Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
200 - 15000 грн
Термін:
1 - 30 днів
Ставка:
0.01%
Термін розгляду:
від 1 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0.01 до 2.00%
Вік:
від 18 до 71 років

Глобал Кредит: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0.01% в день, до 15 000₴

Як формити кредит на картку в Global Credit

Що головне при виборі мікрофінансової компанії? Звичайно ж умови, на яких вона готова надати позику. Вони формуються з декількох показників: параметрів самої позики, вимог до позичальника, наявності додаткових послуг, що можуть бути використані клієнта. Пропонуємо детальніше вивчити кожен з пунктів.

Що пропонує GlobalCredit

 • сума — від 200 до 15 000 гривень;
 • терміни — від 1 до 30 днів;
 • відсоткова ставка — 0,01% при першому зверненні, 2% вже з другої позики.

Кожен користувач може самостійно варіювати умови позики — обрати відповідну суму, кількість днів на повернення боргу. Найбільш лояльні умови будуть для новачків, які можуть оформити заявку за пільговою процентною ставкою. Важливо нагадати, що переплата розраховується виходячи з кожного дня реального користування грошима. І в разі дострокового погашення позики буде перерахована на користь клієнта.

Що необхідно для того, щоб отримати гроші:

 • український паспорт і ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • доступ до інтернету (в Глобал Кредит можливий вхід з телефону, планшета або ПК);
 • активна банківська картка з позитивним лімітом на рахунку;
 • зареєстрована електронна пошта;
 • вік від 18 до 71 року.

Такий мінімальний набір документів дозволить в короткі терміни отримати бажану грошову суму. Довідки з роботи, інші документи, які б підтверджували платоспроможність, не потрібні.

Однак важливо врахувати ряд нюансів. Компанії, реквізити якої вводиться при реєстрації, в обов’язковому порядку повинна бути видана на ім’я позичальника. А позитивний ліміт на рахунку буде потрібнен при проходженні верифікації — підтвердження, що картка реальна і на неї можна переводити гроші.

Про компанію

Взяти кредит онлайн в Глобал Кредит стало можливим починаючи з 2012 року. Саме тоді вперше компанія почала свою активну діяльність, надаючи мікрокредити жителям Харкова, Дніпра, Києва, Одеси та інших областей України. Своїм головним завданням МФО бачить миттєву фінансову допомогу, яку можуть отримати українці. Адже для цього їм не потрібно витрачати багато вільного часу, збирати значний пакет документів або шукати поручителів, які б погодилися підписатися під кредитним договором.

Для того, щоб взяти кредит в Global Credit, потрібно лише документи , що засвідчують особу, мобільний телефон, банківська карта і 15 хвилин вільного часу, які займають реєстрація в системі та оформлення заявки.

У своїй роботі Глобал Кредит слід таким принципам як:

1. Швидкість — кредит в Global Credit можна отримати протягом декількох хвилин. Кілька хвилин і термінова позика вже на картці. Для новачків цей процес може трохи затягнутися за рахунок часу, витраченого на реєстрацію і заповнення анкети.
2. Простота — досить пройти крок за кроком всі етапи, щоб онлайн кредит від Глобал Кредит надійде на банківську картку.
3. Якісні сервіс — персонал, який працює в компанії, завжди чемно спілкується, готовий проконсультувати і відповісти на всі питання, які можуть виникати у клієнта.
4. Зручність — в Global Credit займ легко отримати і також просто погасити.

Чому слід пройти в Глобал Кредит реєстрацію вже сьогодні

 1. Отримати гроші може кожен житель України, незалежно від його територіального місцезнаходження.
 2. Компанія працює 24/7, тому вихідні та свята не стануть на заваді для кредитування.
 3. Всі дії, пов’язані з кредитом, можна проводити онлайн — оформляти заявку, погашати заборгованість, активувати пролонгацію.
 4. Приховані комісії повністю відсутні — вся інформація вказується у договорі.
 5. Не доведеться шукати поручителів.

Як зареєструвати Global Credit особистий кабінет

У системі Глобал Кредит особистий кабінет є персональною сторінкою кожного користувача, де зберігатися вся введена інформація для видачі позики, формуються нові заявки, відстежується історія дій. Зайти в особистий кабінет Global Credit можна після введення логіна і пароля, який створюється на етапі реєстрації. Щоб подати нову заявку на кредит, постійний користувач здійснює в Глобал Кредит вхід в особистий кабінет, а після вибирає параметри позики.

Для новачків план дій буде наступним:

 1. Необхідно зайти на сайт компанії і знайти на головній сторінці кредитний калькулятор. На ньому слід пересунути бігунки “суми” і “термінів” на потрібні показники. Нижче відобразиться підсумкова сума, включаючи процентну ставку. Після цього необхідно натиснути на кнопку “отримати кредит”.
 2. Після цього відкриється спеціальна реєстраційна форма, де необхідно буде вказати інформацію з документів і відповісти на кілька простих запитань. Наприклад, дата народження, сімейний стан, приблизний рівень доходу, фактичне місце проживання.
 3. Наступний крок — введення даних з картки і її верифікація.
 4. Завершує процедуру підтвердження параметрів кредиту і відправка заявки на розгляд.

У разі позитивної відповіді гроші відразу ж надійдуть на розрахунковий рахунок.

Як в Глобал Кредит повернути кредит

Багатьох користувачів цікавить питання, як оплатити позику. Зробити це можна кількома способами:

 • зробити платіж з картки, які верифицирована в особистому кабінеті;
 • перевести гроші з інших карток, в тому числі і через мобільні додатки;
 • скористатися сервісами PayMaster, Easy Pay, Web Money;
 • звернутися до банку;
 • через термінал самообслуговування.

Що робити, якщо в Global Credit прострочення платежу?

У разі, якщо не вдалося погасити борг своєчасно, з’являється прострочення. Додатково до комісії починати додаватися штраф. Кращим рішенням буде скористатися послугою пролонгації.

Що представляє собою пролонгація в Глобал Кредит?

Це продовження терміну кредитного договору. Користувачеві необхідно лише сплатити відсотки за кожен день користування грошима. Пеня при пролонгації не нараховується.

Чи можлива в Глобал кредит реструктуризація?

Дане рішення приймається в індивідуальному порядку. Для цього необхідно звернутися на гарячу лінію Global Credit.

Промокод на Глобал Кредит: вигідні пропозиції і акції

Щоб зробити умови кредитування ще більш вигідними, компанія ввела промокоди. Це спеціальні комбінації, які дозволяють отримати знижку на наступні заявки. Знайти коди можна в інтернеті, а також сторінках МФО в соціальних мережах, наприклад, у Фейсбук.

Додатково проводяться різні акції у Глобал Кредит. Деяких з них є постійними, інші приурочені до якимось свят або знаменних подій.

Відгуки клієнтів про Глобал Кредит

Відгуки про Global Credit різні — від захоплення сервісом, до крайньої межі невдоволення. Вся справа в тому, що компанія давно працює на фінансовому ринку і встигла завоювати увагу користувачів зі всієї країни. Про Глобал Кредит відгуки позитивного характеру стосуються швидкості видачі грошей, простоти оформлення заявки і лояльності з боку компанії. А ось про Global Credit відгуки боржників завжди зі знаком мінус. Людям не подобається висока відсоткова ставка, нарахування штрафів, а також можливі відмови у видачі позики. У цілому кредит від Глобал Кредит відгуки має позитивні, оскільки МФО працює з урахуванням побажань своїх клієнтів.