close-btn

Українські сервіси мікрокредитування: 14 популярних компаній

Потреба в швидких та доступних кредитах залишається стабільно високою. Її традиційно задовольняють мікрофінансові організації (МФО) і в цій статті ми познайомимось ближче з учасниками ринку

Які компанії в Україні пропонують мікрокредити — огляд

Які компанії в Україні пропонують мікрокредити — огляд

Спершу нагадаємо, що мікрофінансова організація — це небанківська установа, яка зазвичай видає позики невеликого обсягу на короткий термін (у середньому 10-20 діб), рідше пропонує інші послуги, такі як страхування, зберігання коштів тощо. Сьогодні більшість МФО пропонують кредити онлайн, однак готівкові позики також залишаються досить актуальними.

Мікрокредитні пропозиції докорінно змінили спосіб доступу людей до фінансових ресурсів. Вони дозволяють позичальникам отримувати гроші на рахунок протягом декількох хвилин без довгої паперової тяганини та зайвих проблем.

На українському ринку мікрофінансових послуг наразі досить багато гравців, тож пропонуємо ознайомитися з ними. У наш список потрапило 13 популярних компаній:

 • MyCredit
 • Манівео
 • Selfie Credit
 • Slon Credit
 • SosCredit
 • Credit7
 • CreditKasa
 • ШвидкоГроші
 • ClickCredit
 • CreditPlus
 • Аванс Кредит
 • Треба Кредит
 • Finsfera
 • Качай Гроші

MyCredit

Це фінансовий сервіс, який гарантує клієнтам кредит онлайн в Україні за 5 хв, зручним способом та на прозорих умовах. MyCredit пропонує позики до 12 тис. грн (для нових клієнтів) та 18 тис. грн для постійних, терміном від 2 до 30 днів.

Компанія надає послуги цілодобово, гарантує захист персональних даних та нерозголошення їх третім особам. Скористатись пропозицією можуть лише громадяни України, які досягли 18 років та мають банківську картку. Для оформлення договору потрібен лише паспорт та ІПН. Серед цікавих пропозицій — знижки за програмою лояльності до 80%.

MyCredit

Манівео

Moneyveo — сервіс онлайн-кредитів, завдяки якому українці вирішують свої фінансові питання за лічені хвилини. Це один із найпопулярніших гравців на ринку небанківського кредитування онлайн, послугами якого регулярно користується близько 1,3 млн людей.

У компанії зазначають, що наразі видали понад 32 млрд грн коштів. У сервісі оформлено 6,8 млн договорів. Середній час оформлення кредиту — 8 хвилин, а швидкість обробки заявки системою — до 30 секунд.

Працює сервіс цілодобово, гроші надсилає миттєво, пропонує прозорі умови співпраці та гарантує надійний захист персональних даних. Кредити видаються непрацевлаштованим позичальникам, студентам, пенсіонерам та навіть клієнтам з неідеальною кредитною історією. Розмір позики — до 27 тис. грн. Термін — до 65 днів.

Манивео

Цікаве по темі: На що українці найчастіше беруть мікрокредити — дослідження

Selfie Credit

Selfie Credit — одна з найбільш інноваційних мікрокредитних компаній України. Її особливість — автоматичне заповнення заявки на кредит даними клієнта, які отримуються з банківських установ за допомогою запиту з селфі користувача. Завдяки цьому заявку на перший кредит можна подати за лічені хвилини. Для постійних клієнтів подача заявки здійснюється взагалі за кілька секунд, а також доступні більші суми позики та регулярні знижки та промо-пропозиції. Компанія регулярно розігрує серед своїх активних клієнтів цінні призи та подарунки.

Selfie Credit

Slon Credit

Компанія надає доступні кредити, пропонує чесні умови, забезпечує анонімність клієнтів та високий рівень безпеки. Користувачі отримують кошти протягом усього 5-15 хв, надаючи мінімум документів. Головна задача Слон Кредит— сформувати лояльність, щоб клієнти сприймали бренд як зручний та надійний інструмент для оперативного вирішення фінансових проблем.

Сервіс пропонує позики до 25 тис. грн на термін від 5 до 30 днів, а також знижки до 99% для постійних клієнтів. Гарантується надійний захист персональних даних та пільговий період 3 дні (розрахований на уникнення прострочень).

Slon Credit

SosCredit

Це зручний сервіс онлайн кредитування, який працює на ринку України вже понад 9 років. Мета діяльності — надавати якісну та оперативну допомогу в отриманні додаткових коштів на картку українським громадянам.

Працює SosCredit 24/7, оформлення заявки займає близько 20 хвилин у нових користувачів та не більше 5 хвилин у постійних клієнтів. Максимальна сума позики — 20 тис. грн, термін — до 65 днів.

Сервіс працює прозоро та гарантує захист усіх даних клієнтів. Для подачі заявки потрібен паспорт/id-картка й ІПН.

SosCredit

Credit7

Це одна з найбільших мікрокредитних організацій України з європейським капіталом, європейськими підходами та стандартами роботи. Пріоритети компанії — безпека та якість обслуговування клієнтів. Видаються позики на суму до 30 тис. грн (нові клієнти можуть отримати від 500 до 15 тис. грн), терміном до 30 днів. Отримати гроші можна вже за 3 хв.

На сайті Credit7 зазначається, що компанія забезпечує виконання зобов’язань з дотримань конфіденційності, а також технічних і організаційних заходів безпеки для запобігання несанкціонованого або незаконного розголошення клієнтських даних. У наявності SSL сертифікат, приховані комісії відсутні.

