Cup

Подати заявку

Заявки можуть подавати тільки зареєстровані користувачі.
Реєстрація в PSM Awards 2022 обов'язкова для всіх користувачів.
Зареєструйтесь або увійдіть до особистого кабінету.

Активація облікового запису

Email

Вітаємо! Ви успішно активували обліковий запис! Тепер ви можете увійти в особистий кабінет.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти
Будь ласка, введіть пароль

Увійти

Email

Sorry, login or password is not correct

Відновлення пароля

Введіть адресу своєї електронної пошти для відновлення пароля. Ви отримаєте лист з інструкціями щодо скидання пароля. Якщо у вас виникли проблеми зі скиданням пароля, зв'яжіться з нами або надішліть нам електронного листа.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Відновлення пароля

Email

Вам надіслано повідомлення на електронну пошту з інструкціями щодо створення нового пароля.

Відновлення пароля

Email

Unfortunately, we could not change the password

Правила

Учасниками конкурсу можуть стати гравцi українського ринку електронної комерції та фінансових технологій.

Конкурс «PaySpace Magazine Awards 2022» (далі - «Конкурс») проводиться спеціалізованим онлайн-журналом PaySpace Magazine (далі - «Організатор»). Мета - визначити лідерів ринку, що гарантує споживачам надійність наданих ними послуг.

Учасником Конкурсу можуть стати компанії (або їхні представники в ролі експертів), що здійснюють діяльність на українському ринку електронної комерції і фінансових технологій. Для цього необхідно заповнити заявку у відповідному розділі на сайті Конкурсу. Термін розгляду заявки Організатором - не довше ніж 24 години. Організатор має право відмовити претенденту з обов'язковим поясненням причин.

ЕТАПИ Й СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ

Старт конкурсу – 10 жовтня 2022 року. Перший етап Конкурсу триватиме з 10 жовтня по 28 жовтня 2022 року. В ході нього відбувається збір заявок і визначення учасників. Номінантів буде визначено на основі отриманих заявок.

Другий етап - онлайн-голосування, що складається з трьох частин: голосування користувачів, голосування експертів і голосування редакції. Стартує 1 листопада 2022 року і триває до 30 грудня 2022 року включно. Голосування користувачів є відкритим: кожен може віддати свій голос лише за одного номінанта в кожній категорії.

Підбиття підсумків та нагородження переможців відбудеться в січні 2023 року.

ПРАВА ОРГАНІЗАТОРА КОНКУРСУ

Організатор має право видаляти учасників Конкурсу та переглядати порядок визначення Переможців у разі виявлення недобросовісних дій учасника Конкурсу або інших осіб на користь цього учасника Конкурсу, пов'язаних з обманом, шахрайством та іншими протиправними діями, завдяки яким учасник Конкурсу може отримати перевагу серед інших претендентів на перемогу.

ЗАВЕРШАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Участь у Конкурсі автоматично означає ознайомлення та повну згоду учасників із цими Правилами.

Спонсори та партнери

Генеральний партнер

Партнер заходу

  • FinTech партнер

  • Digital verification partner

    Identomat
  • Фінансовий партнер

    ccloan

При підтримці

Iнформацiйнi партнери

Внимание!

Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы отображаются некорректно, а главное — на сайтах могут работать не все функции.

Настоятельно Вам рекомендуем выбрать и установить любой из современных браузеров. Это бесплатно и займет всего несколько минут.