close-btn
PaySpace Magazine Global toggle EN
Мы в соцсетях:
PaySpace Magazine Global toggle EN

Чорний екран смерті у Windows 11 знову стає синім

Microsoft змінює чорний екран смерті у Windows 11 на вихідний синій колір

https://www.theverge.com/

Софтверний гігант змінив свій сумнозвісний синій екран смерті (BSoD) на чорний у Windows 11 на початку цього року. Це була перша серйозна зміна в BSoD з того часу, як Microsoft додала сумний смайлик на екран у Windows 8.

Оновлення за номером 22000.346 стало доступним для учасників програми попереднього тестування Windows Insider. Крім інших змін, повернувся оригінальний колір синього екрану смерті. Зараз у Windows цей екран має чорний колір.

Окрім заміни кольору BSoD в апдейті помітили чергове виправлення помилки відображення меню Пуск, яке знову з’явилося в останніх оновленнях. Також у новій версії ОС було виправлено деякі проблеми із запуском 32-бітових додатків та баги, які впливали на роботу принтерів. Це оновлення стане доступним для всіх користувачів Windows 11 найближчим часом.

Microsoft вперше представила BSoD у Windows 3.0, пропонуючи ІТ-фахівцям та персоналу служби підтримки можливість діагностувати несправності обладнання та пам’яті. BSoD — це власна помилка ядра Windows, і зазвичай вона включає дамп даних, які ІТ-адміністратори можуть проаналізувати, щоб визначити, що викликає збої.

Синій екран смерті — назва повідомлення про критичну помилку Windows, після якої майже завжди необхідне перезавантаження системи. BSoD вперше з’явився ще у Windows 95.

Незрозуміло, чому BSoD знову стає синім у Windows 11, але це може бути пов’язане зі зверненнями до служби підтримки. Синій екран смерті давно є частиною Windows і вважається простим способом для кінцевих користувачів виявити проблему і пояснити її службі підтримки. Чорний екран, часто пов’язаний з проблемами монітора, може спантеличувати більше, ніж синій екран смерті, до якого всі звикли.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

26 жовтня компанія Apple випустила iOS 14.8.1, через день після того, як відбувся реліз iOS 15.1, iPadOS 15.1, watchOS 8.1, tvOS 15.1 та macOS Monterey. Оновлення вийшло лише через місяць після випуску iOS 14.8 та призначене для тих, хто не хотів оновлювати свої iPhone до iOS 15.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Diia.Space: Мінцифри відкрило перший офлайн-офіс у UNIT.City

За матеріалами theverge.com

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!