Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
100 - 17000 грн
Термін:
1 - 30 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 2 хв.
Документи:
ІПН, паспорт
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 1,7%
Вік:
від 18 до 90 років

Moneyveo: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 17 000₴

Умови отримання кредиту в Манівео

Перед тим, як отримати в Манівео кредит онлайн на картку, необхідно детально вивчити всі правила компанії. Адже неприємні сюрпризи можуть добряче зіпсувати настрій і стосунки з організацією у майбутньому.

Що пропонує Moneyveo кредит

Програма Standart

 • сума позики від 100 до 22 000 гривень; 
 • терміни на погашення від 1 до 30 днів; 
 • відсоткова ставка 0,01% для новачків та 1,7% на день поза дією/акційної пропозиції. 

Програма Comfort

Дозволяє взяти від 10 000 до 30 000 гривень терміном до 18 тижнів. При цьому перші 42 дні відсоток не буде нараховуватися (0%), а далі ставка складе 0,65%. 

Для того, щоб отримати кошти, необхідно виконати важливу умову — досягти повноліття. Кредит видається тільки користувачам, яким 18 і більше років. До того ж, у них повинен бути діючий український паспорт і ІПН, інтернет та мобільний телефон у доступі, а також активна банківська картка на своє ім’я. 

Хто може отримати кредит 

 • працюючий українець; 
 • тимчасово безробітний; 
 • студент; 
 • пенсіонер; 
 • матуся у декреті; 
 • приватний підприємець; 
 • людина, яка в минулому неодноразово брала кредити; 
 • клієнт, який вперше звертається за кредитуванням.

Про компанію

Компанія Moneyveo працює на всій території України і пропонує своїм користувачам за лічені хвилини вирішити свої фінансові питання. За своє головне завдання Манівео ставить видачу мікрокредитів, яка б відбувалася у віддаленому форматі для будь-якого регіону країни. Так, жителі Києва, Дніпра, Харкова, Одеси чи інших областей можуть перейти на сайт компанії і за кілька кліків відправити заявку на отримання грошей. Просто, швидко і зрозуміло. 

Для того, щоб оформити кредит у Moneyveo, потрібен тільки доступ до інтернету, мінімальний пакет документів, що засвідчують особу, мобільний телефон і банківська картка, куди і буде переведена бажана сума. Зручно, що взяти кредит у Манівео можна у будь-який час — сервіс працює 24/7, без перерв і вихідних днів.

Онлайн кредит з Манівео це просто

 • 1 млн українців регулярно користується послугами компанії; 
 • 20 млрд гривень було видано клієнтам за весь час існування МФО; 
 • 5,1 млн кредитів оформили користувачі; 
 • 8 хвилин — час на реєстрацію і заповнення заявки;
 • 1 хвилина — очікування рішення від компанії. 

Взяти кредит онлайн у Moneyveo можна з 2013 року. Саме тоді вперше запрацював сайт компанії. Його авториі надихнулися закордонним досвідом і перейняли ідею швидкого кредитування, яке по сьогоднішній день допомагає українцям отримати гроші до зарплати, за лічені хвилини погасити заборгованість в іншій організації, здійснити мрію або зробити бажану покупку. Всі співробітники компанії дотримуються у своїй роботі принципів толерантності, відкритості, постійно навчаються всьому новому.

Чому варто взяти кредит у Манівео

 1. Кожен клієнт, який оформляє позику, витратить всього 8 хвилин свого часу. А якщо це другий кредит, то вистачить і 1 хвилини. 
 2. Безпека співпраці. Так, доведеться вводити свої персональні дані. Однак вони знаходяться під надійним захистом програмного забезпечення і ніхто не зможе їх розпізнати. 
 3. Проста і зрозуміла процедура оформлення кредиту. Досить перейти на сайт компанії, встановити необхідні умови, підтвердити заявку і засоби моментально перераховуються на розрахунковий рахунок. 
 4. Кредит, доступний для кожного. Мінімальні вимоги до позичальника дозволяють відмовитися від збору величезного пакету документів, замовлення довідок або затримання поручителів. 
 5. Прозорість роботи. На сайті представлений кредитний калькулятор, де пересуваючи бігунки можна відразу побачити всі переплати. Отже, клієнта не чекатимуть приховані платежі або оплата комісій.

Як отримати позику в Moneyveo через особистий кабінет

Користувачі, які регулярно вдаються до послуг Манівео або інших мікрофінансових компаній знають, що реєстрація — стандартна процедура, без якої не вдасться скористатися пропозиціями. Вона необхідна для того, щоб компанія могла довіряти своєму клієнтові, мала відомості про нього і персональні дані, на підставі яких і видається бажана сума. 

