Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
100 - 5000 грн
Термін:
5 - 30 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 5 хвилин
Документи:
ІПН, Паспорт
Форма видачі:
на картку, готівкою
Ставка в день:
від 0,01 до 1.99%
Вік:
від 20 до 65 років

CCloan: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 5 000₴

Умови онлайн кредиту в ССLoan

Що пропонує компанія своїм користувачам:

 1. Суму кредиту від 100 до 15 000 гривень, які можна отримати прямо на банківську картку.
 2. Від 5 до 30 днів на повернення коштів з можливістю подальшої пролонгації.
 3. Вигідна відсоткова ставка — 0,01% для новачків, 1,99% за повторного звернення.

Пропонуємо докладніше розібрати всі умови кредитування. За першого візиту і компанія ще не до кінця вивчила свого клієнта. Тому шанс на отримання максимальної суми буде невеликий. Вже з другого візиту можна розраховувати на максимум за умови, що кошти були повернуті точно у зазначений термін.

Для нових клієнтів діє постійна акційна відсоткова ставка. Вона дозволяє ближче познайомитися з умовами компанії, почати їй довіряти, і в майбутньому без побоювання кредитуватися саме тут.

Що потрібно для оформлення кредиту

 • український паспорт і ІПН;
 • пристрій з доступом до інтернету;
 • мобільний телефон;
 • активна банківська картка.

Важливо! Вік позичальника повинен бути від 20 до 65 років.

Важливо розуміти, що відсоткова ставка нараховується за кожен день реального користування грошима. Тому з’являється якась переплата. Дізнатися, скільки треба буде внести коштів можна за допомогою кредитного калькулятора, який представлений на сайті. Там слід ввести суму і терміни кредитування, а система автоматично розрахує фінальну суму до погашення.

Про компанію

ССЛОУН кредит — мікрофінансова компанія, яка позиціонує себе як фінансового партнера для кожного жителя України. І дійсно, для того, щоб взяти кредит в ССLoan, не буде потрібно докладати маси зусиль, витрачати час на збір документів або черги у стаціонарному відділенні. Все, що потрібно — швидка реєстрація СС Лоун особистого кабінету, вибір умов кредитування і своєчасне погашення заборгованості, відповідно до пунктів договору.

Зручно, що взяти кредит онлайн у ССLoan займає всього кілька хвилин. І це можна зробити з будь-якої точки країни. Адже не обов’язково навіть перебувати перед екраном комп’ютера. Досить здійснити в ССЛОУН вхід з телефону, або планшета. Це можна зробити дорогою до роботи або навчання, стоячи у заторі або черзі, гуляючи з дитиною на дитячому майданчику, або відпочиваючи за переглядом телевізора.

ССЛОУН кредит онлайн на картку видає з 2016 року, тому можна не сумніватися у чесності компанії, її надійності і стабільній роботі.

Переваги кредиту в СCloan

Вигоди, які отримує клієнт, що оформляє кредит в СС Loan:

 • простий і зрозумілий механізм реєстрації, заповнення всіх форм, надання позики;
 • повна безпека персональних даних;
 • швидкість перерахування коштів — всього кілька хвилин на заповнення анкети, формування заявки і всього хвилина на ухвалення рішення на видачу коштів;
 • віддалений формат співпраці — не доведеться особисто відправлятися до відділення компанії;
 • прозорість — всі умови прописані у договорі, який обов’язково слід вивчити перед підписанням.

Як отримати кредит: реєстрація в ССЛОУН і "мій кабінет"

Перед тим, як оформляти заявку на кредит, необхідно зайти до особистого кабінету СС Loan. Однак новим клієнтам не завжди зрозуміло що це і для чого його створювати. Вся справа в тому, що для отримання позики онлайн потрібно ввести персональну інформацію. За наступних запитів компанія буде використовувати дані, які вводилися під час реєстрації, тим самим спрощуючи створення заявки. Весь цей час інформація буде зберігатися в особистому кабінеті, під захистом пароля.

