close-btn

Як купити USDT в Україні: проста інструкція

Розбираємося, як купити Tether (USDT) в Україні максимально вигідно та безпечно

Як купити USDT в Україні

Як купити USDT в Україні Фото: https://www.punto-informatico.it/

Стейблкоїни, такі як Tether, зберігають свою постійну вартість, тому що підтримуються фондом заставних активів. У світі криптовалют USDT називають «забезпеченою стабільною монетою». Стейблкоїни — це клас криптоактивів, що розвивається, які знаходять застосування за межами світу трейдингу, у тому числі в таких секторах, як традиційні транскордонні платежі.

Однак не обійшлося без деяких розбіжностей щодо здатності Tether підтримувати свій стейблкоїн. У січні 2018 року необхідний аудит для забезпечення збереження реального резерву так і не було проведено. Натомість Tether оголосила, що більше не співпрацює з аудиторською фірмою. Регулятори відразу видали повістку до суду. З того часу й виникли побоювання з приводу того, чи достатньо компанії резервів для підтримки монети. 12 травня 2022 року Tether втратив свою прив’язку до $1 на тлі краху стабільної монети TerraUSD (UST), впавши до $0,9485, перш ніж відновитися.

Хоча кілька центів можуть здатися не такими вже й великими втратами, це миттєве коливання ціни продемонструвало, що навіть стейблкоїни не є надійною річчю в криптомирі.

Де придбати USDT за гривнi

Придбати монети USDT можна за допомогою абсолютно різних платформ: криптовалютні біржі, ойнлайн-обмінники, обмін P2P і криптовалютні автомати. Але найбільш простими, зручними та вигідними є перевірені біржі та онлайн-обмінники.

ТОП онлайн-обмінників

Криптовалютні онлайн-обмінники дозволяють обміняти Tether (USDT) на різну фіатну валюту: гривні, долари, євро і т.д. Перевагами такого способу є мінімальна комісія та висока швидкість проведення платежів.

Розглянемо ТОП-5 обмінників криптовалют:

 • Changeit;
 • Paxful;
 • Coin24;
 • Buybank;
 • E-money.

Найвищу оцінку отримав сервіс Changeit. Підходить для обміну всіх популярних токенів на фіатну валюту та навпаки, без необхідності проходити реєстрацію та верифікацію. Як фіатна валюта використовується гривня.

При цьому важливо не забувати про чималу кількість сумнівних онлайн-криптообмінників. Таким сервісам не можна довіряти.

ТОП криптовалютних бірж

USDT можна придбати на більшості криптобірж. Вам потрібно вибрати біржу, яка працює у вашій юрисдикції. Потім необхідно створити обліковий запис на біржовій платформі. Але на відміну від обмінника, купити Tether (USDT) через криптовалютну біржу складніше, через ширший функціонал сайту. Можна виділити 5 основних бірж для покупки Tether:

 • Binance;
 • Kuna;
 • FTX;
 • ByBit;
 • Huobi.

Переконайтеся, що ви вибрали надійну платформу обміну. Це не тільки допоможе вам уникнути шахраїв, але і прихованих платежів та високих комісійних ставок.

Який гаманець вибрати для Tether

Після того, як ви вибрали відповідну вам криптобіржу, необхідно налаштувати обліковий запис. Щоб купити Tether (USDT) на біржі, дотримуйтесь інструкцій на сайті біржі. Натисніть «Купити криптовалюту», виберіть Tether (USDT) та виберіть спосіб оплати.

Далі вам потрібно буде завести криптогаманець, на якому буде безпечно зберігати нещодавно придбаний криптоактив. Існує кілька типів криптогаманців, які можна використовувати для зберігання Tether:

 • Апаратні гаманці. Якщо ви бажаєте зберігати Tether в автономному режимі, можете використовувати апаратний гаманець. Наприклад, Ledger та Prokey – це апаратні гаманці, що підтримують Tether.
 • Паперові гаманці. Ці криптогаманці містять дві пари ключів – відкритий та закритий ключ, а також два різних QR-коди – всі вони надруковані на папері. Цей спосіб зберігання часто називають холодним зберіганням.
 • Програмні гаманці. Ви також можете завантажити програмне забезпечення на свій комп’ютер або мобільний пристрій для зберігання вашої криптовалюти.
 • Криптовалютні біржі. Декілька бірж, що пропонують USDT, пропонують клієнтам вбудований гаманець для зберігання їх активів у USDT, наприклад, Binance та Kraken.

Зазвичай користувачі вибирають між апаратним та програмним гаманцем.

Апаратний гаманець — це автономний фізичний пристрій, на якому зберігається закритий ключ до вашого Tether (USDT). Цей тип гаманця є одним із найбезпечніших, але потребує початкових вкладень – вам потрібно буде його купити. Більшість апаратних гаманців підтримують не лише USDT, а й інші криптоактиви.

Програмний гаманець, як правило, безкоштовний. Він буде зберігати закритий ключ до вашого Tether (USDT) на вашому пристрої, чи то мобільний телефон, ПК або ноутбук. Програмний гаманець вважається менш безпечним, ніж апаратний, оскільки може бути вразливим для шкідливих програм. Обов’язково вживайте необхідних запобіжних заходів і завантажуйте лише офіційні рекомендовані гаманці.

Віддавати перевагу криптовалютним біржам або онлайн-обмінникам – це індивідуальна справа кожної людини. Будь-який із перерахованих способів дозволить безпечно купити криптовалюту. Якщо вам потрібно швидко купити стейблкоїн, тоді найкращим вибором стане обмінник, а для повноцінної торгівлі та інвестування – криптовалютна біржа.

Як бачите, купити токени Tether (USDT) – це просто, але дуже важливо віддавати перевагу виключно перевіреним сервісам. Це допоможе уникнути багатьох проблем, зокрема втрати платіжних даних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Apple iPhone 14 офіційно презентовано на Far Out у театрі Стіва Джобса: детальний огляд

google news