Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 15000 грн
Термін:
7 - 16 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 10 хв.
Документи:
ІПН, Паспорт
Форма видачі:
на картку, готівкою
Ставка в день:
від 0,01 до 2%
Вік:
від 18 до 85 років

Бистрозайм: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 15 000₴

Як отримати кредит у Бистрозайм

Взяти кредит онлайн в Бистрозайм може кожна людина, яка відповідає мінімальним вимогам. Серед них:

 • вікові обмеження — від 21 до 75 років;
 • наявність паспорта та ІПН;
 • активна банківська картка;
 • доступ до інтернету з будь-якого з гаджетів — можливий у Быстрозайм вхід з телефону, планшета, або персонального комп’ютера;
 • зареєстрований електронна поштова адреса.

Більше від клієнта нічого не буде потрібно. Ніяких довідок з роботи або навчання, підтвердження платоспроможності, розписки від третіх осіб або їхня контактна інформація.

На яких умовах можна отримати кредит:

 • сума — від 500 до 15 000 гривень;
 • терміни — від 7 до 30 днів;
 • процентна ставка — 0,01% під час першого звернення, 2% починаючи вже з другого кредиту.

Таким чином, стати клієнтом компанії може офіційно не працевлаштований українець, безробітний, студент, пенсіонер. Головне, аби сам користувач розумів, що може вчасно погасити заборгованість перед компанією.

Про компанію

Однією з найбільших компаній, яка за лічені хвилини може видати кредитні гроші є “Быстрозайм”. У МФО гарантують, що кожен клієнт отримає не тільки грошові кошти, а й детальну консультацію та допомогу від співробітників. Швидкість, легкість та кваліфіковане обслуговування — ось три аспекти, якими пишається компанія.

Бистро Займ кредит — перша компанія в Україні, яка запустила сервіс миттєвого кредитування. Завдяки подібному функціоналу більше не доводиться витрачати свій час на пошук компанії, дорогу або черги. Вся процедура оформлення заявки займає хвилини, а гроші можна отримати як прямо на банківську картку, так і звернувшись до найближчого відділення у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі або інших містах України.

Зручно, що взяти кредит у Бистрозайм може кожен, хто має на руках посвідчення особи. До того ж, платити доведеться тільки за дні фактичного користування грошима. Можна забути про те, як це збирати величезний пакет документів, просити довідку з роботи, вмовляти родичів або знайомих стати поручителем. Всього пара кліків і онлайн кредит в Быстрозайм вже оформлений без поручителів та метушні.

Переваги кредитування у Bistrozaim

 1. Можливість отримати досить велику суму вже за другого звернення.
 2. Пільгова відсоткова ставка для новачків, промокоди та акції для постійних клієнтів.
 3. Швидке рішення за кредитом.
 4. Можливість отримати гроші зручним способом — як на банківську картку, так і готівкою у відділенні.
 5. Тільки паспорт і код — ніяких додаткових довідок або паперів.
 6. Бистрозайм гаряча лінія, де нададуть відповіді на всі питання і підкажуть, як краще вчинити, якщо виникла заборгованість.
 7. Кредит навіть для тих, у кого є невиплачені позики в інших компаніях.

Бистрозайм особистий кабінет — оформити заявку онлайн

Щоб заощадити власний час, компанія надає своїм клієнтам можливості залишити кредитну заявку, не виходячи з дому. Для цього буде потрібно озброїтися гаджетом з доступом до інтернету та звільнити пару хвилин свого часу.

Якщо мова йде про постійних клієнтів, то їм достатньо зайти до особистого кабінету Быстрозайм (ввести свій логін та пароль), і вже всередині системи оформити ще одну заявку на кредит.

Новим користувачам доведеться витратити трохи більше часу, аби пройти у Быстрозайм реєстрацію. Вона є обов’язковою і без неї заявку на позику неможливо створити.

