close-btn
Мы в соцсетях:

Перевірки, штрафи та перегляд податкових пільг: чого чекати бізнесу вже у липні

Проте підвищення податкових ставок не передбачається

податки

фото: www.pexels.com

Кабмін планує повернути поточного року перевірки бізнесу, які були скасовані з початком воєнного конфлікту. Зокрема, очікується, що порушникам режиму використання РРО призначатимуть штрафи, а деякі пільги при оподаткуванні скасують. Про це розповів голова фінансового комітету Верховної Ради Данило Гетьманцев.

Парламентарій пообіцяв не змінювати податкові ставки для бізнесу. За його словами, у ході переговорів з місією МВФ Кабмін не брав зобов’язань щодо посилення оподаткування. Повернуть лише довоєнні практики з єдиного податку. У липні ДПС скасує єдиний двовідсотковий податок, а підприємствам потрібно буде регулярно подавати на перевірку звітність.

Зазначимо, що зараз до Ради подано законопроект, в якому пропонується переглянути податкові пільги та відновити деякі види перевірок бізнесу. Серед іншого Гетьманцев також заявив, що торішнє скасування ПДВ на паливо не увінчалося успіхом. За його словами, цей захід був покликаний пожвавити ринок ПММ, який на початку війни відчував дефіцит нафтопродуктів. Проте скасування податку сприяло лише збагаченню трейдерів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які учасники фінринку зможуть бронювати співробітників: пояснення Нацбанку

Ми раніше повідомляли, що учасниками спеціального податкового режиму для компаній із сектору високих технологій стали вже 500 представників галузі. Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації. Проект „Дія.City“ продовжує розширюватися, навіть незважаючи на військові дії та блекаути, зазначають у відомстві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

НБУ позбавив бенефіціарного власника Ідея Банку права голосу — що відбувається

Гетьманцев анонсував повернення довоєнної податкової ставки на пальне: коментар

За матеріалами сайту rbc.ua

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!