Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 10000 грн
Термін:
3 - 30 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 5 хвилин
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0.01 до 1,9%
Вік:
від 18 до 65 років

CreditPlus: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 10 000₴

Взять кредит у Кредит Плюс

Якщо уважно вивчити Credit Plus відгуки клієнтів, то можна помітити, що частина користувачів не змогли отримати гроші. Однією з причин такого рішення стала невідповідність правилам компанії. Адже МФО висуває персональні вимоги до своїх клієнтів, які в обов’язковому порядку слід дотримуватися. Серед них:

 • мінімальний і максимальний вік позичальника — від 18 до 65 років;
 • наявність українського паспорта та ідентифікаційного коду;
 • діюча банківська картка з позитивним лімітом на рахунку (від 1 гривні);
 • доступ до інтернету та мобільному номеру телефону;
 • наявність електронної поштової скриньки.

Довідка про доходи, інші документи або папери не будуть потрібні.

У разі, якщо пункти дотримані, то користувач може обирати відповідні йому умови:

 • сума від 500 до 20 000 гривень;
 • термін від 3 до 30 днів.

Про компанію

CreditPlus — мікрофінансова компанія, яка протягом кількох років завойовує фінансовий ринок України. Сьогодні, жителі будь-якого міста України — Києва, Дніпра, Харкова, Одеси можуть протягом пари хвилин отримати кошти на банківську картку.

Більше не доведеться витрачати багато часу на пошук компанії-кредитора, збирати пакет документів, отримувати довідку про дохід або просити знайомих стати поручителем. Взяти кредит у Credit Plus не складає труднощів. Досить створити у КредитПлюс особистий кабінет, заповнити анкету, вказати бажані умови та отримати гроші.

У своїй роботі організація керується досвідом та знаннями європейських компаній, тому гарантує високий рівень сервісу, привабливі умови для своїх клієнтів, чесність і прозорість взаємовідносин.

Переваги онлайн кредиту у Credit Plus

 • наявність у компанії всіх документів та ліцензій, які регламентують її діяльність;
 • все відбувається онлайн — немає потреби особисто відправлятися до відділення, витрачати час на дорогу або черги;
 • у CreditPlus реєстрація віднімає до 10 хвилин;
 • миттєва відповідь за кредитом;
 • всього 0,01% на день для нових клієнтів;
 • мінімум документів;
 • робота компанії 24/7;
 • наявність служби підтримки, яка відповість на всі питання та допоможе у вирішенні спірних ситуацій.

Реєстрація та отримання грошей в "Credit Plus мій кабінет"

Для того, щоб успішно користуватися послугою кредитування, необхідна завершена процедура реєстрації і створений особистий кабінет. Все це необхідно для того, аби компанія краще пізнала свого клієнта. Адже мова йде про кредит, тому персональні дані будуть обов’язкові.

У Кредит Плюс вхід в особистий кабінет стане доступним відразу після завершення реєстрації. Її слід пройти всього один раз за першого візиту, а у подальшому необхідно тільки зайти до особистого кабінету CreditPlus, аби оформити чергову кредитну заявку.

Зручно, що у Credit Plus доступний вхід з телефону, планшета, персонального комп’ютера. Тому заявку можна оформити не тільки перебуваючи вдома, але і у дорозі, під час прогулянки, дорогою додому, у черзі в магазині, гуляючи з дитиною або сидячи на робочому місці.