Ccloan особистий кабінет

Створити особистий кабінет можна виконавши прості дії:

 1. на кредитному калькуляторі, який розташовується на головній сторінці, слід обрати умови кредитування — суму та терміни. Важливо ознайомитися з підсумковою сумою і після цього натиснути на кнопку “оформити”.
 2. Введення адреси електронної пошти та мобільного номера телефону.
 3. Підтвердження за допомогою коду, який буде відправлений на гаджет.
 4. Заповнення анкети. Необхідно у відповідні поля прописати дані з паспорта, ідентифікаційного коду, інформацію про сімейний стан.
 5. Далі система запропонує відповісти ще на ряд запитань — про рівень доходу, наявність інших кредитів, додати дані людини, яка міг би підтвердити внесену вами інформацію.
 6. Вказання ​​місця прописки і реєстрації.
 7. Прикріплення фотографії з паспортом у руках, щоб підтвердити, що кредит берете саме ви.
 8. Верифікація банківської картки — введення її номера та цифр на зворотному боці .
 9. Уважне вивчення укладеного договору. Якщо все вірно, то слід натиснути на кнопку “створити заявку”. Підтвердити її можна за допомогою смс.
 10. Очікуєте дзвінок від компанії з результатом перевірки анкети. Якщо все заповнено вірно, то гроші надходять на рахунок.

Кожен наступний кредит вже не вимагатиме заповнення всіх полів. Досить буде здійснити в СС Лоун вхід до особистого кабінету, ввівши логін і пароль, і вже там сформувати новий запит.

Як в ССЛОУН повернути кредит?

Це питання цікавить безліч користувачів. Однак повернення позики ще простіше і зрозуміліше, ніж його отримання. До того ж, зробити це можна відразу декількома способами:

 • зайти до особистого кабінету і зробити оплату з банківської картки, підв’язаною до аккаунту;
 • звернутися до каси банку;
 • скористатися терміналами самообслуговування;
 • за допомогою мобільних банківських додатків.

СС Loan прострочення: що робити у даній ситуації

Іноді події складаються таким чином, що кредитні кошти не видаляється повернути в зазначені терміни. Досвідчені користувачі знають, що за це буде нараховуватися пеня. А ось новачки неприємно засмучуватися, коли з кожним днем ​​сума буде тільки зростати. Що ж робити? Найбільш вірним рішенням буде ССЛОУН пролонгація. Це персональна можливість збільшити термін на повернення позики. Необхідно буде лише сплатити відсотки за кожен день користування грошима. При цьому тіло кредиту збільшуватися не буде.

Як бути, якщо прострочення вже почала свою роботу? Звернутися на СС ЛОУН гарячу лінію і попросити про реструктуризацію боргу.

Промокод на ССLoan та інші вигідні пропозиції

Промокод ССЛОУН не рідкість. Його можна отримати, якщо підписатися на новини компанії, розсилку, а також стежити за її діяльністю в соціальних мережах, наприклад, в Фейсбук. Додатково, можна бути активним і приймати участь в СС Loan акції. Найбільш популярною є програма “приведи друга”, де можна отримати 200 гривень за кожну людину, яка оформить кредит, перейшовши за партнерським посиланням. Якщо все зробити правильно, то протягом 3 робочих днів на рахунок надійде виграшна сума.

Відгуки про CCloan

Оскільки компанія вже кілька років представлена ​​на фінансовому ринку, про неї зібралося безліч думку колишніх і нинішніх клієнтів. Більшою мірою, про СС ЛОУН відгуки позитивні. Людям подобаються прості і зрозумілі способи отримання кредитних грошей, безліч можливостей для повернення боргу, низька відсоткова ставка, особливо за першого візиту. Однак зустрічаються про СС Loan відгуки клієнтів вкрай негативні. В основному обурення викликають відмови у видачі грошей та нарахування штрафних відсотків.

Важливо розуміти, що ССLoan відгуки боржників завжди будуть зі знаком мінус, оскільки люди потрапляють у важкі обставини, не виконуючи умови договору. Якщо дотримуватися всіх правил, віддавати гроші у зазначений термін і не порушувати умов, то співпраця з компанією принесе тільки позитивні емоції.