close-btn

Користувачі автопілота Tesla тепер повинні погоджуватися на зйомку відео

Tesla зобов’язує водіїв, які беруть участь у програмі Full Self-Driving Beta (FSD), погоджуватись на зйомку відео під час роботи автопілота

https://insideevs.ru/

В останній версії Tesla FSD водіїв просять дати згоду на збір відео, знятого зовнішніми та внутрішніми камерами автомобіля на випадок аварії або «серйозної загрози безпеці».

Таким чином, компанія хоче отримувати більше даних про обставини аварій, в яких звинувачують автопілот Tesla. Tesla і раніше використовувала камери, але записи не ідентифікувалися з власником машини, тобто зйомка завжди була анонімною.

Відеоматеріали в рамках FSD використовувалися тільки для навчання та покращення систем штучного водіння Tesla. Однак згідно з новою угодою тепер компанія зможе пов’язувати відео з конкретними автомобілями. Tesla хоче переконатися, що вона матиме докази невинуватості на випадок, якщо її систему FSD звинуватить в аварії. Якщо власники електромобілів Tesla відмовлятимуться від нової угоди, повний автопілот не можна буде включити.

Оновлення з’явилося після того, що могло стати першою зареєстрованою аварією, пов’язаною з бета-версією Full Self-Driving.

Нагадаємо, 3 листопада Tesla Model Y у бета-режимі FSD потрапила у ДТП. Автомобіль був серйозно пошкоджений після того, як імовірно звернув не в ту смугу руху. Незадовго до цього Tesa відкликала 11 704 автомобіля через збій програмного забезпечення FSD, через яке несподівано включалися гальма. Tesla усунула цю несправність.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Власники Tesla зіткнулися з серією помилок сервера в додатку автовиробника, внаслідок чого вони не змогли розблокувати або запустити свій електрокар близько кількох годин. Багато хто і зовсім виявився замкнутим у своєму автомобілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14-річна художниця заробила $1000000 на мультиплікаційних NFT, створених за допомогою iPhone 8

За матеріалами сайту techcrunch.com

 

 

google news