Тому перше, що слід зробити, якщо планується оформлення позики — пройти в Moneyveo реєстрацію. Це стандартна процедура, де необхідно буде заповнити відомості про клієнта. Саме тут знадобляться дані з паспорта та ІПН. Реєстрація є одним з етапів створення у Манівео особистого кабінету. Це персональна сторінка користувача, де представлена ​​інформація про всі його діях і можливостях на порталі. Наприклад, там зберігаються введені дані, пропозиції для подальших кредитів, історія за минулим кредитування, кнопки, що активують пролонгацію і так далі. 

Якщо це перший кредит у компанії, то починати слід саме з реєстрації. Щоб кожен наступний кредит займав якомога менше часу на оформлення. 

Взяти кредит постійному клієнтові

 • зайти до особистого кабінету Манівео (зверніть увагу, що доступний у Манівео вхід з телефону, планшета або ПК); 
 • вказати бажану суму і термін позики; 
 • відправити заявку на розгляд і протягом 1 хвилини отримати відповідь, а слідом за ним і грошовий переказ на картку. 

Манівео вхід в особистий кабінет і реєстрація

В Moneyveo “мій кабінет” є індивідуальною сторінкою для кожного користувача, яку необхідно створити при реєстрації. Для цього необхідно пройти такі кроки: 

 1. На кредитному калькуляторі обрати суму і терміни кредиту. 
 2. Заповнити всі поля заявки. Це інформація з документів, відповіді на питання – вказівка ​​віку, особливостей трудової діяльності, сімейного стану. Всі пункти віднімуть не більше 8 хвилин. 
 3. Надіслати заявку на розгляд. 
 4. Очікувати пару хвилин для винесення рішення. 
 5. У разі позитивної відповіді отримати кошти на банківську картку. 

Надалі, щоб взяти позику, необхідно буде заходити до особистого кабінету без повторної реєстрації і оформляти заявку за пару кліків. Всі дані будуть збережені.

Як погасити позику

У Манівео повернути кредит не складе труднощів. Зробити це можна відразу декількома способами: 

 • в особистому кабінеті з картки, на яку переводилися гроші; 
 • зробивши будь-який онлайн-платіж; 
 • в інтернет-банкінгу; 
 • звернувшись до каси банку; 
 • скористатися терміналом самообслуговування; 
 • у відділенні “Нової пошти”.

Прострочення, пролонгація та реструктуризація заборгованості

 Бувають випадки, коли кредитні кошти не вдається повернути точно у зазначений строк. Якщо не зробити це вчасно, почнеться нараховуватися пеня, сума позики збільшиться і її ще складніше буде закрити. Що робити у такому випадку? Якщо клієнт бачить, що термін закінчується, а грошової суми на руках немає, то слід активувати у Манівео пролонгацію. Вона збільшить терміни кредитування, а заплатити доведеться лише за реальні дні користування грошима. Таким чином у Манівео прострочення вважатися не буде і тіло кредиту не зросте. 

Але якщо з якоїсь причини прострочення не вдалося уникнути, накопичилася значна сума, то єдиним виходом буде запит у Moneyveo реструктуризації боргу. Сума розбивається на кілька платежів, які слід вносити за індивідуальним календарним планом. Допомогти в питанні можуть фахівці Манівео гарячої лінії.

Moneyveo промокоди та акції

У компанії піклуються про те, щоб кожен клієнт міг отримати кредит на більш вигідних умовах. Тому були розроблені промокоди на Moneyveo. Це набір букв і цифр, що дозволяють оформити знижку. 

Де знайти промокоди? Необхідно уважно стежити за компанією у соціальних мережах, наприклад, у Фейсбук, а також підписатися на розсилку. Додаткову інтернеті можна знайти сайти, де зібрані всі промокоди або Манівео акції. 

Серед найбільш затребуваних пропозицію — код “enotcoin” і акція “приведи друга”.

Відгуки про Манівео

Компанія працює на фінансовому ринку з 2013 року, тому зібрала безліч відгуків клієнтів. При цьому, присутні як позитивні, так і негативні коментарі. Однак більша частина про Манівео відгуків зі знаком плюс. Клієнти задоволені швидкістю обслуговування, простотою отримання позики, різноманітністю акційних програм, що дозволяють отримати гроші у борг без відсотків з найбільшою вигодою. Але у Moneyveo відгуки боржників завжди негативні. Люди скаржаться на високі тарифи, нарахування пені, неможливість погашення позики в терміни.