Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
100 - 3000 грн
Термін:
5 - 30 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 15 хв.
Документи:
ІПН, паспорт
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0.01 до 1.7%
Вік:
від 18 до 65 років

Alexcredit: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 3 000₴

Як можна отримати кредит в Alex Credit

Під час вибору мікрофінансової організації, слід враховувати такі фактори як сума і терміни позики, відсоткова ставка, перелік необхідних документів, вимоги до позичальника. І чим простіше будуть дані правила, тим легше буде отримати такі необхідні кошти.

Що пропонує Алекс Кредит

 1. Суму кредиту від 100 до 12 000 гривень. Важливо розуміти, що за першого звернення розраховувати на максимум не можна. Компанії потрібен час, аби переконатися, що користувач чесний і буде вчасно виплачувати позику. Вже з другого кредиту можна сміливо рухати повзунок вправо, збільшуючи суму. Шанси на її схвалення стрімко зростають.
 2. Терміни кредитування — від 5 до 30 днів з можливістю подальшої пролонгації.
 3. Відсоткова ставка — акційна для новачків становить 0,01%, а кожен наступний кредит буде вже під 1,7% на день.

Вимоги, які компанія висуває до своїх клієнтів мінімальні.

Досить:

 • мати на руках український паспорт і ІПН ;
 • мобільний телефон;
 • доступ до інтернету (можливий в АлексКредит вхід з телефону, планшета, або ПК);
 • активна банківська картка з позитивним лімітом.

Щоб отримати можливість зайти до особистого кабінету AlexCredit необхідно бути старше 18 років. А ось збір додаткових паперів і довідок повністю скасовується. Таким чином, на кредит можуть розраховувати студенти, тимчасово безробітні українці, пенсіонери, приватні підприємці або матусі, які знаходяться у декретній відпустці. Не потрібно підтверджувати працевлаштування, платоспроможність, доходи за останній рік.

Про компанію

Однією із найбільш популярних компаній, де можна отримати позику, є “Алекс Кредит”. У своїй роботи вона керується принципами безпеки, надійності, прозорості умов. Кожен користувач може взяти кредит у AlexCredit і не пошкодувати про це. Лояльна відсоткова ставка, можливість вибрати підходящу суму і терміни для погашення боргу — що може бути краще.

Своєю основною метою онлайн кредит АлексКредит ставить матеріальну допомогу, яку за лічені хвилини може отримати будь-який українець. Адже дуже часто виникають ситуації, коли гроші потрібні тут і зараз. Банки та інші фінансові компанії вимагають витрати часу — на збір документів, дорогу, очікування у черзі. А для того, щоб взяти кредит онлайн в Alex Credit необхідний тільки доступ до інтернету, документи, що засвідчують особу і пара хвилин вільного часу.

Система роботи видачі кредиту в AlexCredit повністю автоматизована. Це означає, що отримати гроші можна у будь-який час доби, день тижня. Без свят, вихідних і перерв на обід. Перевіряє дані також система, тому виключається будь-який вплив людського фактора. Особливо це важливо за ухваленні рішення про видачу грошей. Зручно, що в АлексКредіт кредит онлайн на картку можна отримати з будь-якої точки України — Києва, Дніпра, Одеси, Харкова чи іншого населеного пункту. Все зроблено для того, щоб користувач отримував максимум корисних дій і мінімально витрачав свій час і сили.

Переваги Аlexcredit

 1. Швидка і зрозуміла реєстрація в Алекс Кредит “мій кабінет”.
 2. Мінімум документів та внесення персональних даних.
 3. Безпека аккаунта.
 4. Практично миттєве рішення за видачею коштів.
 5. Вигідна відсоткова ставка, особливо для нових клієнтів.
 6. Можливість отримання грошей, не виходячи з дому.
 7. Наявність промокодів на АлексКредит та регулярних акцій.

AlexCredit: реєстрація і створення особистого кабінету

Якщо це вже друге і наступне звернення за кредитом, то досить буде здійснити в Алекс Кредит вхід до особистого кабінету і вже звідти сформувати нову заявку. Досвідчені користувачі знають, що процес займає лічені хвилини. А ось новачки можуть і не знати, що таке Alex Credit особистий кабінет і як ним користуватися. Пропонуємо докладніше розібратися у цих нюансах і уважно вивчити кожен пункт у реєстрації.

