close-btn

Правило 5 годин: у чому секрет успіху Білла Гейтса, Марка Цукерберга та Ілона Маска

Підприємці та голови великих компаній рекомендують слухати аудіокниги та ставити собі перед сном питання, що важливого для навколишнього світу та своєї сім’ї я зробив за сьогоднішній день

Один із засновників Сполучених Штатів Бенджамін Франклін, чий портрет зображений на стодоларовій банкноті, мав звичай щоранку прокидатися на годину раніше, щоб встигнути почитати книгу. Його приклад надихнув керівника компанії Empact Майкла Сіммонса створити правило п’яти годин, що робить день продуктивнішим.

У наші дні цим правилом користуються багато відомих і великих підприємців. Сенс правила полягає в самодисципліні, завдяки чому можна отримати щонайменше п’ять годин протягом робочого тижня для саморозвитку. Зокрема, Ілон Маск, Марк Цукерберг, Білл Гейтс та Джефф Безос настійно рекомендують використовувати аудіокниги, оскільки цей формат значно зручніший у щоденному поводженні з інформацією.

«Завжди беріть книгу з собою. Можливо, ви довго стоятимете в черзі або їхатимете в громадському транспорті. Випрацюйте в собі звичку читати хоча б по 20-30 хвилин на добу і збільшуйте цей час. Не подобається читати? На допомогу прийдуть аудіокниги» — каже Білл Гейтс.

У свою чергу, мільярдер Джек Ма, співзасновник Alibaba, каже що «у людей, що читають, більше шансів дізнатися про стратегії і тактику інших індустрій». Він рекомендує аналізувати минулі помилки та вивчати нові уроки. Також підприємець виписує протягом дня ключові тези до блокноту. А перед сном він продумує, які питання слід поставити собі наприкінці дня. Наприклад, запитати себе, що важливого для навколишнього світу та своєї сім’ї я зробив за сьогодні.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Білл Гейтс заявив про плани звести експериментальну атомну електростанцію. Проєктні роботи та початок будівництва заплановано на 2024 рік. Станцію під назвою Natrium збудують у Кеммерері, штат Вайомінг, США. Реактор функціонуватиме на основі інноваційного рідинного натрієвого теплоносія. Місце зведення об’єкта вибрано невипадково.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Засновник Ethereum запропонував нове використання криптовалют

За матеріалами сайту news.obozrevatel.com

google news