close-btn

У Міністерстві соціальної політики України прозвітували про підвищення житлових субсидій

Українцям збільшили розмір субсидії. Повідомили подробиці про розмір виплат

https://tsn.ua/

В Україні у грудні минулого року близько 2,5 мільйона споживачів отримали підвищені субсидії на оплату комунальних послуг. Як повідомляє Міністерство соціальної політики, розмір виплат за місяць у середньому підвищився до 1577 грн (з 1564 грн). Проте показники по регіонах суттєво відрізняються.

Найвищі виплати у грудні 2021 року було нараховано мешканцям Івано-Франківської області. Середній розмір субсидій на оплату послуг ЖКГ у цьому регіоні становив 1834 гривні. Допомога від держави для Київської області, яка опинилася на другому місці, в середньому становила 1822 гривні на одне домогосподарство. На третьому місці за показниками найвищих виплат субсидій знаходиться Рівненська область – 1778 гривень.

Найменший розмір виплат отримали мешканці:

  • Одеської області — 995 грн,
  • Херсонській — 1271 грн,
  • Закарпатській — 1298 грн.

Нагадуємо, наявність боргу за три місяці може стати на заваді оформленню житлової субсидії. Щодо вже наявних нарахувань від держави, то вони будуть припинені, якщо рівень заборгованості перевищить 20 тисяч неоподатковуваних мінімумів.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

На столичному ринку провідного широкосмугового доступу (ШПД) в інтернет сталася важлива подія – тариф на сотку (або 100 Мбіт/с) подолав важливу психологічну позначку. Про це розповів член правління Інтернет-Асоціації України (ІнАУ) Олександр Арутюнян. За його словами, зараз стандартний пакет для домашнього користування зі швидкістю 100 Мбіт/с пропонується за ціною 200 грн/міс, 1 Гбіт/с — 300 грн/міс та більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотирирічний максимум пробитий: курс долара в обмінниках вийшов на нові цифри

За матеріалами сайту enovosty.com

google news