Определяем лучший сервис по покупке билетов, как на мероприятия, так и на транспорт.
Історія підприємства сягає листопада 1993 р., коли, згідно з наказами Міністерства транспорту України та Державної адміністрації залізничного транспорту України, було створено центр. 18 січня 1994 р. його Статут був затверджений Старокиївською районною державною адміністрацією м. Києва.
В наші дні філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» Публічного акціонерного товариства "Українська залізниця" у складі майже 3000 співробітників, без перебільшення, стала інформаційним серцем Української залізниці, безперервна робота якої забезпечує над¬ходження оперативної інформації до усіх підрозділів залізничного транспорту нашої країни, експлуатацію автоматизованих систем забезпечення роботи вантажних та пасажирських перевезень, системи електронного документообігу, автоматизованих сиситем обліку та контролю ресурсів підприємства.
З цією метою у філії функціонує сучасна обчислювальна техніка яка забезпечує безперебійну роботу найважливіших інформаційно-телекомунікаційних систем, без яких неможливе функціонування залізничного транспорту.
Сервіс он-лайн резервування та придбання квитків хоч і є самою молодою системою, яку обслуговує філія «Головний інформаційно-обчислювальний центр» ПАТ «Укрзалізниця», але від травня 2012 року, коли почали продаватися перші електронні квитки, сервіс набув великої популярності завдяки простому та зручному інтерфейсу користувача офіційного сайту booking.uz.gov.ua з можливістю здійснення оплати за допомогою міжнародних платіжних систем Visa/MasterCard, а з 2017 р. - національної платіжної системи «Простір», та електронного гаманця MasterPass. Фіскалізація електронних документів при оформленні он-лайн та здійснення контролю засобами мобільного терміналу контролю документів при посадці в поїзд, надає можливість пасажиру здійснювати поїздку без додаткового звернення до каси. Для надання користувачам альтернативи вибору організовано широку Агентську мережу. Впроваджено послугу он-лайн повернення квитків через особистий кабінет користувача, яка дозволяє без звернення до квиткової каси здійснити повернення квитка та отримати кошти на банківську картку. З 30.09.2013 впроваджена Бонусна програма для пасажирів вагонів 1-го класу поїздів «ІНТЕРСІТІ+», за умовами якої передбачено преміювання користувачів-учасників Бонусної програми нарахуванням та можливістю використання бонусів при оформленні проїзних документів на сайті booking.uz.gov.ua. Також існує система отримання знижки 10% на плацкартну частину вартості квитка при оформленні поїздки «туди-зворотньо». З 2014 року з’явилась можливість он-лайн оформлення пільгових проїзних документів студентами українських навчальних закладів з попередньою он-лайн перевіркою в базі даних Міністерства освіти і науки України. Впроваджено мобільну версію офіційного сайту та розроблено власний мобільний додаток на двох найпопулярніших платформах Android, IOS. З 2017р. при співпраці із міжнародними партнерами, розширено можливості он-лайн оформлення електронних документів і в Європейському напрямку. У 2016 р. booking.uz.gov.ua було доопрацьвано для забезпечення оформлення квитків пасажирам з вадами зору. Сьогодні триває робота над впровадженням продажу електронних квитків громадянам з інвалідністю, які користуються пільгами на залізничному транспорті, а також впровадження складного маршруту з пересадкою. На сьогоднішній день, доля квитків, які оформляють пасажири через мережу Інтернет складає майже 50% від всього загального продажу. Частка оформлень через booking.uz.gov.ua, складає 60% від продажу залізничних квитків через мережу Інтернет.
Что происходит в украинском e-commerce: интервью с основателем Rozetka.ua Владиславом Чечеткиным
Основатель Rozetka.ua рассказал о развитии своего детища, последних трендах на рынке, проблемах и перспективах украинского e-commerce
«Пользователи нуждаются в простом и понятном банкинге» — Элина Полонская, WIDE:UP
Компания WIDE:UP заняла третье место в номинации «Лучший сервис по переводу денег с карты на карту» в конкурсе PaySpace Magazine Awards 2016
Темпы развития финансовых технологий в Украине опережают Европу — Виктор Игнатюк, Taplend
Интервью с основателем одного из самых успешных украинских fintech-стартапов