close-btn
Ми в соцмережах:

Shiba Inu запускає продаж нерухомості у власному метавсесвіті

Команда SHIB, повідомила про продаж віртуальних ділянок землі у власному метавсесвіті «Shiberse»

https://blog.shibaswap.com/

Команда назвала свій Метавсесвіт Shiberse, оскільки рання фаза розробки ще триває. Точну назву вони озвучать до кінця цього місяця.

Шиба-іну представив проект метавсесвіту під тимчасовою назвою «Shiberse» лише два тижні тому. І ось вже сьогодні кожен власник монет SHIB може стати власником віртуальної ділянки землі в метавсесвіті шиба-іну. Тим часом, команда мемкоіна ще не підтвердила переваги володіння землями у Shiberse.

Найбільшими Metaverse-платформами, які вирішили впровадити віртуальну нерухомість, є Sandbox і Decentraland. Там навіть можна придбати ділянку у кредит. Тим не менш, команда SHIB розуміє потенціал, можливості розширення та ефективну еволюцію, яку Метавсесвіт може принести спільноті. Ось чому SHIB анонсувала Shiba «LANDS» — ділянки віртуальної землі.

Щоб уникнути високої ціни за газ, як сталося при запуску Shiboshi NFT в 2021 році, нерухомість в Shiberse буде виставлена ​​на аукціон, і користувачі зможуть робити ставки на бажану ділянку. Власники монет LEASH отримають пріоритетний доступ у перший період продажів. Після цього черга буде відкрита іншим користувачам.

Точна дата старту продажів не називається, однак у блозі говориться, що це станеться «дуже скоро».

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Надзвичайно рідкісна ділянка віртуальної землі в криптоїгрі Axie Infinity була продана за 550 Ethereum, що становить понад $2,48 млн. за сьогоднішніми цінами. Внутрішньоігрові предмети, включаючи ділянки землі, представлені NFT або незамінними токенами — унікальними активами, які можна використовувати для підтвердження права власності на цифровий контент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Криптоінвестор заплатив $450 000, щоб стати віртуальним сусідом Снуп Догга

За матеріалами сайту blog.shibaswap.com

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!