close-btn

Стало відомо, яка країна Євросоюзу першою запровадить податок на криптовалюти

В Австрії з 1 березня 2022 року почне діяти новий податок на прибуток від торгівлі цифровими активами

За повідомленнями ЗМІ, парламент республіки розглядає нову «екосоціальну» податкову реформу. Міністр фінансів Гернот Блюмель заявив, що криптоіндустрія, як і раніше, потребує серйозного нормативного регулювання, оскільки угоди з цифровими активами іноді здійснюють негативний вплив на традиційний ринок цінних паперів та акцій.

Документ, розроблений Мінфіном Австрії, передбачає інтеграцію криптовалют в існуючу систему оподаткування доходів від основних засобів. У тексті майбутнього закону говориться, що надалі дохід від продажу криптовалют оподатковуватиметься за спеціальною ставкою у розмірі 27,5%.

Податкові зобов’язання набирають чинності з 1 березня 2022 року та поширюються на криптовалюти, придбані після 28 лютого 2021 року. Криптовалюти, придбані до цього моменту, не підпадають під новий режим оподаткування.

Нагадаємо, у вересні 2021 року Верховна рада схвалила законопроєкт №3637 «Про віртуальні активи», покликаний врегулювати в Україні крипторинок, а також закласти нормативно-правові засади для емісії та обігу в країні віртуальних активів.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Директор Центру моніторингу та аналізу боротьби з відмиванням грошей Народного банку Китаю Гоу Веньцзюнь цього тижня виступив із заявою про необхідність розробити та впровадити механізм контролю криптовалютних транзакцій як першорядний захід для посилення держрегулювання. За його словами, зараз з боку криптоіндустрії продовжує надходити загроза для національного суверенітету, валюти та цілісності фінансової системи Китаю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чорна п’ятниця обвалила вартість основних криптовалют

За матеріалами сайту ukrinform.ru

google news