Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 17000 грн
Термін:
5 - 30 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 15 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0.01 до 1.85%
Вік:
від 18 до 70 років

Forzacredit: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 17 000₴

Умови онлайн кредиту Forzacredit

Для того, щоб отримати в Форзакредит кредит онлайн на картку, необхідно бути згодним на умови, які висуває компанія. Вони дуже лояльні, але при цьому обов’язкові:

 • вік позичальника від 18 до 70 років;
 • наявність український паспорта та ІПН;
 • фінансова відповідальність;
 • активна банківська картка з позитивним лімітом на рахунку;
 • гаджет з доступом в інтернет.

Таким чином, отримати кредит може студент, пенсіонер, матуся в декреті, тимчасово безробітний або офіційно не працевлаштований людина. Всі, кому необхідні гроші в терміновому порядку можуть розраховувати на МФО, адже там видають позику без перевірок навіть в разі поганої кредитної історії в минулому.

Параметри позики у Forzacredit

 • мінімальна сума — 500 грн ;
 • максимальна сума — до 17 000 гривень при першому зверненні, до 22 000 гривень з другого кредиту;
 • терміни — від 5 до 15 днів;
 • відсоткова ставка — 0,01% на першу позику, 1,85% на наступні.

Можна звернути увагу, що новачкам надається пільгова відсоткова ставка, але при цьому не занадто велика кредитна сума. Це відбувається тому, що компанії важливо, щоб у клієнта склалося позитивне враження про послуги. Але і МФО необхідно познайомитися з позичальником. Тому на максимум розраховувати не варто.

Про компанію

Компанія Forza Credit пропонує краще рішення для тимчасових матеріальних труднощів. Адже кожен житель України хоча б раз у житті стикався з ситуацією, коли необхідно терміново зробити платіж, а грошей на картці недостатньо. Тут на допомогу прийде Форза Кредит — МФО, яке за лічені хвилини перерахувати необхідну суму.

Сфера мікрокредитування почала активно розвиватися лише в останні роки. До цього єдиним варіантом отримати позику був банк. Вся процедура була пов’язана з постійним очікуванням, тратою часу, збором пакету документів і нерідко завершувалася відмовою. Виходило, що житель Києва, Дніпра, Одеси, Харкова чи іншого населеного пункту просто опинявся без коштів для існування тільки тому, що не зміг офіційно підтвердити свою платоспроможність.

ФорзаКредит працює зовсім інакше. Взяти кредит онлайн в Forzacredit може кожен, хто пройде просту процедуру реєстрації, прикріпить дані документів, що підтверджують особу, а також реквізити банківської картки. 10 хвилин і необхідна сума вже на рахунку. Не доведеться чекати, підтверджувати мету використання грошей. До того ж, не буде потрібно навіть виходити з дому або офісу — всі дії за кредитом у Форза Кредит відбуваються у віддаленому форматі.

Переваги Форза Кредит

 • заповнення заявки відбувається онлайн — не потрібно витрачати час на дорогу, черги, особисто контактувати зі співробітниками компанії;
 • мінімум часу на прийняття рішення — система лише перевірить актуальність введених даних, після чого видасть позику;
 • ніяких додаткових комісій — оплачуються тільки відсотки за кожен день реального користування грошима;
 • без залучення поручителів — не буде потрібно шукати родичів і знайомих, які повинні підписувати кредитні папери.
 • розгляд заявки протягом декількох хвилин;
 • реєстрація у Форзакредит проста і зрозуміла;
 • можлива реструктуризація боргу;
 • працює гаряча лінія Forzacredit, на якій фахівці готові відповісти на будь-які питання;
 • без довідки про доходи та інших документів;
 • кредитування вже з 18 років.

Форза Кредит "мій кабінет": реєстрація і подача кредитної заявки

Увійти до особистого кабінету Forza Credit можна відразу після проходження реєстрації. Це обов’язкова процедура, яка створює персональну сторінку клієнта в системі. Вона необхідна для того, щоб зберігати дані з документів, реквізити платіжної картки, відображати історію дій користувача, знайомитися з новинами компанії, вигідними пропозиціями та акціями.

