Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 20000 грн
Термін:
1 - 30 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 15 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0.01 до 1.5%
Вік:
від 18 до 65 років

Miloan: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 20 000₴

Кредит у Мілоан особливості отримання

Взяти кредит у Miloan не складає труднощів. Досить пройти просту процедуру реєстрації та відповідати мінімальним вимогам компанії:

 • бути у віці від 18 до 65 років;
 • мати паспорт та ІПН;
 • мати мобільний телефон;
 •  отримати доступ до інтернету з будь-якого гаджета.

Ніякі додаткові папери та довідки не знадобляться. Отже, в Мілоан кредит онлайн на картку отримає студент і людина без офіційного місця роботи, і студент, і пенсіонер, і домогосподарка або матуся у декреті.

Що пропонує компанія:

 • доступна сума позики — від 500 до 20 000 гривень;
 • терміни — від 1 до 30 днів;
 • відсотки — 0.01% для нових клієнтів і 1.5% стандартна ставка для других, третіх та наступних позиках.

Про компанію

Жителі Києва, Харкова, Дніпра, Одеси чи інших населених пунктів України знають, як важливо за короткий проміжок часу отримати кредитні кошти. Це може бути як невелика сума до зарплати, так і кілька тисяч, яких не вистачає до здійснення великої покупки або здійснення мрії. Отже, найкращим рішенням буде взяти кредит онлайн у Мілоан, де вся процедура відніме лічені хвилини.

Сьогодні Miloan кредит користується величезною популярністю. Вся справа у тому, що люди живуть у великому темпі і у них немає зайвого часу на пошук кредитних компаній, збору величезного пакету документів, витрати годин на дорогу та очікування в чергах. Хочеться, аби кошти перераховувалися після пари кліків — саме так і працює онлайн кредит Мілоан. Користувачеві потрібно лише гаджет з доступом до інтернету, десять хвилин на реєстрацію під час першого візиту і всього дві хвилини, якщо у Мілоан “мій кабінет” вже був раніше створений.

Переваги кредиту Miloan

Компанія у своїй роботі керується принципами мобільності, зручності для користувача та функціональності. Сервіс має безліч переваг, серед яких:

 • можливість отримати гроші з усіх куточків країни, навіть не виходячи з дому;
 • простота роботи — в Miloan вхід з телефону, планшета або ПК буде мати однаковий інтерфейс;
 • мінімум документів та вимог до позичальника;
 • самостійний вибір термінів і суми кредитування;
 • надійність збереження персональних даних;
 • наявність промокодів на Мілоан, регулярні акції.

Як подати заявку на кредит Мілоан

Користувачі, які вже встигли оцінити всі переваги сервісу знають, що перший крок для отримання грошей — увійти в особистий кабінет Miloan і там подати нову заявку. Однак новачки не мають персональної сторінки на порталі і повинні починати співпрацю з реєстрації. Вона необхідна для того, щоб у оперативному режимі надати МФО інформацію про себе. На основі її аналізу приймається рішення про видачу грошей. Тому важливо вказувати тільки достовірні дані, не допускати пропусків або орфографічних помилок.

Мілоан особистий кабінет: покрокова інструкція

 1. На головній сторінці сайту слід знайти кредитний калькулятор. Саме на ньому виставляються терміни кредитування і необхідна сума. Після вибору необхідно натиснути на кнопку “отримати гроші”.
 2. Система переводить користувача до реєстраційної форми. Там вказується ПІБ, номер ІПН, а також дані для входу — мобільний номер телефону, електронна пошта, створюється пароль. Саме ці дані стануть основою для того, щоб здійснити у Мілоан вхід в особистий кабінет за наступного візиту.
 3. На номер телефону прийде код підтвердження, який потрібно ввести у відповідне поле.
 4. Заповнення анкети — вказівку сімейного стану , особистої інформації, прикріплення фото з документами в руках.
 5. Внесення даних щодо місця проживання, наявності майна у власності, приблизний рівень доходу, контакти близьких людей, які б могли підтвердити викладену вище інформацію.
 6. Прописування реквізитів банківської картки і її верифікація у системі.
 7. Заявка вирушає на перевірку і виноситься рішення щодо надання кредиту. За позитивної відповіді кошти надходять на картку.

Як погасити кредит в Miloan?

Повернення коштів така ж проста процедура, як і отримання кредиту. Для того можна скористатися будь-яким із способів:

 • зробити платіж з картки, що була верифікована в особистому кабінеті;
 • звернутися до каси будь-якого банку;
 • самостійно за допомогою терміналу ;
 • онлайн за допомогою мобільних додатків від банків.

Як подовжити кредит в Мілоан?

Якщо не погасити позику вчасно, то з’явиться у Мілоан прострочення. Вона є небажаною, оскільки за кожен її день будуть нараховуватися штрафні санкції. Тому важливо своєчасно повертати гроші. Але якщо з якоїсь причини зробити це не вдається, то слід активувати Мілоан пролонгацію. Послугу, яка автоматично продовжує термін дії договору. Однак доведеться сплатити відсотки за кожен новий день користування грошима.

У разі, якщо і таких дій недостатньо, то слід звертатися на Miloan гарячу лінію, яка підкаже подальший розвиток подій. Можливо співробітники запропонують в Мілоан реструктуризацію — погашення боргу рівними платежами.

Промокод Miloan: що це і де його отримати

Для того, щоб зробити умови позики ще лояльнішими, компанія створила спеціальні промокодом. Це набір букв і цифр, який необхідно прописати в спеціальному полі для отримання знижки. Вона може виражатися у зниженні відсоткової ставки або надання інших пільгових умов. Знайти код можна, підписавшись на поштові розсилки, або сторінку компанії в соціальних мережах, зокрема, у Фейсбуці.

Нарівні з промокодом, проводяться у Мілоан акції, наприклад, розіграші цінних подарунків, бонуси за залучення нових клієнтів.

Відгуки про Miloan

Компанія давно представлена ​​на фінансовому ринку країни. За цей час вона заручилася підтримкою безліч клієнтів, які залишають про Мілоан відгуки. У більшості випадків вони позитивні. Людям подобається оперативність роботи, графік 24/7, великий відсоток схвалення заявок. В особистому кабінеті легко зорієнтуватися, подавати нові запити або подивитися залишок по платежах. Однак є відгуки про Miloan, які носять негативний характер. Там говориться про високу відсоткову ставку, труднощі, які виникають на простроченні і боргах перед компанією. Важливо розуміти, що у Мілоан відгуки боржників завжди будуть зі знаком мінус. Щоб не потрапити до подібної ситуації, слід своєчасно погашати кредит або користуватися пролонгацією.