Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
400 - 20000 грн
Термін:
1 - 27 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 15 хв.
Документи:
паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 2,5%
Вік:
від 18 до 60 років

CreditKasa: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 20 000₴

Отримати кредит в Credit Kasa

Бажаючи отримати гроші, необхідно виконувати ряд умов. Вони дуже прості і зрозумілі, тому практично кожен українець, який проживає у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті країни може розраховувати на плідну співпрацю з компанією. Що необхідно мати:

 • паспорт та ІПН (важливо, аби вік позичальника був від 18 років);
 • мобільний телефон;
 • доступ до інтернету — у Кредит Каса вхід з телефону, планшета або ПК можна здійснити в пару кліків;
 • активна картка будь-якого з банків (головне, аби на ній був позитивний ліміт).

На яких умовах можна отримати позику

 • сума від 400 до 20 000 гривень;
 • термін —  від 1 до 27 днів (до 90 днів з урахуванням кількох пролонгацій);
 • відсоткова ставка — пільгова 0,01%, знижена 2%, стандартна 2,5%.

Кожен новий клієнт компанії може розраховувати на пільгову ставку, знижений відсоток доступний при використанні промокодом СreditKasa. А ось стандартну пропозицію діє протягом усього часу.

Важливо розуміти, що за несвоєчасне погашення заборгованості будуть нараховуватися штрафні санкції (до 10% в день від усієї суми кредиту). Тому такого розвитку подій краще уникати. При цьому, кожен користувач може достроково погасити кредит. В такому випадку відсотки будуть перераховані на користь клієнта.

Оскільки компанія проявляє лояльність по відношенню до своїх клієнтів, гроші можуть отримати навіть офіційно безробітні, студенти, пенсіонери, домогосподарки.

Про компанію

Взяти кредит в СreditKasa — вірне рішення, якщо у терміновому порядку потрібні були кошти. Нехай це буде кілька сотень до зарплати, відсутня сума для довгоочікуваної покупки або просто готівку на будь-які потреби. У компанії не доведеться доводити цілі використання фінансів, надати папери, що підтверджують платоспроможність або довго стояти у відділенні чекаючи свою чергу. В Кредит Каса кредит онлайн на картку можна отримати протягом декількох хвилин, при цьому можна перебувати як вдома, так і на роботі, навчанні, гуляти з дітьми або їхати у метро.

З сервісом КредитКаса кредит не доведеться звертатися до друзів і знайомих, розповідати їм про свої тимчасові труднощі і тим самим хвилювати їх. Досить буде заповнити анкету і вже через кілька хвилин необхідна сума надійде на рахунок, оформити позику навіть з поганою КІ простіше простого.

Кредит в кредит Каса чому це вигідно

 • мінімальні вимоги — досягнення 18-річчя та наявність паспорта з ІПН; 
 • ніяких довідок та паперів, які можна збирати тижнями; 
 • легке заповнення анкети;
 • рішення з приводу кредитування приймає система, а отже виключається людський фактор; 
 • всього 15 хвилин займає оформлення кредиту за першого візиту і близько 2 хвилин за кожного наступного; 
 • онлайн кредит в Credit Kasa надходить на рахунок відразу після винесення позитивного рішення; 
 • можна як пролонгувати позику, так і достроково її погасити; 
 • взяти кредит онлайн у Credit Kasa можна навіть за наявності поганої кредитної історії у минулому; 
 • промокод на СreditKasa — далеко не всі привілеї для клієнтів; 
 • проведення постійних акцій, про які можна дізнатися як на офіційному сайті, так і в соціальних мережах (Фейсбук); 
 • всі персональні дані користувачів надійно захищені та не потраплять до рук третіх осіб.

