Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 4000 грн
Термін:
1 - 30 днів
Ставка:
2,5%
Термін розгляду:
від 5 хв.
Документи:
Паспорт, ІНН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 2,5 до 2,5%
Вік:
від 18 до 65 років

Євро Гроші: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 2,5% в день, до 4 000₴

Отримати кредит на картку в ЄвроГроші

Вони прості і доступні для будь-якого українця. У цій компанії немає завуальованих і прихованих між рядків умов. Це надійний і стабільний сервіс з високим рівнем сервісу. Інтерфейс сайту інтуїтивно зрозумілий навіть недосвідченому користувачу, він з легкістю розбереться з умовами отримання кредиту в Євро Гроші. Сайт доступний з будь-яких пристроїв, можна виконати Eurogroshi вхід з телефону або планшета, головне доступ до інтернету.

Тут можна взяти в борг від 500 до 10 000 грн. При первинному зверненні система може не схвалити максимальну суму, але вже з другого кредиту доступна сума збільшується, а умови стають більш лояльними.

Термін дії кредиту без дзвінків від одного до тридцяти днів. Це дуже зручно. Взяли онлайн кредит в ЄвроГроші на 20 днів, повернули на 10й і заплатили відсотки тільки за фактичний термін використання. У багатьох МФО мінімальний термін дії 5 – 7 днів, повертаєте борг раніше, але відсотки платите все одно за тиждень. Якщо взяти кредит в Євро Гроші, то потрібно платити відсоток тільки за той час, який користуєтеся грошима компанії.

Процентна ставка становить 2,5% в день. Багато це чи мало кожен позичальник вирішує сам за себе. Але в сучасному світі, де іноді потрібно терміново взяти гроші на непередбачені витрати 25 гривень в день за використання 1000 позикових – це паличка-виручалочка. Для великої категорії людей зручніше заплатити відсоток і не просити позичити у сусідів або друзів.

Взяти кредит онлайн в ЄвроГроші можна на карту будь-якого банку нашої країни. Тут немає спеціальних вимог до банківської картці. Головне, щоб вона була активною і оформлена на ім’я позичальника. Не намагайтеся оформити кредит на чуже ім’я, система відразу це виявить і заблокує вас, подальше використання послуг цієї МФО стане неможливим.

З документів необхідні тільки дані паспорта та ІПН, без всяких довідок, ксероксів та іншої паперової тяганини.

Про компанію

Євро Гроші – це українська мікрофінансових компанія з європейськими інвестиціями. Основна діяльність – видача мікрокредитів в інтернеті. У своїй роботі використовує сучасні Фінтех технології для забезпечення максимального комфорту клієнта і стабільного, надійного кредитування.

У будь-якого сучасного людини можуть виникнути непередбачені витрати, а ЕвроГроші кредит – це метод їх вирішити просто і зручно, точно також, як і зробити покупку в інтернеті. Це розумний підхід до грошей для тих, хто цінує свій особистий час.

Коли виникає потреба в грошах, ви можете їх отримати не виходячи з дому або перебуваючи в будь-якій точці країни, де є доступ до інтернету – в Дніпрі, Харкові, Одесі або в маленькому дачному селищі під Києвом.

Переваги кредитування в Євро Гроші

 1. Компанія працює в режимі 24/7/365. Тут немає вихідних і свят, ви берете гроші коли вам це необхідно і не дивіться на годинник або календар. Потрібно терміново оплатити лікування, а зараз субота, чекати поки відкриється банк немає часу? Як свідчать ЄвроГроші відгуки клієнтів – це найпростіший спосіб отримати позику в будь-який час доби.
 2. На отримання позики йде в середньому 15 хвилин! Це дуже швидко, не потрібно навіть вставати з дивана, витрачати час на поїздку в банк. Від моменту ЕвроГроші реєстрації до отримання грошей на карту всього п’ятнадцять хвилин! Це найшвидший спосіб зайняти гроші.
 3. Мінімальний набір документів — тільки дані паспорта та ІПН, без великої папки різних довідок і документів! Тут не вимагають довідку про розмір заробітної плати за півроку. Це дуже зручно для тих, хто працює неофіційно і просто не може надати такий документ в традиційний банк! Бувають випадки коли немає часу на збір довідок.

