close-btn
Мы в соцсетях:

В Україні запустили безкоштовні IT-курси для старшокласників

Учні зможуть навчитися працювати з кодом, створення мобільних додатків та використання фреймворків

Фото: depositphotos.com

Компанія GlobalLogic запускає безкоштовний курс профорієнтації для старшокласників – IT Choice. Ініціатива спрямована на те, щоб дати учням 9-11 класів ширше уявлення про індустрію телекомунікаційних технологій та допомогти їм вибрати професію найцікавішу не з точки зору доходу та прибутку, а з точки зору можливостей для творчої самореалізації.

Лекції читатимуться онлайн, а старт програми заплановано на 23 травня. При цьому весь навчальний матеріал буде завантажено на спеціальну платформу для ознайомлення у позанавчальний час. У ході курсу учні зможуть поспілкуватися з інженерами та розробниками самої компанії GlobalLogic. В рамках курсу фахівці розкажуть про такі професії, як маркетинг, менеджмент, HR, дизайн та ін.

Учнів навчатимуть роботі з кодом, розробці мобільних додатків, використанню API та фреймворків. У свою чергу, у Міністерстві освіти і науки також підтримали цю ініціативу, пославшись на звіт IT Ukraine Report, згідно з яким зростання інтересу серед абітурієнтів та запуск різноманітних програм, зокрема державних, до 2025 року призведуть до збільшення кількості IT-випускників на 45% — до 23 тис. Для участі в проєкті IT Choice необхідно зареєструватися на сайті компанії. Тривалість курсу складає 3 тижні, 6 занять по 1,5 години.

Ми раніше повідомляли, що венчурний фонд Andreessen Horowitz запустить фонд орієнтований на інвестиції в Web 3 та блокчейн-ігри. Розмір фонду становитиме $600 млн. a16z, заявив в середу, що фонд не вперше займається ігровою індустрією, вказуючи на мільярди доларів щорічного доходу, які приносять такі хітові ігри, як Fortnite і Minecraft.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

YouTube видалив 70 000 відео, пов’язаних з війною в Україні та кремлівською пропагандою

З 25 травня WhatsApp стане платним?

Meta заморожує інвестиції в ряд продуктів та зупиняє найм

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!