Credit7

CreditKasa

Це надійний сервіс онлайн кредитування, діяльність якого зосереджена на фінансовій допомозі громадян. Функціонує компанія з 2017 року та пропонує позики на суму до 50 тис. грн, терміном до 140 днів. Клієнти мають можливість добирати необхідну суму та додавати її до поточного кредиту без додаткових погоджень.

Серед вимог — наявність постійного трудового доходу, навіть якщо клієнт офіційно не працевлаштований. Працює CreditKasa, як зазначається на сайті компанії, швидко (отримати кредит можна усього за 8 хвилин), прозоро (без прихованих платежів та комісій), безпечно (гарантує захист персональних даних) та без відмов (93% постійних клієнтів отримують гроші).

CreditKasa

Читайте популярне: Хто є лідерами з портфельного банківського кредитування України — Мінфін

ШвидкоГроші

ШвидкоГроші — спеціалізована фінансова компанія «Споживчий Центр». Це досить відомий учасник українського ринку моментального кредитування, який користується довірою клієнтів. Сервіс видає кредити на будь-які потреби швидко, без застави та поручителів, прихованих платежів та комісій, готівкою та на картку.

Сума першого кредиту становить від 600 грн. до 30 тис. грн. Період — від 3 до 140 днів із можливістю продовження. Щоб подати заявку на кредит, достатньо надати лише код ІПН та паспорт громадянина України. Більше жодних паперів не знадобиться. Вартість використання кредиту становить від 1% до 3% на день.

ШвидкоГроші

ClickCredit

Це молодий фінансовий сервіс швидкої видачі грошей в один клік. Компанія крокує в ногу з часом і пропонує клієнтам надшвидкі онлайн позики в один клік через мобільний застосунок та на веб-сайті.

Нові клієнти можуть отримати до 3 тис. грн, терміном до 20 днів; постійні — до 15 тис. грн, терміном до 30 днів. Серед переваг — компанія пропонує знижки постійним клієнтам до 95% за програмою лояльності. Термін отримання кредиту — 5 хвилин.

Для отримання кредиту потрібен тільки паспорт, код, мобільний телефон та банківська картка. Фото ClickCredit не вимагає, також зазначає, що не дзвонить друзям та на роботу, гроші видає швидко, оплата нараховується тільки за дні фактичного користування кредитом, а продовжити його можна навіть у простроченні.

ClickCredit

CreditPlus

ТОВ «Авентус Україна» (тм CreditPlus) пропонує клієнтам зручний сервіс швидкого онлайн-кредитування. Працює на ринку України з 2017 року, демонструючи стабільне зростання.

Компанія регулярно займає провідні позиції у фахових рейтингах від авторитетних видань. Наразі бренд приділяє значну увагу вдосконаленню сервісу попри складну ситуацію в країні, бере участь в освітніх, благодійних та фахових проєктах.

CreditPlus видає гроші клієнтам цілодобово усього за 7-15 хв. Максимальна сума позики — 15 тис. грн для нових клієнтів та до 25 тис. для постійних користувачів. Термін — до 30 днів. Оформлення кредиту відбувається в онлайн-режимі.

CreditPlus

Аванс Кредит

Це надійний сервіс зручного онлайн кредитування. AvansCredit надає кредити до 20 тис. грн і строком до 120 днів. У компанії зазначають, що використовують у своїй діяльності сучасні інноваційні технології, які допомагають клієнту отримувати гроші швидко, легко та безпечно.

Оформити кредит новий користувач може протягом 15 хвилин, без зайвих документів, довідок та складнощів. Ймовірність схвалення заявок досить висока (близько 90% клієнтів отримують позитивну відповідь). Компанія стверджує, що надійно захищає усі дані користувачів.

Аванс Кредит

Читайте також: На які цілі та кому найбільше видається кредитів в Україні — звіт НБУ

Треба Кредит

Це український сервіс онлайн-кредитування, що належить що належить ТОВ «Макс Кредит». Головна мета Treba credit — цілодобова фінансова допомога кожному клієнту швидко та доступно. Оформлюється онлайн кредит від Треба Кредит — від 5 до 15 хвилин, максимальний розмір — до 10 тис. грн. Обіцяється високий ступінь захисту клієнтських даних і конфіденційність.

Треба Кредит

Finsfera

Це новий український автоматизований сервіс онлайн-кредитування, який дозволяє отримати гроші за 15 хвилин не виходячи з дому. Юридична назва компанії ТОВ «Іннова Фінанс».

Компанія пропонує кредити до 30 днів (з можливістю продовжити) та розміром від 500 до 8 тис. грн (до 14 тис. грн постійним клієнтам). Офіційне працевлаштування необов’язкове, застава та поручителі також не потрібні. «Це зручний сервіс для тих, хто не хоче ділитися з фінансовими труднощами з друзями та родичами, розлучатися з цінними речами та заповнювати купу паперів у банку», — йдеться на сайті Finsfera.

Finsfera

Качай Гроші

ТОВ «Качай Гроші» (ТМ «Кача Гроші») — це мікрофінансова організація, яка надає послуги з екстреного кредитування. Онлайн-сервіс пропонує фінансову допомогу людям без довідки про доходи, поручителів та офіційного працевлаштування, і навіть тим, хто має погану кредитну історію.

Гроші видаються громадянам України віком від 18 років. Для подачі заявки потрібні лише паспорт та ІПН, а також 10 хвилин вільного часу. Одна з переваг сервісу — промокоди, що дають до 90% знижки на кредит. Максимальна сума позики — 5 тис. для нових клієнтів та 15 тис. при повторному зверненні.

Качай Гроші

Ознайомтеся з іншими популярними матеріалами:

Які компанії пропонують страхування авто від воєнних ризиків — огляд

Наскільки стало менше непрацюючих кредитів у 2023 — НБУ

Категорії українців заборонили видавати кредити: закон

google news