Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
100 - 6000 грн
Термін:
1 - 64 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 15 сек.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 1.99%
Вік:
від 18 до 70 років

Mycredit: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 6 000₴

Умови кредитування

Компанія пропонує вигідні умови як для новачків, так і постійних клієнтів. Кожен, хто досяг 18-річчя, може почати подавати заявки на отримання позики. Серед додаткових вимог — наявність українських документів, банківської картки з позитивним лімітом, мобільного телефону і доступу до інтернету. Зручно, що на сайт Май Кредит вхід з телефону, планшета або ПК доступний однаково і інтерфейс від цього не змінюється.

Що пропонує сервіс МайКредит:

 • мінімальна сума позики — 100 грн;
 • максимальна — 15 000 гривень;
 • сума, яку можна отримати за першого візиту — 6 000 гривень;
 • терміни — до 30 днів;
 • процентна ставка — 0,01% за першої позики і 1,6% за кожної наступної.

Зручно, що на сайті компанії є кредитний калькулятор. Там необхідно ввести суму і терміни позики, а система сама розрахує відповідну переплату. Отже, кожен користувач заздалегідь може ознайомитися не тільки з умовами кредиту, але і сумою відсотків, яка додається до основної величини — “тіла кредиту”.

На відміну від банків і інших подібних компаній, Май Кредит не вимагає від своїх клієнтів величезного пакету документів і довідок, які б підтверджували платоспроможність. Тому взяти кредит може і офіційно безробітний, і пенсіонер, і студент, і матуся в декреті. Не є перешкодою наявність позик у інших компаніях або негативний досвід кредитування у минулому.

Про компанію

Сервіс кредитування MyCredit дозволяє кожному своєму користувачеві за лічені хвилини отримати гроші на банківську картку. Кредит в Май Кредит можна оформити за будь-якого часу доби, незалежно від дня тижня, вихідних або свят. Досить лише пройти коротку реєстрацію, визначити умови позики і почекати рішення від компанії. У разі позитивної відповіді перераховується потрібна сума від MyCredit — кредит онлайн на картку.

Засновники компанії керувалися принципами “швидкої допомоги”. Часто людині необхідні гроші тут і зараз, у неї немає часу чекати, збирати пакет документів або шукати адреси відділень, де б могли видати кредит. До того ж, багато українців вже мають негативний досвід кредитування у минулому, який заважає їм отримати повторну позику у деяких компаніях. Взяти кредит в Май Кредит можна навіть, не виходячи з дому, а відповідь за виплатою відбувається протягом декількох хвилин після подачі заявки.

Онлайн кредит MyCredit це:

 • понад 4 000 клієнтів на день;
 • 270 000 чоловік, які скористалися послугами компанії;
 • 1,34 млн гривень — сума, яка була видана користувачем;
 • 50 000 гривень на місяць — стільки сервіс розігрує серед своїх користувачів.

Додатково, кожна людина може не тільки взяти кредит онлайн в My Credit, але і таким чином взяти участь у благодійності. Адже частину свого доходу компанія перераховує до фонду “Таблєточкі”.

Переваги кредиту MyCredit

 • вигода — лояльна відсоткова ставка, особливо для нових клієнтів;
 • надійність – все персональні дані знаходяться під надійним захистом;
 • оперативність роботи — видається кредит на картку 24/7;
 • чесність — всі нюанси співпраці прописуються у договорі;
 • вчасна допомога — кожен клієнт може зателефонувати на Мафй Кредит гарячу лінію, поставити питання, що цікавлять, і проконсультуватися.

Отримати позику MyCredit через особистий кабінет

Постійні клієнти компанії для того, щоб оформити заявку на кредит, можуть увійти до особистого кабінету Май Кредит і вже там обрати необхідні параметри. Однак новачкам необхідна обов’язкова реєстрація. Вона потрібна для того, аби сервіс міг більше дізнатися про свого користувача. Саме на етапі реєстрації потрібно ввести персональні дані, на підставі яких і буде виданий кредит.

My Credit вхід до особистого кабінету та реєстрація

 1. Знаходимо на сторінці сайту онлайн-калькулятор, вводимо у нього бажану суму та терміни кредитування. Далі слід натиснути кнопку “отримати гроші”.
 2. Реєстрація — введення логіна і пароля.
 3. Заповнення анкети — у відповідних рядках буде потрібно ввести ПІБ, дані з паспорта та ІПН, дату народження, інформацію про трудову діяльність та сімейний стан, приблизний рівень щомісячного доходу.
 4. Прикріплення банківської картки. Дана процедура неможлива без верифікації — тимчасового блокування мінімальної суми (близько 1 грн), інформацію про яку необхідно буде ввести у спеціальному віконці.
 5. Очікування рішення від компанії. Якщо воно позитивне, то залишиться тільки підписати договір у електронному форматі та отримати гроші на картку.

Надалі, в МайКредит вхід до особистого кабінету проводиться після введення логіна і пароля. Що відображається MyCredit мій кабінет:

 • інформація за існуючим і минулих кредитах;
 • мінімальний платіж;
 • сума до повного погашення;
 • акційні пропозиції;
 • кнопка пролонгації;
 • сервіс для сплати позики.

Як сплатити кредит Май Кредит?

Зробити це не важко. Існує відразу кілька способів і кожен клієнт може обирати найбільш зручний для себе:

 • зробити оплату з банківської картки в особистому кабінеті;
 • звернутися до каси будь-якого з банків;
 • скористатися терміналом, встановленим у фінансових компаніях або ТРЦ.

Можливості пролонгації в MyCredit

Але якщо в Май Кредит повернути кредит вчасно не представляється можливим, не варто чекати, коли пройдуть всі терміни і накопичиться пеня. Чим довшою буде бездіяльність, тим більшу суму у підсумку доведеться виплачувати. Щоб вберегти себе, необхідно скористатися в MyCredit пролонгацією. Вона передбачає оплату виключно відсотків за користування грошима, в той час як тіло кредиту збільшуватися не буде.

Промокод МайКредит: що це та як його отримати

По суті, промокод на MyCredit являє собою набір букв і цифр. Дана комбінація необхідна для того, щоб отримати знижки на послуги компанії. Діючі промокодом відправляються на електронну пошту в якості розсилки, а також регулярно публікуються в соціальних мережах компанії, наприклад, на Фейсбук.
Крім цього, існують і різні МайКредит акції. Це й “приведи друга, коли можна отримати 70 гривень за партнерською програмою, і отримання кешбек за оплату свого кредиту.

Відгуки про кредит MyCredit

Відгуки про My Credit знаходяться у вільному доступі і кожен новий користувач може ознайомитися з ними. Оскільки компанія працює кілька років на фінансовому ринку України, то клієнти з Дніпра, Києва, Харкова чи Одеси регулярно пишуть про свій досвід співпраці. У більшості випадків, кредит від МайКредит відгуки має позитивні. Людям подобається, що можна за короткий термін отримати гроші на банківську картку, та ще й під невеликий відсоток. Відповідно до думки людей, 9 з 10 чоловік отримують позитивну відповідь. Однак у Май Кредит відгуки боржників частіше негативні. Користувачі відзначають високу відсоткову ставку і наявність штрафних санкцій, які не дозволяють вчасно погасити позику.