close-btn
Мы в соцсетях:

Скандальний банк-банкрут SVB придбає великий конкурент First Citizens Bank

FC активно скуповує майно проблемних фінкомпаній на американському ринку, починаючи з 2008 року

Американський First Citizens Bank заявив про готовність придбати більшу частину активів банку-банкрута Silicon Valley Bank. Про це пише Financial Times із посиланням на регулюючі органи США. У результаті корпоративного злиття First Citizens візьме на себе зобов’язання щодо обслуговування депозитів SVB на суму $119 млрд, а також отримає контроль над кредитами банку та керуватиме його 17 регіональними представництвами.

Також видання повідомляє, що операція передбачає перехід у власність покупця активів SVB на загальну суму $72 млрд, а цінні папери та інші активи проблемної фінустанови на суму $90 млрд перейдуть під управління Федеральної корпорації гарантування депозитів. Коментуючи угоду, представники регулятора повідомили, що внаслідок банкрутства SVB навантаження із виплат Фонду страхування може досягати $20 млрд.

FT також зазначає, що First Citizens протягом кількох останніх років активно скуповує майно проблемних фінкомпаній на ринку. З часів іпотечної кризи 2008 року банк провів щонайменше 20 великих корпоративних злиттів. Купівля SVB має значно збільшити обсяг активів банку, сумарна вартість яких на кінець 2022 року сягала $100 млрд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як Shopify, Coca Cola та інші топ-бренди використовують можливості ChatGPT

Ми раніше повідомляли, що Міністерство юстиції США надіслало кілька офіційних звернень найбільшим банкам Швейцарії з проханням роз’яснення деяких питань, пов’язаних із банківським обслуговуванням російських клієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Акції Deutsche Bank обвалилися: стабільність європейської банківської системи під загрозою

Падіння кредитування на ринку МФО у 2022 році склало 50%

За матеріалами сайту ft.com

Хочу получать:

ТОП новости, билеты на мероприятия, бесплатно!