close-btn
Мы в соцсетях:

Китайські інтернет-магазини: ТОП-7 майданчиків російською мовою

Китайські інтернет магазини з безкоштовною доставкою в Україну в 2019 році продовжують залучати любителів шопінгу різноманітністю асортименту та знижками. Для тих, хто не розмовляє англійською або китайською мовами, ми підготували китайськi інтернет магазини російською

китайськi інтернет-магазини росiйською

Кращі інтернет магазини Китаю російською. Фото: transdata.biz

У наш час завдяки розвитку інтернету та електронної комерції в світі для любителів шопінгу не існує географічних кордонів. Сидячи вдома на дивані або в офісі в одній країні, ви можете замовити будь-яку вподобану річ в онлайн-магазині іншої країни. Навіть інший континент не стане перешкодою на шляху до бажаної покупки. Особливо привабливими для шопоголіків є китайські інтернет магазини.

Це не дивно, адже практично кожен інтернет магазин Китаю може похвалитися величезним асортиментом (від модного одягу до суперсучасного ноутбука) і постійним оновленням товару. Крім того, торговці заманюють знижками, безкоштовною доставкою і якісними репліками відомих модних брендів. Слід також зазначити, що у багатьох інтернет магазинів є російський інтерфейс. Це значно полегшує роботу з сайтом людям, які не відчувають себе впевненими в китайськiй або англійськiй мовах. Нижче представлений список «російськомовних» китайських інтернет магазинів.

ТОП китайських інтернет магазинів російською

Назва Безкоштовна доставка Сайт Переваги
AliExpress + ru.aliexpress.com гігант онлайн-торгівлі — величезний асортимент товарів
Banggood + www.banggood.com/ru якісна доставка
BuyinCoins + www.buyincoins.ru найдешевші товари
LightinTheBox + www.lightinthebox.com/ru надійність
Tmart + ru.tmart.com бонусні програми
TinyDeal + www.tinydeal.com подарунки за покупки
TomTop + www.tomtop.com/ru якісне обслуговування клієнтів

Розглянемо більш детально кращі інтернет магазини Китаю російською.

Огляд китайських інтернет магазинів російською мовою в 2019 році

1. AliExpress

Жоден огляд кращих китайських інтернет магазинів не обходиться без цього гіганта електронної комерції. Заснований Alibaba Group в 2010 році, AliExpress приваблює покупців величезним асортиментом товарів, доступними цінами, постійними знижками, а також наявністю безкоштовної доставки. Мобільний додаток майданчика робить шопінг зручним незалежно від платформи, а російськомовний інтерфейс дозволяє охопити аудиторію далеко за межами Китаю. Одним з найбільших переваг AliExpress є наявність системи захисту клієнтів: гроші надходять продавцеві тільки після того, як покупець підтвердив отримання товару. Якщо посилка не дійшла, або товар не відповідає опису на сайті, покупець може вимагати повернення грошей.

2. Banggood

У списку російських китайських інтернет магазинів присутнiй майданчик Banggood. Адже на сайті є кілька версій, одна з яких — російськомовна. Основні категорії товарів — одяг і аксесуари, косметика, електроніка, побутова техніка. Незважаючи на те, що асортимент магазину не настільки широкий, як у конкурентів, він постійно оновлюється. Також перевагами є низькі ціни і безкоштовна доставка. А головним плюсом Banggood покупці називають терміни доставки — від 15 до 30 днів (і не більше) в залежності від віддаленості сортувального центру.

китайские интернет магазины

Китайські інтернет магазини російською: AliExpress (фото з сайту)

3. BuyinCoins

Китайські інтернет магазини 2019 року, як і раніше, продовжують радувати покупців низькими цінами. Але BuyinCoins виділяється серед конкурентів найдешевшими товарами. Не дарма його назва перекладається як «купи за копійки». Популярні категорії товарів — різні б’юті-дрібниці, аксесуари для електроніки, спортивні товари, милі дрібнички для дому. Магазин також пропонує безкоштовну доставку в інші країни.

4. LightinTheBox

На відміну від попереднього майданчика, LightinTheBox відомий більш високими цінами на товари. Акції та розпродажі тут також зустрічаються не часто. Однак асортимент не залишить байдужим жодного любителя шопінгу — понад мільйон найменувань товарів, і список постійно поповнюється. Відгуки покупців свiдчать про те, що описи товарів на сайті дуже точні, а російський переклад — якісний.

5. Tmart

Представлені нами в цьому списку китайські інтернет магазини російською схожі за асортиментом товарів. Tmart — не виняток. На його сайті представлені понад 60 тисяч товарних позицій: електроніка, гаджети, одяг і аксесуари, товари для краси і здоров’я і т.д. У магазині діють бонусна і партнерська програми, є безкоштовна доставка. Процедура повернення грошей у разі незадоволення покупця стандартна, проте деякі відзначають, що Tmart часто затягує цей процес.

китайськi інтернет-магазини росiйською

Китайські інтернет магазини російською: Tmart (фото з сайту)

6. TinyDeal

Стандартний китайський інтернет магазин, без особливих переваг і недоліків. Російськомовний інтерфейс залишає бажати кращого, але і цього достатньо для вирішення питань, що цікавлять, в онлайн-чаті. Доставка безкоштовна, якщо вага товару не перевищує двох кілограмів. А в разі оформлення замовлення вартістю менше 33 доларів, посилка не отримує свій трекинговий номер і, по суті, їде до покупця «наосліп».

7. TomTop

Цей інтернет магазин користується популярністю в європейських країнах і США. Широкий асортимент товарів, їх висока якість і постійні акції радують покупців. Однак слід зазначити і особливість цього китайського онлайн-торговця. Оплатити замовлення можна тільки двома способами: через PayPal (якщо сума замовлення не більше $200) або Western Union (при замовленні понад $200). А ще трек-номер посилки оплачується додатково ($2).

Ідеальних торгових майданчиків в інтернеті, мабуть, не існує. Хтось радує покупців низькими цінами, але отримує негативні відгуки з-за низької якості. Інші змогли побудувати репутацію надійного продавця, але платити за такий сервіс доводиться більше. Ми представили кращi китайськi інтернет-магазини росiйською, намагалися описати всі їхні переваги і недоліки. Використовуйте цю інформацію при майбутніх покупках в інтернеті, і нехай онлайн-шопінг приносить вам радість.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як купувати на AliExpress в Україні: ТОП-7 порад

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!