close-btn

Укрпошта назвала найпопулярніші фінансові послуги у своїх відділеннях

Порівняно з минулим роком відвідувачі Укрпошти значно частіше стали здійснювати еквайрингові операції, кількість яких зросла на 47% — до 6,8 млн

Термінал Укрпошти

Термінал Укрпошти

Попри війну популярність еквайрингових операцій в Укрпошті стрімко зростає. Порівняно з першим півріччям 2021 р. обсяг послуг зріс на 66% та становить 6,5 млрд грн.

Про це інформує прес-служба Укрпошти.

Як зазначає директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти Олег Кляпко, Укрпошта з перших днів війни продовжила працювати по всій Україні, окрім окупованих регіонів, щоб клієнти мали змогу отримати готівку, поповнити платіжну картку та розрахуватись за товар чи послугу через термінал. Це особливо актуально в умовах, коли в багатьох населених пунктах не залишилось жодного відділення банку.

Також він підкреслив, що в останні роки Укрпошта розширювала спектр фінпослуг та купувала все більше POS-терміналів задля збільшення кількості автоматизованих відділень. Завдяки цьому останні півроку спостерігається значний приріст еквайрингових операцій. До кінця 2022 р. у відділеннях Укрпошти планується встановлення понад 2 тис. додаткових POS-терміналів.

«Саме завдяки тому, що свого часу Укрпошта почала впроваджувати банківські послуги та придбавати POS-термінали для автоматизованих відділень, сьогодні ми виявилися готовими до викликів, які поставила перед нами війна, і надали мільйонам українців потрібні їм послуги»
Олег Кляпко
директор департаменту фінансового бізнесу Укрпошти

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрпошта доставить “посилки з домівки” з 70% знижкою українцям, які евакуювалися в сусідні країни

З початку війни найпопулярнішими операціями, які здійснювали українці у сфері еквайрингу, стали видача готівки та поповнення банківських карт. Також люди стали значно частіше здійснювати оплату за товари та послуги за допомогою терміналів (порівняно з минулим роком приріст становить 24% та 39% відповідно). За останні 6 місяців обсяг послуги становить 4 млрд грн, було здійснено понад 5 млн таких транзакцій.

Наголошується, що попит на видачу готівки у відділеннях Укрпошти, порівняно з 2021 р., зріс на 140%, а загальна сума становить понад 2 млрд грн. З початку року клієнти здійснили понад 1 млн таких операцій.

Також через Укрпошту за останні півроку українці поповнили свої картки на понад 382 млн грн, що у 8 разів більше, порівняно з показниками минулого року. Всього здійснено 175 тис. таких операцій (зростання в 3 рази).

Нагадаємо, всього Укрпошта має 7,5 тис POS-терміналів в понад 4 тис автоматизованих відділеннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Укрпошта почала приймати благодійні внески на потреби ЗСУ

Укрпошта піднімає тарифи на пересилання всіх поштових відправлень

Укрпошта знизила вартість доставки для продавців найбільшого маркетплейсу

google news