close-btn

Ділянку землі в NFT-грі Axie Infinity продали за рекордні $2,48 млн.

Надзвичайно рідкісна ділянка віртуальної землі в криптогрі Axie Infinity була продана за 550 Ethereum, що становить більше $2,48 млн за сьогоднішніми цінами

https://gagadget.com/

Axie Infinity — це гра для заробітку, в якій гравці збирають і розводять маленьких схожих на покемонів істот, званих Axies, змушуючи їх боротися один з одним, щоб заробити криптовалюту Smooth Love Potion (SLP).

Внутрішньоігрові предмети, включаючи ділянки землі, представлені NFT або незамінними токенами — унікальними активами, які можна використовувати для підтвердження права власності на цифровий контент.

Світ гри включає 90601 сектор. Сектори називаються Terra і також є токенізованими об’єктами. У грі є 9 видів земельних ділянок. Користувачі можуть купити, продати або здати в оренду сектор. Одним із рідкісних секторів є Genesis (220 штук), розташований у центрі карти. Одна з таких ділянок і була продана за 550 Ethereum або $2,33 млн за курсом на момент укладання угоди. Сектор був куплений гравцем Lunacian #789512 у ArcaChemist.

Гра набула популярності за останній рік, ставши найпопулярнішою колекцією NFT у третьому кварталі 2021 року, з обсягом торгів понад $2,5 млрд. Її популярність частково пояснюється концепцією гри, яка дозволяє учасникам у таких країнах, як Філіппіни, заробляти собі на життя. За словами геймерів, за день можна заробити до 375 токенів. Ціна одного становить трохи більше ніж 6 центів.

Виступаючи на нещодавній конференції, співзасновник Axie Infinity Олександр Леонард Ларсен зазначив, що зараз у грі близько двох мільйонів активних гравців, половина з яких ніколи раніше не використовували будь-які криптографічні програми.

Метавсесвіт за 1 трильйон доларів

Ігри на базі NFT, такі як Axie Infinity, широко відомі як піонери метавсесвіту — цифрового середовища, в якому користувачі переміщаються між віртуальними світами, взаємодіючи з іншими за допомогою аватарів, що настроюються. NFT розглядаються як найважливіший будівельний блок метавсесвіту, оскільки вони дозволяють користувачам володіти віртуальними об’єктами, такими як ділянки землі, аватари і артефакти, і в кінцевому підсумку дозволяють їм переміщати ці елементи між різними віртуальними світами.

Ринкові можливості для втілення метавсесвіту можуть принести понад 1 трильйон доларів річного доходу і можуть конкурувати з компаніями Web 2.0, ринкова вартість яких сьогодні становить ~ 15 трильйонів доларів.

Якщо 2021 був роком NFT, то наступним гарячим трендом криптоіндустрії можуть стати блокчейн-ігри і метавсесвіти. Про це свідчить стрімке зростання відповідних проектів в останні місяці.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Що насправді є метавсесвітом і якою мірою в нього можна занурюватися, щоб не втратити зв’язок з реальним світом? Як і у випадку з будь-яким масштабним баченням майбутнього, якого ще не існує, багато людей намагалися накласти власні визначення на метавсесвіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не тільки банкінг: які галузі може покращити блокчейн

За матеріалами сайту decrypt.co

 

google news