистого кабінету.

Активація облікового запису

Email

Вітаємо! Ви успішно активували обліковий запис! Тепер ви можете увійти в особистий кабінет.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти
Будь ласка, введіть пароль

Увійти

Email

Sorry, login or password is not correct

Відновлення пароля

Введіть адресу своєї електронної пошти для відновлення пароля. Ви отримаєте лист з інструкціями щодо скидання пароля. Якщо у вас виникли проблеми зі скиданням пароля, зв'яжіться з нами або надішліть нам електронного листа.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Відновлення пароля

Email

Вам надіслано повідомлення на електронну пошту з інструкціями щодо створення нового пароля.

Відновлення пароля

Email

Unfortunately, we could not change the password

Експертне журі

Склад журі, яке братиме участь у голосуванні, ще формується. До експертної комісії PSM Awards 2023 увійдуть фахівці в галузі фінансів та електронної комерції в Україні.

Владислав Рашкован

Заступник виконавчого директора в МВФ. Він представляє у Виконавчій Раді МВФ Україну і ще 14 європейських країн. Перш ніж приєднатися до МВФ, Владислав Рашкован перебував на посаді заступника Голови Національного Банку України (НБУ). Він був відповідальний за розвиток і реалізацію стратегії реформ банківського сектору України, а також трансформацію НБУ. До початку кар\'єри в Нацбанку Владислав 8 років працював в UniCredit Group: з 2010 року - на посаді фінансового директора та члена правління UniCredit Bank в Україні; керував трансформаційними проектами, ураховуючи сферу діджитал, у кількох країнах. З 2000 року Владислав працював стратегічним консультантом у сфері злиття і поглинання. Крім того він займався громадською діяльністю, перебуваючи в ролі співголови Комітету з Банків і Фінансів Американської торговельної палати в Україні, а також був членом Ради директорів Київської школи економіки. Владислав Рашкован має величезний досвід у стратегічному менеджменті та в управлінні комплексними трансформаційними процесами в фінансовому секторі.

Партнер заходу

 • Фінансовий партнер

  moneyveo
 • Партнер

  portmone
 • Партнер

  Mycredit
 • Партнер

  cryptobit
 • Партнер

  city24
 • Партнер

  sloncredit

За підтримки

Iнформацiйнi партнери

Внимание!

Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы отображаются некорректно, а главное — на сайтах могут работать не все функции.

Настоятельно Вам рекомендуем выбрать и установить любой из современных браузеров. Это бесплатно и займет всего несколько минут.