СreditKasa особистий кабінет інструкція оформлення позики

Ті, хто вже неодноразово користувався послугами компанії знають, що досить зайти в особистий кабінет Кредит Каси та подати заявку на нову суму. Однак новачкам не завжди зрозуміла процедура отримання кредиту. Тому ми пропонуємо ознайомитися з покроковою інструкцією, як подати заявку та пройти реєстрацію у системі:

 1. Слід обрати відповідні умови для кредитування — перетягнути бігунок на відповідну суму та терміни позики. Після чого натиснути на кнопку “отримати гроші”.
 2. Система відкриє перед користувачем реєстраційну форму з двома вкладками: “Кредит Каса реєстрація” та “інформація про себе”. У першій потрібно ввести ПІБ та номер мобільного телефону, у другій — персональну інформацію.
 3. Далі на мобільний телефон надійде смс з кодом, який переведе на наступний крок.
 4. Відкриється заповнена форма з усіма даними та умовами позики. Її важливо уважно вивчити та натиснути кнопку “підписати”, якщо згодні з усім.
 5. Введення реквізитів банківської картки. Саме на неї будуть переведені гроші.
 6. Співробітник компанії може зв’язатися з людиною для уточнення всіх відомостей, а після направити заявку на розгляд.
 7. У разі позитивного результату формується фінальний договір. Після його вивчення слід натиснути кнопку “підписати”.

Все, у Сredit Kasa особистий кабінет стає активним, а на рахунок перераховуються заявлені кошти. Надалі, в КредитКаса вхід до особистого кабінету відбуватиметься після введення логіна та пароля. Там же буде відображатися інформація за поточним та минулим кредитами, виводитися сума до погашення.

Як оплатити кредит у компанії КредитКаса

У Сredit Kasa повернути кредит можна також просто, як і отримати його. Зробити це можна такими способами:

 1. Увійти до особистого кабінету і зробити оплату з картки, що прив’язана до аккаунту.
 2. Звернутися до банківської каси.
 3. Скористатися терміналом самообслуговування.

Важливо враховувати комісію та терміни переказу грошей, які іноді досягають 3-х робочих днів.

Що робити, якщо з'явилася в СreditKasa прострочення?

Ситуації, коли немає можливості погасити заборгованість вчасно, на жаль, не рідкісні. Тому кожен користувач повинен знати про існування пролонгації. У Кредит Касі пролонгація передбачає збільшення терміну на погашення боргу. Від користувача потрібно лише оплатити відсотки за кожен день реального користування грошима.

Якщо прострочення не вдалося уникнути і стрімко набігають штрафи, необхідно звернутися на гарячу лінію КредитКаса. Там допоможуть знайти індивідуальний спосіб погашення боргу. У деяких випадках це може бути навіть реструктуризація — внесення суми рівними платежами.

Credit Kasa акції та промокоди

Для того, щоб бути у курсі всіх вигідних пропозицій, необхідно бути підписаним на сторінки компанії у соціальних мережах (Фейсбук), та регулярно відкривати головну сторінку сайту. А якщо підписатися на регулярну розсилку, то можна отримувати промокодом безпосередньо на електронну пошту.

Завдяки введенню спеціальних символів, можна отримати більш вигідні умови кредитування, наприклад, зниження відсоткової ставки.

Відгуки про CreditKasa

За історію своєї роботи, компанія отримала безліч відгуків від клієнтів з усієї України. Люди відзначають як позитивні, так і негативні аспекти. В основному, про КредитКасу відгуки клієнтів позитивні. У них йдеться про простоту отримання грошей, лояльних вимогах до кожного позичальника. Зрозумілий інтерфейс, можливість здійснювати запит у будь-який час доби та дня тижня відзначається зі знаком плюс. При цьому, про Сredit Kasa відгуки є і негативні. Там мова йде про високу відсоткову ставку, наявності штрафи за прострочення, відмовах у видачі грошей.

Важливо розуміти, що Кредит Каса відгуки боржників публікує на рівні з думками задоволених користувачів, тому на ресурсі завжди присутні чесні коментарі від реальних людей.