close-btn
Мы в соцсетях:

Ілон Маск знову продає акції Tesla: скільки грошей заробив підприємець цього тижня?

Експерти зазначають, що масовий продаж на біржі цінних паперів пов’язаний із настанням термінів виконання податкових зобов’язань

Tesla

Згідно з фінансовою звітністю, опублікованою цього тижня автовиробником, генеральний директор Tesla Ілон Маск у вівторок продав акції на суму близько $1,05 млрд. Цінні папери були марковані датою продажу за вересень для оплати опціонів, термін дії яких спливає у 2022 році. Зазначимо, що у листопаді Маск продав цінних паперів Tesla на загальну суму $9,85 млрд. Йдеться про біржові угоди за 10 листопада на суму $6,9 млрд, а також за 15 та 16 листопада на $1,9 млрд.

Експерти зазначають, що масовий продаж на біржі акцій Tesla пов’язаний із настанням термінів виконання податкових зобов’язань, а також виконання опціонів на акції. На даний момент у розпорядженні Ілона Маска та його фонду досі знаходяться близько 169 млн акцій компанії. Новини про продаж цінних паперів обвалили котирування Tesla минулого тижня більш ніж на 15%, що стало найгіршим трендом капіталізації автовиробника за останні 20 місяців.

Нагадаємо, 6 листопада мільярдер опублікував на своїй сторінці в Twitter пост, у якому попросив підписників висловитися з приводу того, як йому слід розпорядитися з акціями Tesla, що є в його портфелі інвестицій. Більшість учасників підтримали ідею продажу частини цінних паперів на біржі.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Власники Tesla зіткнулися із серією помилок сервера в додатку автовиробника, внаслідок чого вони не змогли розблокувати або запустити свій електрокар близько кількох годин. Багато хто і зовсім виявився замкнутим у своєму автомобілі. Збій був усунений після того, як засновник та генеральний директор Tesla Ілон Маск вивчив це питання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: JP Morgan проти Tesla: яку компенсацію зажадав банк за шкоду від “твітів” Маска?

За матеріалами сайту cnbc.com

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!