close-btn
Мы в соцсетях:

Twitter заявив про готовність розкрити алгоритм стрічки новин

Ще на початку угоди з купівлі соціальної мережі Маск обіцяв розкрити секрет її роботи

Алгоритм рекомендаций является одним из наиболее засекреченных

Маск планує розкрити алгоритм роботи стрічки новин. Фото: techcrunch.com

31 березня 2023 року компанія Twitter планує оприлюднити вихідний код рекомендаційного алгоритму. По суті, соцмережа розкриє головний секрет того, як саме формується контент стрічки новин у кожного з користувачів. Нещодавно керівник майданчика Ілон Маск розповів, що алгоритм рекомендацій настільки складний, що навіть у компанії не всі розуміють, як він функціонує.

Маск також попередив, що деякі характеристики алгоритму можуть здатися абсолютно безглуздими або малозрозумілими. Але розробники будуть усувати всі недоліки у його роботі, пообіцяв голова Twitter. Окрім того, обговорюються шляхи розробки спрощеного підходу обслуговування переконливих твітів. Це окремий алгоритм і його також розкриють.

Маск пише на своїй сторінці, що прозорість роботи рекомендаційних алгоритмів зрештою покликана підвищити якість автоматичного підбору контенту в стрічці новин. Хоча перше враження про ці алгоритми, ймовірно, буде дуже неоднозначним.

«Найголовніше, ми сподіваємось заслужити вашу довіру», — написав Маск.

Нагадаємо, ще на початку угоди щодо купівлі соціальної мережі Маск обіцяв розкрити секрет її роботи. У травні 2022 року він навіть звинуватив систему ранжирування твітів у маніпуляції користувачами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Mastercard робить ставку на ШІ: деталі купівлі компанії з кібербезпеки

Ми раніше повідомляли, що соціальна мережа LinkedIn, найвідоміша серед працівників HR-відділів, почала надавати користувачам доступ до онлайн-курсів із використання інструментів на основі ШІ. Такі сервіси допоможуть підвищити якість контенту на сторінках їхніх власників та покращити користувальницький досвід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

У Чехії чиновникам заборонили використання TikTok

В Інтернеті з’явились перші рендери та характеристики Google Pixel 8

За матеріалами сайту forklog.com

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!