close-btn
Мы в соцсетях:

Пенсіонери можуть отримати єДопомогу у відділеннях Укрпошти

В Україні постраждалі від російської агресії та незахищені верстви населення, зокрема й пенсіонери, можуть отримати додаткову грошову допомогу від міжнародних організацій. Тепер і у відділеннях Укрпошти

http://1news.zp.ua/

Так, Міністерством соціальної політики України для цього було створено соціальну платформу єДопомога. В рамках проекту пенсіонери, а також українці, які перебувають на окупованих, деокупованих або територіях, де проходять активні бойові дії, а також вразливі категорії, до яких входять внутрішньо переміщені особи, багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю, батько чи мати, що самотужки виховують малолітню дитину, можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій.

Для цього потрібно зареєструватися на платформі за даним посиланням. Причому наявність банківського рахунку – не обов’язкова: при заповненні заяви на сайті потрібно просто вказати про відсутність IBAN і за умови прийняття рішення міжнародною організацією пенсіонери отримають свої грошові кошти у відділеннях Укрпошти.

Проєкт єДопомога реалізовано Міністерством соціальної політики України за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми розвитку ООН в Україні, відповідно до завдань меморандумів Міністерства соціальної політики України з Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні та Товариством Червоного Хреста України, ЮНІСЕФ, Всесвітньої продовольчої програми ООН та Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Нагадаємо, що загальна кількість заявок на виплати від українців у міжнародні організації становить 780 722. Зокрема, через єДопомогу інформацію передало 113 156 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!