Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 10000 грн
Термін:
1 - 30 днів
Ставка:
2,5%
Термін розгляду:
від 5 хвилин
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 2,5 до 3,5%
Вік:
від 18 до 65 років

Gofingo: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 2,5% в день, до 10 000₴

Взяти кредит онлайн у ГоуФінГоу: ставки, можливості

Компанія веде свою діяльність на ринку з 2018 року, постійно вдосконалюється, аби клієнти могли взяти кредит у Гоу Фін Гоу швидко, комфортно та повернулися сюди взяти наступний кредит. Тут прикладають максимум зусиль, аби позбутися від нудної банківської бюрократії.

Клієнти цієї компанії ніколи не стикаються з прихованими відсотками або завуальованими умовами. Вони самостійно вирішують де, скільки і коли отримати, а Gofingo завжди рада у цьому допомогти. Тут не цікавляться, на що ви позичаєте гроші, це можуть бути різноманітні покупки, оплата медичних послуг, навчання, путівок або просто на дрібні витрати до зарплати, виконати бажання клієнта — робота компанії, яка завжди прислухається до думки позичальників!

Умови кредитування

Ця МФО надає два види позик. «На дрібні покупки» — доступна сума від 500 до 2 000 грн, термін дії від одного до 14 днів, відсоткова ставка у даному випадку складе 3,5% на день. За використання «Миттєвої позики» можна отримати від 2 до 10 тисяч грн на термін від 14 до 30 днів, відсоткова ставка складе 2,5% на день.

Позику можна оплатити до закінчення його терміну дії , без будь-яких штрафних санкцій, але будьте уважні під час оформленні — «Миттєва позика» доступна на термін від 14 днів і відсотки за цей час потрібно буде сплатити, навіть якщо ви вирішите виконати свої зобов’язання раніше.

Для постійних позичальників умови використання позик можуть бути більш лояльними, а відсоткові ставки нижчими. З кожним повторним кредитом збільшується максимально доступна сума, зростає кредитний рейтинг клієнта.

Що потрібно для оформлення

Щоб отримати позику вам не потрібно буде збирати багато документів, їхати до відділення, проходити тривалі перевірки, стояти в чергах. Все що потрібно, це дані паспорта та індивідуальний податковий номер, а також активна банківська картка, яка видана на ім’я людини, що подає заявку на мікропозику. Не можна вказувати номер картки оформленої на колег або знайомих.

Хто може взяти кредит онлайн в ГоуФінГоу

Скористатися послугами цієї компанії можуть тільки для повнолітні громадяни України, іноземцям кредитування поза зоною досяжності. Вікові обмеження для чоловіків – до шістдесяти років, для жінок — до шістдесяти п’яти років.

Ваш соціальний статус або тип працевлаштування не мають впливу на рішення про видачу онлайн кредиту у Го Фін Го. Взяти в борг можуть студенти, пенсіонери, домогосподарки, державні службовці, підприємці. Дуже важливо, що звернутися сюди за фінансовою допомогою можуть громадяни, які працюють неофіційно. Це підтверджують численні відгуки про Gofingo.

Про компанію

Gofingo — це сервіс онлайн-кредитування в Україні. Гоу Фін Гоу дозволяє за короткий термін запозичити гроші в інтернеті — це відмінний спосіб вирішити невеликі фінансові труднощі для тих людей, які не хочуть обтяжувати себе походами до банків і збором великої кількості довідок, документів. Кредит у Gofin go— це мобільність, зручність, можливість взяти в борг у будь-якій точці України, не важливо, де ви знаходитеся: у Харкові, Одесі, Дніпрі або в невеликому селі під Києвом, буде потрібен тільки доступ до інтернету.

Ця МФО веде свою діяльність відповідно до законодавства України та міжнародних стандартів якості обслуговування клієнтів.

Мікрофінансових компанія робить оформлення позики максимально простим і доступним великій кількості клієнтів. Для отримання запропоновані лояльні умови, без прихованих платежів і комісій за оформлення або юридичні послуги. Тут готові видати гроші на будь-які необхідності або  клієнта.

Чому вигідно кредитуватися у Gofingo

Тут немає необхідності надавати довідку про доходи за останні півроку або копію трудової книжки, потрібно тільки підтвердити свою платоспроможність.

Ви не витрачаєте багато часу для збору довідок та очікування у чергах. Оформлення заявки займає хвилин 10. Розгляд проходить також дуже швидко. Договір у Гоу Фін Гоу онлайн кредит на картку укладається дистанційно, і гроші відразу приходять на картку.

