close-btn

Google запустив корисні функції для браузера Chrome

Google Chrome запровадив нововведення для своїх користувачів — функцію синхронізації груп вкладок, яка забезпечує більш зручне та ефективне управління вкладками на різних пристроях

Фото: freepik.com

Фото: freepik.com

Ця нова функція в браузері дозволяє користувачам організовувати вкладки, які є взаємопов’язаними, під однією назвою із застосуванням акцентного кольору, полегшуючи навігацію та доступ. Згруповані вкладки відображаються у верхній частині екрана браузера.

Нова версія Google Chrome робить можливим використання цієї функції на різних пристроях, хоча наразі вона ще не доступна у мобільній версії Chrome.

«Упродовж наступних кількох тижнів ви зможете зберігати групи вкладок у Chrome для настільних комп’ютерів, щоб мати доступ до них на інших настільних пристроях і легко створювати резервні копії своїх проєктів», — йдеться у повідомленні в блозі Google.

Блог Google

Блог Google

Після натискання правою кнопкою миші на групу вкладок, користувачі тепер побачать опцію «Зберегти групу». Активувавши її, вони зможуть відмітити обрані групи вкладок значком синхронізації. Збережені групи будуть доступні з лівої сторони панелі закладок на всіх комп’ютерах, де користувач увійшов у свій обліковий запис Google. При відкритті групи вкладок одразу відображатимуться всі збережені сторінки. Якщо одна з вкладок буде закрита на одному пристрої, вона автоматично зникне з групи на всіх інших.

Нагадаємо, Google активно працює над розвитком як програмного забезпечення, так і апаратної частини цієї технології. Нещодавно компанія оголосила про створення нових спеціалізованих процесорів та розробку інноваційного «гіперкомп’ютера», призначеного для штучного інтелекту нового покоління.

Вам може бути це цікаво:

Google оновила політику щодо реклами криптовалют: що зміниться

Google створив новий спеціальний домен: для чого він

Google збирається відключити Календар: чому

Джерела: Sundries.com.ua, Google blog.

google news