Cup

Подати заявку

Заявки можуть подавати тільки зареєстровані користувачі.
Реєстрація в PSM Awards 2023 обов'язкова для всіх користувачів.
Зареєструйтесь або увійдіть до особистого кабінету.

Активація облікового запису

Email

Вітаємо! Ви успішно активували обліковий запис! Тепер ви можете увійти в особистий кабінет.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти
Будь ласка, введіть пароль

Увійти

Email

Sorry, login or password is not correct

Відновлення пароля

Введіть адресу своєї електронної пошти для відновлення пароля. Ви отримаєте лист з інструкціями щодо скидання пароля. Якщо у вас виникли проблеми зі скиданням пароля, зв'яжіться з нами або надішліть нам електронного листа.

Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

Відновлення пароля

Email

Вам надіслано повідомлення на електронну пошту з інструкціями щодо створення нового пароля.

Відновлення пароля

Email

Unfortunately, we could not change the password

Експертне журі

Склад журі, яке братиме участь у голосуванні, ще формується. До експертної комісії PSM Awards 2023 увійдуть фахівці в галузі фінансів та електронної комерції в Україні.

Сергій Скабелкін

Співзасновник FinTech Cluster в Україні. З 2012 року - віце-президент Асоціації УЕЛБУ, експерт у сфері FinTech і мобільного банкінгу, бізнес-архітектор мобільних гаманців і онлайн-сервісів. Має понад 10 років досвіду успішної роботи в банківському секторі: КБ "ПриватБанк" (проект "Приват Кредит"), ТОВ "Банк Російський Стандарт" (тепер “Forward Bank”), АТ «Сведбанк», ПАТ "Альфа-Банк", венчурний фонд "ЛайфСреда" (проект “LifePad”), ЗАТ "Смартфін" (mPOS-термінали 2CAN), ПАТ "Фідобанк" (проект “FidoWallet”) та інші. Брав активну участь у створенні та просуванні кількох FinTech-стартапів у сфері mPOS, безконтактних платежів за технологією NFC HCE CBPP, програм лояльності та мобільних гаманців. Також був едвайзером і проектним менеджером проектів, що виходять на ICO, зокрема Open Dollar. Створив перший у світі токен SkaCoin (на платформі Waves), де в ролі забезпечення є персональний консалтинг.

Партнер заходу

 • Фінансовий партнер

  moneyveo
 • Партнер

  portmone
 • Партнер

  Mycredit
 • Партнер

  cryptobit
 • Партнер

  city24
 • Партнер

  sloncredit

За підтримки

Iнформацiйнi партнери

Внимание!

Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы отображаются некорректно, а главное — на сайтах могут работать не все функции.

Настоятельно Вам рекомендуем выбрать и установить любой из современных браузеров. Это бесплатно и займет всего несколько минут.