Вас не прохатимуть шукати поручителів або надати заставне майно!

Важливо! Компанія працює цілодобово, без перерв та вихідних днів. Якщо у вас виникли непередбачені обставини і терміново потрібні гроші — ви можете розраховувати на фінансову підтримку цієї компанії, незалежно від дня тижня або часу доби!

З недоліків можна назвати тільки досить високу відсоткову ставку, але вона перекривається багатьма іншими перевагами. ГоуФінГоу відгуки клієнтів свідчать про те, що позичальники готові платити такі відсотки за швидкість та простоту оформлення кредитів.

Схема оформлення позики

  1. Спочатку потрібно відкрити сайт Gofingo, у електронному калькуляторі позначити необхідний тип позики, параметри та клікнути на «Отримати кредит». Відкриється вікно ГоуФінГоу реєстрації, тут необхідно вказати ваш номер телефону, e-mail та придумати надійний пароль для того, аби війти до  особистого кабінету Гоу Фін Гоу. За вказаним Вами номером надійде смс з кодом підтвердження. Пароль дозволить за необхідності виконати вхід з телефону.
  2. Заповнюємо дані в  мій кабінет, відзначаємо всі у блоці особисті дані — ПІБ, стать, дату народження, серію, номер, дату і ким виданий паспорт, ІПН, сімейний стан, чи є у вас неповнолітні діти.
  3. Вказуємо прописки та адресу фактичного проживання. Тут також потрібно буде вказати два контактних номера телефону — родича та друга, аби вони змогли підтвердити, що ви реальна та платоспроможна людина.
  4. Блок про зайнятість та доходи. Буде потрібно вказати освіту, тип зайнятості, місце роботи, посаду, дату початку роботи, рівень заробітної плати, наявність додаткового доходу, а також чи є у вас рухоме/нерухоме майно та розмір щомісячних виплат за вже відкритим позиками в інших організаціях.
  5. Повторно перевіряємо умови кредиту. Прив’язуємо банківську картку. Для цього необхідно мати на вашому пластику позитивний баланс не менше 1 грн, компанія у вас заблокує випадкову, невелику суму, її потрібно дізнатися у своєму банку та  точно ввести у поле для перевірки. Ваші особисті кошти автоматично розблоковуються після перевірки.
  6. Статус заявки можна дізнатися після виконання Gofingo вхід до особистого кабінету. Якщо її схвалять — уважно ознайомтеся з умовами договору, якщо вам все підходить — підписуйте та отримуйте кошти відразу на вашу картку.

Як погасити позику в Gofingo

В ГоуФінГоу повернути кредит найзручніше в особистому кабінеті. Це швидко та надійно. Також провести оплату можна через термінали Приват Банку або у касі будь-якого банку, але необхідно врахувати, що таким чином кошти на рахунок МФО можуть надійти протягом трьох робочих днів.

Пролонгація позики

Gofingo пролонгація — це послуга продовження терміну дії кредитного договору. Рекомендуємо скористатися, якщо ви не встигаєте вчасно здійснити оплату. Для цього необхідно внести тільки нараховані відсотки, і термін автоматично продовжиться у вигляді первинного, зазначеного в договорі. Пролонгація дозволить не вийти на ГоуФінГоу прострочення, не зіпсувати кредитну історію та уникнути штрафних санкцій.

Якщо позичальник вийшов на прострочення і не може вчасно внести оплату, радимо звернутися до служби підтримки клієнтів та на індивідуальних умовах домовитися про реструктуризацію у Гоу Фін Гоу.

Промокоди та акції Gofingo

Промокод  дає можливість взяти позику на більш вигідних та лояльних умовах. Отримати промокод ГоуФінГоу можуть як постійні клієнти, так і нові позичальники під час проведення різноманітних акцій Гофінго. Слідкуйте за повідомленнями від компанії, не пропускайте вигідні умови Гофінго онлайн кредит на картку.

Відгуки про Gofingo

ГоуФінГоу на українському мікрофінансовому ринку вже кілька років, звичайно про неї багато говорять, і в мережі накопичилася велика кількість відгуків, ми не будемо повторюватися. Нижче ви зможете почитати відгуки боржників Гофінго або задоволених клієнтів. Якщо вам є що сказати, не мовчіть, залиште свій коментар про роботу даної МФО, сподіваємося, ваша інформація буде корисною для відвідувачів нашого сайту.