close-btn
PaySpace Magazine Global toggle EN
Мы в соцсетях:
PaySpace Magazine Global toggle EN

Криптовалютну рекламу візьмуть під жорсткий контроль

Реклама бірж, що обіцяє фантастичний прибуток та повну прозорість, має бути заборонена

https://techcrunch.com/

Уряд Індії твердо переконаний у тому, що реклама криптовалютних бірж, яка обіцяє клієнтам величезний прибуток і непрозора щодо волатильного характеру такої торгівлі, має бути заборонена.

Влада Індії та кілька зацікавлених сторін досягли консенсусу щодо того, що безвідповідальна реклама вводить в оману молодь і має бути виключена.

Крім цього, у влади країни викликає серйозне занепокоєння можливість неправильного використання криптоторгового механізму для відмивання грошей та фінансування заборонених організацій.

Щоб унеможливити такий варіант, урядовці зазначили, що можуть вимагати від криптовалютних бірж провести повний KYC для своїх клієнтів. Більшість торгових площадок цієї галузі превентивно виконали вказівку, а деякі заборонили користувачам переміщати свої токени та монети у приватні гаманці чи на інші біржі.

Законодавці в Індії, де наразі немає офіційної структури з нагляду за криптовалютою та криптовалютною торгівлею, провели бесіди з кількома зацікавленими сторонами, щоб сформулювати подальший шлях розвитку галузі.

Цей крок пов’язаний з тим, що дедалі більше індійців уперше у своєму житті починають купувати біткоїни та інші криптовалюти.

В останні тижні провідні криптовалютні біржі, у тому числі CoinSwitch Kuber, що підтримується Andreessen Horowitz, і CoinDCX, що підтримується B Capital Group, запустили рекламу, яку багато людей визнали вкрай оманливою.

«Індійські криптобіржі були дуже безвідповідальними, висуваючи абсурдні та відверто хибні заяви у своїх безжальних рекламних оголошеннях. Цій галузі, що зароджується, слід виявляти обережність, щоб не дискредитувати себе, зокрема, в очах регулюючих органів.» — заявив Раджив Мантрі, засновник і директор компанії Navam Capital, що спеціалізується на венчурному капіталі в Індії.

Один високопоставлений політик, який побажав зберегти анонімність, також повідомив журналістам, що в країні будуть ухвалені закони, які вітають інновації в галузі технології блокчейн та відкриті для іноземних інвестицій у місцеві проекти. Переконання влади Індії у правильності цих дій посилилося після того, як уряд Китаю вжив жорстких заходів щодо транзакцій із криптовалютами.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Хакери зламали платформу Poly Network, яка виконує роль комунікатора між різними блокчейн-сервісами та дозволяє їм працювати разом. Представники компанії повідомили про атаку на своїй сторінці у Twitter і попросили допомогти їм встановити зв’язок із хакерами, щоб повернути вкрадені активи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хакеры вкрали данні 7,8 млн абонентів крупного мобильного оператора

За матеріалам  сайту techcrunch.com

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!