close-btn

ПриватБанк додав до застосунку «Приват24 для бізнесу» нову послугу

ПриватБанк надав можливість своїм бізнес-клієнтам перевіряти власну кредитну історію в застосунку «Приват24 для бізнесу»

приватбанк

Про це повідомила пресслужба банку.

ПриватБанк розширює функціонал сервісу «Досьє ділової репутації» — відтепер бізнес-клієнти банку можуть перевіряти кредитну історії свого підприємства прямо в «Приват24 для бізнесу».

Читайте також: ПриватБанк знизив удвічі вартість міжнародних переказів

Перевірка кредитної історії компанії зазвичай необхідна, щоб забезпечити можливості фінансування та підготовки до кредитування, вчасного виявлення можливих помилок та неточностей та розуміння фінансових можливостей та обмежень, які безпосередньо залежать від стану кредитної історії підприємства.

Перевірити кредитну історію свого підприємства у «Приват24 для бізнесу» можна як у вебверсії (меню «Партнери – Досьє ділової репутації») так і у мобільному додатку (меню «Послуги – Досьє ділової репутації»). Послугу надає партнер ПриватБанку – Українське бюро кредитних історій.

Нагадаємо, ПриватБанк запустить нові послуги та сервіси для клієнтів цього року, а також продовжить кредитну підтримку населення.

Серед інновацій — новий сервіс «розумних» накопичень та донатів Конверти. Він вже знаходиться на стадії бета-тесту.

Також анонсовано нову програму лояльності «Привіт» для українського ринку. З нею клієнти будуть отримувати персональні вигідні пропозиції від банку та його партнерів.

Раніше ми повідомляли, що українська система для планування ресурсів бізнесу Bimp інтегрувала сервіси «ПриватБанку» включно з «Інвойсингом». Відтепер бізнес-клієнти фінустанови можуть виставляти рахунки та приймати платежі просто в інтерфейсі ERP-системи.

Також ми писали, що в ПриватБанку з’явилась нова можливість для підприємців. Вони можуть виплачувати зарплату своїм працівникам в кілька кліків у застосунку «Приват24 для бізнесу».

Бізнес-клієнти тепер можуть швидко та зручно у смартфоні створювати, редагувати й копіювати зарплатні відомості. Процес займе лише кілька хвилин, а сама послуга доступна цілодобово.

Ознайомтесь з іншими важливими матеріалами:

У Приват24 додали нові Digital картки Visa

Скільки та де українці платили через «Термінал» ПриватБанку у 2023 році

ПриватБанк та ZEN запустили перекази в польських злотих

google news