Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
200 - 7000 грн
Термін:
1 - 16 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 7 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 2%
Вік:
від 18 до 60 років

Ваша Готівочка: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 7 000₴

Як взяти кредит у Ваша Готівочка

Компанія Ваша Готівочка кредит надає тільки тим користувачам, які досягли повноліття, але при цьому не старше сімдесяти років. З документів знадобиться український паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон, зареєстрована електронна пошта, доступ до інтернету і трохи вільного часу. Додатково, Ваша Готівочка реєстрація потребує введення реквізитів банківської картки, на яку і будуть переводити гроші. Важливо, щоб вона була відкрита саме на позичальника.

Умови для отримання позики

 • сума — від 200 до 9 000 гривень;
 • термін — від 1 до 16 днів;
 • відсоток — 0,01% на день для нових клієнтів, 2% для кожного наступного кредиту.

Однак за першого візиту не завжди можна розраховувати на максимальну суму. Вся справа у тому, що компанії треба переконатися у платоспроможності клієнта і виконання ним умов договору. Якщо за першої позики не відбудуться інциденти, то вже з другого кредиту можна пересувати повзунок вправо до упору.

Аби кожен користувач міг напевно знати підсумкову суму до виплати, на головній сторінці сайту розташовується кредитний калькулятор. Там, окрім суми позики, можна побачити відсоткові нарахування.

Про компанію

Більше п’яти років жителі Одеси, Дніпра, Харкова, Києва або будь-якого іншого регіону можуть розраховувати на отримання кредитних грошей. Важливо, що для цього не доведеться витрачати час на пошук компанії, діставатися стаціонарного відділення або стояти у черзі. Все це стає доступним завдяки онлайн кредиту Ваша Готівочка. Даний сервіс дозволяє не тільки за кілька хвилин оформити позику без поручителів, а й отримати кошти прямо на банківську картку.

Переваги кредитування в МФО Ваша Готівочка

 • швидка і зрозуміла реєстрація — всього 5 хвилин часу доведеться витратити на заповнення полів і створення у Ваша Готівочка особистого кабінету;
 • гнучкі умови — користувач, крім самого кредитування, отримує ряд можливостей, наприклад, дострокове погашення позики, пролонгацію;
 • прозорі умови роботи — відсоткова ставка, штрафи та інші особливості співпраці прописуються у договорі, тому не доведеться очікувати неприємних сюрпризів;
 • надійне збереження персональних даних.

Таким чином, взяти кредит онлайн у Ваша Готівочка зможе кожен, хто зареєструється у системі і виконає мінімальні вимоги. Важливо, що у Ваша Готівочка кредит онлайн на картку може отримати клієнт з поганою кредитною історією у минулому, офіційно безробітний, студент, пенсіонер. Надіслати заявку можна з дому, з робочого місця, під час поїздки додому, стоячи у черзі або гуляючи з дитиною на дитячому майданчику. Можна здійснити у ВашаГотівочка вхід з телефону, планшета, ПК — будь-який із способів підійде.

Як подати заявку онлайн: покрокова інструкція

Як ми вже говорили раніше, у компанії можна оформити позику у режимі онлайн. Постійним клієнтам досить буде зайти до особистого кабінету Ваша Готівочка, ввести свій логін і пароль і встановити оптимальні умови нової заявки. А що робити новачкам, які ще не реєстрували у Ваша Готівочка “мій кабінет”. Даний процес досить простий, особливо коли всі дії відомі заздалегідь.

Реєстрація та вхід в особистий кабінет Ваша Готівочка

 1. На кредитному калькуляторі слід виставити відповідні параметри — терміни і суму позики. Після чого натиснути на кнопку “отримати гроші”.
 2. Система переводить на заповнення реєстраційної форми. Там необхідно ввести ПІБ, стать, дату народження, номер ІПН, мобільного телефону, електронну пошту і поставити галочки, які б підтвердили, що ви ознайомлені з правилами компанії.
 3. Прийде смс з кодом, який необхідно ввести в спеціальне поле.
 4. Відразу після цього користувач опиняється на своїй персональній сторінці, де йому пропонується вибрати, що робити далі.
 5. Повторно вводяться параметри кредиту і обирається спосіб отримання грошей. Щоб позика надійшла на картк у, необхідно ввести її реквізити, а після пройти верифікацію.
 6. Останній крок — введення ​​персональної інформації. Йдеться про паспортні дані, сімейний стан, приблизний рівень доходу, адреси проживання. Додатково доведеться вказати контакти родича чи друга, який би міг підтвердити достовірність даних.
 7. Коли все заповнено, залишиться лише натиснути кнопку “отримати гроші” і чекати на рішення системи. Якщо заявку схвалять, то гроші відразу ж перераховуються на рахунок.

Як оплатити кредит VashaGotivochka?

Щоб погасити заборгованість і повернути гроші компанії ВашаГотівочка досить вибрати один із способів:

 • платіж з банківської картки, що прив’язана до аккаунту;
 • звернутися до одного зі стаціонарних відділень компанії;
 • скористатися терміналом самообслуговування;
 • зайти до банку і попросити зробити платіж за реквізитами касира.

Що робити, якщо не вдається погасити заборгованість

У Ваша Готівочка прострочення є досить поширеною ситуацією. На жаль, не всі клієнти можуть розрахувати свої фінансові можливості і здійснювати оплати у строк. Важливо розуміти, що як тільки починається прострочення, до тіла кредиту додається пеня. Вона нарощує суму до виплати. Тому таких ситуацій краще уникати. Наприклад, подавши запит у Ваша Готівочка пролонгацію. Дана послуга продовжить термін дії договору. Єдине, що треба буде зробити — оплатити відсотки за кожен день використання грошей.

Але якщо прострочення тільки збільшується, сума накопичується, а коштів до погашення немає, необхідно терміново звернутися на гарячу лінію Ваша Готівочка. Співробітники вислухають вашу історію і запропонують варіанти її вирішення. Можливо, це буде реструктуризація.

Акції та промокоди Ваша Готівочка: де отримати

Промокод Ваша Готівочка дозволяє отримати більш вигідні умови кредитування. Він представляє собою буквено-цифровий код, який необхідно вводити в спеціальне поле під час вибору параметрів кредиту. Отримати промокод можна на сторінці компанії у соціальних мережах (Фейсбук), або у електронному листі (регулярній розсилці).

Додатково, проводяться у Ваша Готівочка акції. Завдяки ним можна виграти пільгову відсоткову ставку, сертифікати на грошові суми, відсоткові знижки, цінні призи.

Відгуки про Ваша Готівочка

Про компанію Ваша Готівочка відгуки клієнтів можуть відрізнятися один від одного. Хтось залишається дуже задоволеним співпрацею, інші ж отримують негативний досвід. У більшості випадків, про Ваша Готівочка відгуки зі знаком плюс. Клієнтам подобається швидкість оформлення заявки і прийняття рішень про виплату. Також люди відзначають хорошу роботу служби підтримки, що готова відповісти на різноманітні питання. Важливо відзначити, що відгуки боржників VashaGotivochka практично завжди негативні. Вони скаржаться на високий відсоток, неможливість вчасно погасити заборгованість, нарахування пені, відмову у видачі позики.