У Форза Кредит вхід в особистий кабінет здійснюється за допомогою логіна (номер мобільного телефону) і пароля, який створюється під час першого візиту на сайт компанії.

Як пройти реєстрацію: покрокова інструкція

 1. На головній сторінці сайті необхідно знайти кредитний калькулятор. На ньому за допомогою бігунків виставляється необхідна сума і терміни позики. Нижче в автоматичному режимі розраховується підсумкова сума: тіло кредиту + відсотки. Якщо результат влаштовує, то необхідно натиснути на кнопку “отримати гроші”.
 2. Ввести свій номер мобільного телефону і дати народження.
 3. Далі відкриється ознайомча вкладка зі списком необхідних документів. Потрібно натиснути на кнопку “продовжити”.
 4. Відкриються поля з персональною інформацією. Необхідно буде прописати дані з паспорта та ІПН, відомості про сімейний стан, місце роботи, зразковому рівні доходу. Також необхідно вказати дані хоча б одну людину, друга, знайомого, родича, який би міг підтвердити зазначені факти.
 5. Прикріплення скан-копій документів.
 6. Додавання в систему фото з паспортом в руках.
 7. Верифікація банківської картки. Необхідно буде ввести номер, дату видачі та секретний код пластика.
 8. Очікування відповіді від системи. У разі позитивного рішення – переказ грошей на рахунок.

Зручно, що в Forza Credit вхід з телефону, планшета або ПК дозволяє провести успішну реєстрацію. При наступному зверненні не доведеться заново вводити персональні дані, досить буде входу в особистий кабінет.

Як повернути гроші Forzacredit

Для того, щоб оплатити кредит, кожен користувач може вибрати зручний для нього спосіб зі списку:

 • термінал самообслуговування — необхідно самостійно провести платіж на реквізити компанії;
 • відділення банку — звернутися в касу і надати реквізити МФО;
 • особистий кабінет — увійти в свій профіль і зробити переклад з картки, на яку був виданий займ.

Важливо врахувати, що в деяких випадках засоби зараховуються на рахунок компанії протягом трьох днів.

Що робити у випадку просрочення

Якщо з якихось причин сума не буде повернута точно в термін, настає період прострочення. Крім стандартної відсоткової ставки до суми боргу додаються штрафи. Тому краще не допускати такої ситуації і своєчасно активувати пролонгацію у Forzacredit. Вона являє собою збільшення терміну дії договору, при якому оплатити доведеться тільки відсотки за користування грошима.

Існує поняття реструктуризації у Форза Кредит. Рішення за нею приймається в індивідуальному порядку. Суть процесу — розбивання боргу на рівні частини для погашення.

Промокод Форза Кредит: де його можна отримати

На сайті компанії, її сторінці в соціальних мережах, на сайтах-агрегаторах, а також в поштовій розсилці можна отримати промокод Forzacredit. Це спеціальна комбінація з букв і цифр, яка дозволить отримати вигідні умови кредитування. Зазвичай мова йде про зниження відсоткової ставки. Додатково, у Фейсбук або інших джерелах можна зустріти інформацію про акції Форзакредит. Участь в них гарантує отримання цінних призів або грошових винагород.

Відгуки клієнтів Forzacredit

Про компанію Форза Кредит відгуки в мережі здебільшого позитивні. Клієнти високо цінують лояльність умов і високий відсоток схвалення кредитів. Зручно, що гроші можна отримати з будь-якого куточка країни, при цьому навіть не покидаючи будинок. Всього пара кліків і кошти переведені на рахунок — такі відгуки про Forzacredi зустрічаються найчастіше. При цьому, відгуки боржників Форзакредит зазвичай негативні. Користувачам не подобається, що компанія може налічувати великі штрафи або відмовити в реструктуризації боргу.