Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 10000 грн
Термін:
1 - 30 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 5 хвилин
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 2,5%
Вік:
від 18 до 60 років

Є-гроші: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 10 000₴

Кредит в Є Гроші: документи, вимоги до клієнтів

Компанія пропонує вигідні умови для отримання грошей. Під час першого звернення відсоткова ставка складе всього 0,01% за кожен день використання, а другий кредит буде виданий під стандартною ставкою — 2,5%. Що ще необхідно знати про позику:

 • мінімальна сума — 500 грн;
 • максимальна сума на першу позику — 10 000 гривень;
 • на подальші позики — до 25 000 грн;
 • терміни — від 1 до 30 днів.

До того ж, кожен користувач може здійснити в Є-Гроші вхід з телефону, планшета, комп’ютера, щоб оформити заявку. Для цього йому буде потрібно:

 • український паспорт та ІПН;
 • мобільний телефон;
 • доступ до інтернету;
 • активна банківська картка.

Додатково, існують мінімальні вимоги, яким також слід відповідати. Йдеться про вік — лише повнолітні можуть пройти в Є Гроші реєстрацію та відправити кредитну заявку.

А ось величезний пакет довідок і документів не буде потрібно. Не доведеться підтверджувати свою платоспроможність, брати довідку з роботи про рівень доходу. Таким чином отримати гроші без фото паспорта може студент, матуся у декреті, пенсіонер, приватний підприємець, тимчасово безробітний або офіційно не працевлаштована людина.

Про компанію

Якщо терміново потрібні гроші, то кожен житель України завжди може звернутися до компанії “Є-Гроші”. Де б не знаходився користувач — у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, він може за лічені хвилини зареєструватися у системі, подати заявку та отримати кошти на банківську картку. Доступні гроші для важливих моментів — так називають Є Гроші кредит онлайн на картку. І дійсно, якщо необхідні кошти до зарплати, на покупку або здійснення мрії, МФО завжди прийде на допомогу.

Чому варто взяти кредит в Є Groshi

 • можливість звернення до компанії 24/7 — не існує вихідних або святкових днів, неробочих годин;
 • можливість віддавати практично стільки ж грошей, скільки і було отримано, завдяки ефективній відсотковій ставці;
 • програма лояльності, яка допомагає отримувати кредит в Є-гроші з використанням персональних знижок та пропозицій;
 • видача грошей відбувається протягом 4 хвилин;
 • комфортна співпраця — взяти кредит онлайн в Є-Гроші можна з дому, робочого місця, перебуваючи у дорозі або гуляючи в парку;
 • автоматизована система, що виключає людський фактор.

Також дуже зручно, що онлайн кредит в Є-Гроші можуть отримувати навіть ті клієнти, які в минулому мали негативний досвід позик, погану кредитну історію.

Інструкція оформлення в Є Гроші "мій кабінет"

Постійний користувач сервісу може без труднощів увійти до особистого кабінету Є-Гроші, ввівши логін та пароль на головній сторінці сайту. Потрапляючи на свою персональну сторінку, можна не тільки подавати нові заявки на кредит, але і стежити за залишком сплат, історією співпраці, активувати пролонгацію, погашати позику, знайомитися з вигідними пропозиціями. А що робити новачкам?

Для початку, необхідно пройти реєстрацію і створити в Є-Гроші особистий кабінет. Він обов’язковий і дуже спрощує користування сервісом. Саме тут зберігається персональна інформація про клієнта, історія його кредитування.

Інструкція, як взяти кредит в Egroshi

 1. Реєстрація починається з того, що на кредитному калькуляторі, який знаходиться на головній сторінці сайту, необхідно виставити бажані параметри позики. Пересуваючи бігунок вліво або вправо, потрібно встановити термін та суму кредиту, а після натиснути кнопку “отримати кредит”.
 2. Відкриється перша реєстраційна форма. Там важливо записати номер мобільного телефону (він стане логіном) і придумати пароль. Наступного разу у Є Гроші вхід до особистого кабінету буде здійснюватися за допомогою логіна та пароля.
 3. Заповнення заявки. На даному етапі важливо уважно вивчити умови надання позики і якщо все влаштовує, вводити персональні дані. Потрібно буде вказати: дані з паспорта та ІПН, вік, сімейний стан, приблизний рівень доходу протягом місяця, наявність додаткового доходу, адреса проживання.
 4. Наступний етап — прикріплення банківської картки.Оскільки кредит видається відразу на рахунок, необхідно вказати номер пластику та інформацію на зворотному боці.
 5. Після цього можна увійти до свого кабінету. Там потрібно буде прикріпити фото або скан документів в спеціальні поля.

Як тільки все буде зроблено, можна сміливо відправляти заявку на розгляд і за позитивного рішення гроші протягом пари хвилин надійдуть на рахунок.

Важливо розуміти, що необхідно вводити тільки достовірну інформацію. Система перевіряє кожне поле і в разі знаходження помилок або невідповідності даних виносить рішення про відмову. До того ж, банківська картка обов’язково повинна бути оформлена на позичальника.

Як оплатити позику?

Однією з умов кредитного договору є своєчасне погашення позики. Зробити це можна кількома способами:

 • увійти до особистого кабінету і зробити платіж з картки;
 • підійти до терміналу самообслуговування і надіслати гроші;
 • звернутися до каси будь-якого українського банку .

Тому в Є-Гроші повернути кредит не складе труднощів.

Як продовжити кредит Єгроші?

Незважаючи на всі умови, деякі користувачі все одно не можуть погасити позику вчасно. Так і з’являється в Є Гроші прострочення. Вононебезпечне тим, що за кожен день буде нараховувати штраф, який додається до первісної суми кредиту. Борг зростає, а разом з ним і збільшується відсоток. Щоб не допустити подібної ситуації, необхідно своєчасно скористатися послугою Є-Гроші пролонгація. Вона збільшить термін дії договору. Залишиться тільки сплатити відсотки за кожен день користування грошима.

Промокод на Є-Гроші: як отримати

У компанії піклуються про те, аби кожному клієнту були надані максимально вигідні умови для співпраці. Тому були створені промокодом Є-Гроші — комбінації з цифр та букв. Вони можуть знизити відсоткову ставку, надати знижки на послуги. Отримати такий код можна у поштовій розсилці, на яку бажано підписатися, або знайти на сторінці компанії у соціальних мережах (Фейсбуці).

Крім промокодів, на регулярній основі проводяться у Є Гроші акції. Найбільш популярною є програма “приведи друга”, де за кожного нового клієнта пропонують матеріальну винагороду. Також проводяться кампанії, приурочені до свят. Існує і поняття кешбек, коли частина кредитних грошей повертається назад на рахунок.

Відгуки про Є Гроші

Кредит Є-Гроші відгуки отримує кожен день. Багато жителів країни встигли скористатися послугами компанії і скласти свою думку. В основному, відгуки клієнтів Є-Гроші позитивні. Їм подобаються лояльні умови, мінімум документів для кредитування, можливість взяти гроші як на кілька днів, так і на цілий місяць. У більшості не виникає проблемних ситуацій. Однак відгуки боржників Є-Гроші найчастіше носять негативний характер. Вони незадоволені тим, що за прострочення їм нараховуються штрафи, які збільшують підсумкову суму виплати. Ще один мінус — відмови у видачі грошей. Так відбувається через вказування недостовірної інформації або граматичних помилок.