Перше, що слід знати — що таке особистий кабінет. Це персональна сторінка користувача, де зібрані його особисті дані, а також весь функціонал, доступний у межах компанії. Так, в особистому кабінеті можна формувати заявки на отримання кредиту, платити борг, вивчати залишок за позикою, активувати пролонгацію, знайомитися з акціями і вигідними пропозиціями.

Як відбувається реєстрація

 1. На головній сторінці сайту компанії необхідно знайти кредитний калькулятор і виставити оптимальні умови для отримання позики — пересунути бігунок “сума” і “термін”. Система автоматично вважає відсоткову ставку і, якщо остаточна сума влаштовує, слід натиснути “подати заявку”.
 2. Відкривається форма, куди важливо внести достовірні дані. Це безпосередньо впливає на шанси отримання грошей, адже кожна графа буде перевірятися. Тут необхідно прописати — ПІБ, дані з паспорта та ІПН, електронну пошту, мобільний номер телефону.
 3. Після цього відкриється ще одна анкета, де слід вказати інформацію про сімейний стан, трудової діяльності.
 4. Верифікація банківської картки. Оскільки кошти будуть перераховуватися на рахунок, важливо внести не тільки номер картки, але і цифри з її зворотного боку.
 5. Протягом декількох хвилин всі відомості будуть проходити перевірку, після чого прийде смс про рішення. Якщо воно буде позитивним, то гроші без зволікання будуть зараховані на картку.

Якщо прийшла відмова, то слід перевірити достовірність внесених даних. Часто люди допускають помилки або одрук, через що інформація набуває спотворений вигляд.

Способи, як AlexCredit повернути кредит

Звичайно, кошти, які були отримані у кредит митттєво, необхідно своєчасно повертати. Можна скористатися будь-яким із запропонованих способів:

 • здійснити платіж з банківської картки, що внесена до особистого кабінету;
 • звернутися до відділення банку, де касир проведе таку операцію;
 • підійти до терміналу самообслуговування і провести оплату там.

Важливо розуміти, що звернення до іншої фінансової компанію може коштувати невеликої комісії. Тому кращим рішенням стане робота в особистому кабінеті, яка заощаджує і час, і гроші.

Прострочення Алекс Кредит, що робити?

На жаль, прострочення платежів є частим явищем. За різних обставин люди не можуть вчасно закрити борг. Тому до основної суми додається пеня. Щоб уникнути зростання позики необхідно своєчасно активувати послугу пролонгації. У АлексКредит пролонгація активується в особистому кабінеті і дає можливість збільшити термін кредитування без застосування штрафних санкцій. Необхідно буде лише сплатити відсотки за користування грошима.

Ще однією можливою допоміжною послугою є AlexCredit реструктуризація. Це розбивання боргу на рівні частини і поступове їх погашення. Однак це крайні міри, до яких не рекомендується доходити.

Дізнатися всі нюанси індивідуального розвитку подій можна, звернувшись на Alex Credit гарячу лінію.

AlexCredit промокоди та акції

Для того, щоб створити найбільш вигідні умови для співпраці, компанія розробила спеціальні комбінації, що складаються з літер і цифр. Це і є промокоди, які надають знижки на послуги. Їх можна знайти у поштових розсилках, а також на сторінці компанії у соціальних мережах, наприклад, Фейсбук.

Додатково, можна стати учасником Алекс Кредит акцій. Найбільш популярною є “Приведи друга”, яка гарантовано дарує 100 грн на поповнення мобільного рахунку. Для цього необхідно відправити знайомому посилання, за яким оформить позику.

АлексКредит відгуки клієнтів

Відгуки про AlexCredit збираються протягом кількох років. За цей період можна зустріти як позитивні, так і негативні думки людей. Зі знаком плюс зазвичай відзначають приємні умови для початку співпраці — акційну відсоткову ставку, просту і швидку реєстрацію, миттєву видачу грошей. А ось негативно відгукуються в основному боржники, яким не вдалося повернути кошти у термін, тому вони змушені платити і тіло кредиту, і нараховані штрафи.

Алекс Кредит відгуки необхідно уважно читати, щоб не повторювати помилки інших клієнтів, вберегти себе від ситуацій, які у них склалися. Однак за виконання умов договору, чесній виплати позики, ніяких проблемних ситуацій не виникає.