Отримати кредит онлайн у CreditPlus

 1. Обираємо на кредитному калькуляторі суму і терміни кредитування. Автоматично розраховується переплата, а також остаточна дата для погашення боргу.
 2. Якщо вищевикладені дані влаштовують, то слід натиснути кнопку “отримати гроші”.
 3. Далі система переводить на сторінку із проходженням реєстрації. Перед користувачем відкриваються поля анкети, які в обов’язковому порядку слід заповнити. Серед них — ПІБ, мобільний номер телефону, e-mail, створення пароля. Як тільки всі дані внесені, слід натиснути кнопку “далі”.
 4. На телефон прийде підтвердження — код, який слід ввести до спеціального віконця.
 5. Слідом за цим відкриється ще одна анкета. Там важливо прописати дані з документів — паспорта та ІПН, відповісти на питання щодо місця роботи, сімейного стану і так далі. Додатково буде потрібна інформація щодо місце проживання, приблизний рівень доходів, наявності кредитів у інших компаніях.
 6. Прикріплення фото — його можна зробити за допомогою веб-камери або завантажити з галереї.
 7. Наступний крок — залучення банківських реквізитів. Це дані банківської картки, куди будуть направлені гроші. Пластик обов’язково повинен бути верифікованим. Для цього з балансу буде знято суму (близько 1 грн).
 8. Далі прийде ще один код перевірки, його також слід ввести до спеціального поля.
 9. Система ще раз формує дані за кредитом і виводить їх на екран. Буде потрібно перевірити всі пункти, обрати найбільш відповідну мету кредиту та натиснути кнопку “відправити заявку”.
 10. Залишається тільки зачекати рішення, яке надійде на пошту або мобільний телефон.

Важливо! Всі дані слід вносити без помилок. Орфографія, навмисна заміна інформації, спроба видати себе за іншу людину, приведуть до відмови у видачі коштів.

Як в Кредит Плюс повернути кредит?

Погасити заборгованість можна кількома способами:

 1. В особистому кабінеті з картки, що прив’язана до аккаунту.
 2. Скористатися терміналом самообслуговування, наприклад, у банку або ТЦ.
 3. Зайти до мобільного банкінгу або додатку від банку і там здійснити грошовий переказ.
 4. Звернутися за допомогою до каси.

Кожен клієнт може обирати найбільш зручний спосіб оплати саме для нього.

Що робити, якщо не вдається погасити позику точно в строк?

Різні непередбачені життєві ситуації призводять до того, що користувачеві не вдається повернути кошти у встановлені терміни. Це може призвести до нарахування додаткових відсотків, штрафних санкцій. Вони моментально збільшують суму кредиту, яку ще складніше стає погашати. Тому важливо вчасно активувати у КредитПлюс пролонгацію. Зробити це можна в особистому кабінеті. Якщо скористатися даною послугою, то можна збільшити термін кредитування, при цьому сплативши тільки відсотки за кожен день користування грошима.

Ще одна можливість для клієнтів Credit Plus — реструктуризація. Розбивання суми на кілька рівних платежів, що дозволяють швидше розрахуватися із заборгованістю. Для цього важливо якомога раніше звернутися на КредитПлюс гарячу лінію, щоб співробітники підібрали індивідуальний спосіб вирішення ситуації, що склалася.

Кредит Плюс акції і промокоди

Щоб зробити умови кредитування ще більш вигідними для клієнтів, був створений промокод на CreditPlus. Це спеціальна комбінація букв і цифр, які можна отримати у соціальних мережах (Фейсбук) або після підписки на рекламну розсилку.

Що дає промокод Кредит Плюс

 • зниження відсоткової ставки;
 • додаткову знижку;
 • можливість продовжити термін кредиту;
 • отримання більшої суми.

Актуальні програми

 • пільговий відсоток за першого звернення — всього 0,01%;
 • промокод на новий кредит, якщо клієнт знайде помилку на сайті;
 • знижка 5%, яка активується за успішного погашення першого кредиту;
 • знижка до 15% за успішно закритих трьох позиках;
 • закрили 5 позик — є можливість отримати до 25% знижки на послуги.

Відгуки про Кредит Плюс

Про компанію CreditPlus відгуки представлені як позитивні, так і негативні. Клієнти не завжди залишаються задоволеними сервісом та можливостями. Серед позитивних думок найчастіше відзначають привабливі акції та знижки, простоту реєстрації та отримання мікропозики. Клієнтам подобається, що кредит можна оформити, не виходячи з дому, всього у декілька кліків. А ось про КредитПлюс відгуки боржників завжди мають негативне забарвлення. Людям не подобаються високі відсотки, переплати, нарахування пені.