Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
600 - 10000 грн
Термін:
5 - 30 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 7 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0.01 до 1.9%
Вік:
від 18 до 65 років

Credit7: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 10 000₴

Як взяти кредит у Credit7

У Кредит7 кредит може отримати кожен охочий, виконавши лише кілька простих дій. Правила компанії настільки лояльні, що позитивне рішення надходить і тим, хто офіційно не працевлаштований, вчиться або займається домашнім господарством, знаходиться на пенсії або у декреті.

Все, що потрібно від користувача, це наявність українського паспорта та ІПН, мобільного телефону, доступу до інтернету (при тому, що можна здійснити в Кредит7 вхід з телефону, планшета або ПК), активної картки будь-якого банку України, де був би позитивний ліміт.

Що пропонує компанія:

 • сума позики — від 600 до 10 000 гривень;
 • терміни — від 5 до 30 днів;
 • выдсоткова ставка — 0,01% за першого візиту і 1,9% на день за кожної наступної заявки.

Про компанію

З розвитком техніки та інтернету, взяти кредит в Кредит7 можна, навіть не виходячи з дому. Адже компанія створила всі умови для того, щоб її клієнти могли спокійно перебувати вдома, на роботі чи навчанні, гуляти або відпочивати і паралельно з цим всього у пару кліків оформити заявки на отримання необхідної грошової суми. Інтернет дозволяє не тільки робити покупки, але і отримувати онлайн кредит від Credit7.

За фактом, в Україні представлені десятки компаній, які б могли надати позику з 18 років у онлайн-форматі. Однак частина з них буде вимагати збору величезного пакету документів, очікування на прийняття рішень і не завжди винесе позитивний вердикт, посилаючись на погану кредитну історію у минулому або недолік даних про користувача. Рішення взяти позику онлайн у Кредит 7 дозволить не тільки отримати гроші, але і:

 • заощадити час, адже не доведеться витрачати його на дорогу або черги;
 • отримати кошти прямо на банківську картку ;
 • не звітувати, куди будуть витрачені гроші.

Чому необхідно подати заявку вже сьогодні

 1. Можна виконати всі операції, не виходячи з дому, онлайн.
 2. Всього 7 хвилин необхідно системі, аби видати кошти.
 3. Швидка і зрозуміла реєстрація, яка проводиться один раз. Надалі досить буде увійти до Особистого Кабінету credit7 і за пару кліків оформити новий запит.
 4. Чесність — вся інформація за кредитом та співпрацею викладена у договорі. Тому не буде ніяких прихованих платежів або додаткових комісій.
 5. Є можливість погасити борг достроково або продовжити його термін.
 6. Зручний графік роботи, не прив’язаний до часу або святкових дат.
 7. Ніяких довідок — тільки документи, що підтверджують особу.
 8. Надійність — всі персональні дані будуть перебувати під захистом, тому треті особи не зможуть заволодіти ними.
 9. Зворотній зв’язок — завжди можна зателефонувати на гарячу лінію Кредит7 і уточнити всі питання, що цікавлять.
 10. Можна обирати будь-який зручний спосіб погашення боргу.

Отримати позику в Credit 7 "мій кабінет"

Якщо це не перший візит на сайт компанії, то користувачеві досить здійснити у Кредит7 вхід до Особистого Кабінету, ввівши при цьому свій логін і пароль. У разі першого звернення, не обійтися без процедури реєстрації. Вона необхідна для того, щоб передати компанії свої персональні дані, на основі яких і буде складений кредитний договір. На сайті credit7 реєстрація може зайняти до 15 хвилин, проте у майбутньому досить буде увійти до особистого кабінету і обрати умови позики.

Як оформити заявку на кредит у Кредит7

 1. Обрати на кредитному калькуляторі необхідну суму та терміни. Для цього необхідно пересувати бігунок вліво та вправо, поки він не опиниться навпроти відповідної величини. Далі необхідно натиснути на кнопку “взяти кредит онлайн”.
 2. Система переведе на форму реєстрації, де важливо прописати ПІБ та номер мобільного телефону.
 3. Після цього відкриється поле для введення персональних даних — серії та номера паспорта, цифр з ІПН.
 4. Наступний крок — заповнення анкети. Тут прописується додаткова інформація про користувача: сімейний стан, кількість дітей, дані контактної особи.
 5. Ще одна важлива графа стосується матеріального становища. Слід вказати тип зайнятості та приблизний рівень доходу на місяць.
 6. Додавання реквізитів банківської картки, на яку будуть перераховані гроші.
 7. Відправка заявки на розгляд.
 8. Отримання відповіді і, в разі позитивного рішення, підписання договору.

Не варто засмучуватися, якщо отримано відмову. Перше, що слід зробити — уважно перевірити достовірність інформації, що вводиться. Часто головною причиною стають допущені помилки — орфографічні, пропуск букв або символів. Усунувши подібні неточності, можна ще раз спробувати удачі.

Як сплатити борг?

Одне з найпоширеніших питань серед користувачів — як у Кредит7 повернути кредит. Зробити це дуже просто:

 • увійти до особистого кабінету і виконати платіж з картки, дані якої внесені до системи;
 • звернутися до відділення будь-якого банку України і за допомогою касира зробити платіж за реквізитами ;
 • скористатися терміналом самообслуговування.

Що робити у разі прострочення?

У Credit7 прострочення може виникнути з різних причин. Її головний наслідок — нарахування пені, яка стрімко збільшує підсумкову суму до погашення. Щоб не допустити такої ситуації, необхідно заздалегідь активувати послугу пролонгації. У компанії Кредит7 пролонгація передбачає збільшення терміну дії договору. Однак доведеться сплатити відсотки за кожен день користування грошима. Але тіло кредиту при цьому не зростатиме.

Якщо ситуація із заборгованістю досягла критичної точки, то необхідно звертатися на гарячу лінію з проханням про реструктуризацію боргу. Credit 7 реструктуризацію призначає в індивідуальному порядку.

Що таке промокод Кредит7?

Для того, щоб зробити умови кредитування ще вигіднішими, компанія створила спеціальні коди, що складаються з чисел і букв. Це і є промокод на credit7, який може знизити відсоткову ставку або надати додаткові блага клієнту. Отримати його можна у поштовій розсилці, а також на сторінці компанії у соціальних мережах, наприклад, у Фейсбук.

Також, на регулярній основі проводяться у Кредит 7 акції. Вони мають обмежений термін дії, тому важливо встигнути скористатися пропозиціями.

Відгуки клієнтів компанії Credit 7

Чесні відгуки про Кредит 7 публікуються як на офіційному сайті компанії, так і інших ресурсах у мережі. Вони можуть носити як позитивний, так і негативний характер. При тому, про Credit 7 відгуки частіше позитивні. Користувачам подобаються лояльні умови співпраці, вони високо оцінюють простоту реєстрації і подачі заявки, а також різноманітність можливостей для внесення коштів. Але є і незадоволені клієнти. Такі відгуки в основному від боржників, які не змогли вчасно погасити кредит і змушені сплачувати штрафи.

Для того, щоб робота з компанією принесла тільки позитивний досвід, необхідно детально вивчати умови договору, оцінювати розмір процентної ставки, вчасно вносити кошти і не допускати виходу на прострочення.