Покрокова інструкція

 1. Перший крок — вибір умов кредитування. Для цього слід знайти кредитний калькулятор, на якому зображено дві батареї. На верхній виставляється бажана сума (заповнюється зелене поле), на нижній — терміни. Також на панелі відображається величина комісії та підсумкова сума до сплати. З нею важливо ознайомитися заздалегідь, а після натиснути на кнопку “оформити позику”.
 2. Відкривається форма реєстрації. Тут необхідно вказати: ПІБ, стать, мобільний номер телефону, дату народження, e-mail, придумати та продублювати пароль. Після цього важливо поставити галочки навпроти двох тез. Перша — підписка на розсилку. Саме там можна у майбутньому отримувати промокодом (про це докладніше ми розповімо далі). Друга — згоду на обробку персональних даних.
 3. Форма, де вказуються дані з паспорта та ІПН.
 4. Відомості про клієнта — його місце проживання, сімейний стан, тип зайнятості та приблизний рівень доходу.
 5. Введення реквізитів банківської картки, її верифікація.
 6. Підтвердження реєстрації, відповідь компанії за заявкою.

За кожного наступного візиту, для того, щоб здійснити у Быстрозайм вхід до особистого кабінету, потрібно ввести номер мобільного телефону та створений пароль.

Бистрозайм: як повернути кредит?

Для оплати заборгованості можна скористатися одним із способів:

 • оплатити кредит з картки, що вказана в особистому кабінеті;
 • звернутися до відділення банку — касир переведе суму на реквізити МФО;
 • підійти до терміналу та самостійно зробити платіж за реквізитами;
 • відправити кошти з картки іншого банку через мобільний додаток;
 • підійти до стаціонарного відділення Бистрозайм, де співробітник надасть допомогу в погашенні боргу.

Пролонгація позики

Незважаючи на те, що компанія створила всі умови для простого погашення кредиту, трапляються форс-мажори, коли не вдається своєчасно повернути гроші. Тоді виникає прострочення — небажана ситуація, під час якої будуть нараховуватися не тільки відсотки за кожен день використання грошей, а й пеня. Таким чином підсумкова сума буде стрімко збільшуватися і погасити такий кредит буде ще складніше. Щоб не допустити подібного розвитку подій, необхідно активувати послугу пролонгації. Вона представляє собою збільшення терміну на повернення грошей. Необхідно лише сплатити відсотки за кожен день, без штрафів.

Бистрозайм промокоди та акції

Аби умови кредитування в компанії були ще вигіднішими, створили промокоди. Вони гарантують зниження відсоткової ставки для постійних клієнтів. Ввести їх можна на панелі вибору умов позики. А ось отримати найпростіше за допомогою поштової розсилки, на яку краще підписуватися під час реєстрації. Додатково, промокод Бистрозайм іноді розміщують на сторінці компанії у соціальних мережах (Фейсбук).

Але не тільки промокоди можуть принести приємні бонуси. Ще одним способом отримати винагороду є акції. МФО пропонує як регулярні програми, наприклад, “приведи друга”, так і систему кешбек, що дозволяє повернути до 15% витрачених грошей. Які ще бувають акції:

 • щасливі години в інстраграм;
 • знижки в магазинах.

Відгуки про Бистрозайм

Оскільки компанія стояла біля витоків мікрокредитування, то за багаторічний досвід роботи встигла отримати безліч відгуків від користувачів з усіх куточків країни. Про МФО Быстрозайм відгуки клієнтів здебільшого позитивні. Людям подобається, що можна за короткі терміни отримати гроші і витратити їх на свої цілі. Заявки можна надсилати у будь-який день тижня та час доби. Також радує лояльна відсоткова ставка, особливо для новачків. При цьому зустрічаються і гнівні коментарі. Це відгуки боржників Быстрозайма, що незадоволені нарахуванням пені.

Для того аби не зіткнутися з труднощами та отримати позитивний досвід співпраці з компанією, необхідно уважно вивчати умови договору, а після — виконувати всі його пункти.