close-btn
Ми в соцмережах:

Гарнітура Apple AR з обчислювальною потужністю рівня Mac з’явиться наприкінці 2022 року

Авторитетний аналітик Мінґ-Чі Куо заявив, що Apple може представити гарнітуру доповненої реальності у четвертому кварталі наступного року

https://csn-tv.ru/

Згідно з новим звітом відомого аналітика Мінґ-Чі Куо, наприкінці наступного року буде запущено проект гарнітури доповненої реальності (AR) від Apple, про який давно ходять чутки — пристрій із парою процесорів для підтримки своїх високопродуктивних можливостей.

За словами Куо, основним буде процесор вищого рівня аналогічний чіпу M1, яким компанія оснастила свої комп’ютери Apple Mac минулого року. А процесор нижчого рівня керуватиме сенсорними датчиками.

Куо заявив, що гарнітура AR зможе працювати незалежно, без необхідності бути прив’язаною до Mac чи iPhone. Аналітик додав, що Apple має намір замінити iPhone на AR-пристрій протягом десяти років, оскільки попит на такі гарнітури може перевищити щонайменше 1 млрд одиниць.

«Ми прогнозуємо, що гарнітура Apple AR, яка буде випущена у четвертому кварталі 2022 року, буде оснащена двома процесорами. Процесор вищого рівня матиме таку ж обчислювальну потужність, що і M1 для Mac, тоді як процесор нижчого рівня відповідатиме за обчислення, пов’язані з датчиками.»

«Конструкція блоку управління живленням (PMU) високопродуктивного процесора аналогічна конструкції M1, оскільки він має той же рівень обчислювальної потужності, що і M1.»

На додаток до AR гарнітура також зможе підтримувати віртуальну реальність (VR) завдяки парі 4K Micro OLED-дисплеїв від Sony, які вимагають обчислювальної потужності чіпа, подібного до M1.

Гарнітура Apple AR вимагає окремого процесора, оскільки обчислювальна потужність датчика значно вища, ніж у iPhone. Наприклад, для гарнітури AR потрібно щонайменше 6-8 оптичних модулів для одночасного надання користувачам безперервних послуг AR. Для порівняння, iPhone вимагає одночасної роботи до 3 оптичних модулів і не потребує безперервних обчислень.

Приблизна вартість майбутньої новинки складе $2000. При цьому в наступному десятилітті Apple має намір створити інноваційні контактні лінзи, які також будуть AR-пристроєм.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

У своєму останньому оновленні iOS Apple вирішує складну проблему — право спадкування. До цих пір, коли вмирала кохана людина або член сім’ї, не було простого способу отримати доступ до його облікового запису iCloud і абсолютно неможливо розблокувати телефон, не знаючи пароля. Згідно з умовами обслуговування iCloud, дані померлої людини йшли разом із нею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вигравайте один із десяти iPhone13 з А-Банком та Mastercard

За матеріалами сайту macrumors.com

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!