Вам не буде потрібно ризикувати майном забезпечення або шукати того, хто буде готовий за вас поручитися.

Ця компанія готова надати фінансову допомогу всім громадянам нашої країни, які досягли повноліття. Можуть взяти онлайн кредит студенти, матусі в декретній відпустці, пенсіонери та інші категорії населення.

Як отримати позику в Eurogroshi

Для того, щоб оформити короткостроковий кредит необхідно пройти кілька простих етапів:

 1. Зайти на офіційний сайт компанії, які не на сторінки в соціальних мережах! Вивчити детально всю інформації про надані кредитних продуктах.
 2. Вибрати необхідні суму і термін кредиту. Перейти до реєстрації ЄвроГроші особистий кабінет, внести всю інформацію про себе, подати заявку на позику. Кредитор не несе відповідальності за достовірність інформації, яку надає позичальник.
 3. Пройти ідентифікацію вашої банківської карти. Вона повинна мати позитивний баланс. Автоматично заблокується невелика сума, ви уточнюєте її в своєму банку і вводите в вікні верифікації. Потім ці кошти будуть розблоковані і доступні для використання. Дана операція потрібна для того, щоб підтвердити факт оформлення кредиту власником карти, а не шахраєм.
 4. Пройти оцінку платоспроможності клієнта шляхом перевірки його даних у всіх відкритих джерелах, в тому числі і в УБКІ.
 5. Ознайомлення з договором Пропоновані можливості. Її можна вивчити виконавши Eurogroshi вхід в особистий кабінет. Якщо щось незрозуміло, можна задати будь-які питання фахівцям компанії.
 6. Угоди з умовами оферти і підписання кредитного договору шляхом відправки електронного повідомлення, яке підписується одноразовим цифровим кодом. Гроші відразу надходять на зазначену раніше карту. Після підписання відмовитися від умов кредитного договору вже не можна.

Загальні витрати по терміновому кредиту будуть залежати від обраних позичальників параметрів кредиту, програм лояльності, акційних умов актуальною процентної ставки, оцінки платоспроможності споживача. Всі умови подаються для ознайомлення в Оферті і прописуються в кредитному договорі.

Як погасити кредит в Євро Гроші

Повернути гроші ЕвроГроші дуже просто, необхідно вибрати той спосіб, який найбільш підходить:

 • банківською карткою — через особистий кабінет Eurogroshi;
 • через термінал — вказавши свій номер телефону для ідентифікації;
 • в касі найближчого банку — вказавши свмоі ПІБ та ІПН.

Промокоди та акції Єврогроші

На момент написання статті компанія не проводила ніяких акцій Євро Гроші. Але необхідно стежити за актуальними новинами на сайті МФО і офіційній сторінці в Фейсбуці.

Промокод на Євро Гроші можуть отримати постійні клієнти як бонус за своєчасну оплату і високу фінансову дисципліну. Еврогроші промокод дозволяє отримати знижку на процентну ставку і скористатися позикою на більш лояльних умовах. Слідкуйте за електронною поштою та смс повідомленнями від компанії і не пропустіть можливість оформити короткострокову позику з хорошою знижкою.

Відгуки Євро Гроші

В цілому, думка у клієнтів про компанію Eurogroshi позитивне. Вони відзначають стабільність компанії і прозорість умов позики. Відгуки негативного характеру частіше пишуть люди, які не змогли повернути борг вчасно, тим самим порушивши умови договору.

Ми будемо вдячні, якщо ви поділитеся своїм досвідом співпраці з компанією ЕвроГроші.