Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 15000 грн
Термін:
5 - 65 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 10 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 1,9%
Вік:
від 18 до 65 років

Гроші Всім: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 15 000₴

Взяти кредит онлайн у Groshi Vsim

Хто може стати клієнтом компанії? Кожен українець, який досяг повноліття, але ще не переступив 65-річну відмітку. Це може бути студент, пенсіонер, приватний підприємець, матуся у декретній відпустці і навіть безробітний. У компанії не питають, звідки клієнт отримує гроші і куди їх витрачає. Головне, аби позику було повернуто точно в терміни.

Які документи потрібні

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • гаджет з доступом до інтернету;
 • активна банківська картка.

Якщо все це є під рукою, то можна переходити до реєстрації в Гроші Всім. Важливо пам’ятати, що дані будуть перевірятися системою, тому недостовірна інформація може стати причиною відмови.

Які умови пропонує компанія

 • сума кредиту — від 500 до 15 000 гривень;
 • терміни — від 5 до 65 днів;
 • відсоткова ставка — 0,01% за першого звернення, 1,9% вже за другого кредиту.

Як зрозуміти, яку суму слід повернути? Все дуже просто. На головній сторінці сайту розташовується кредитний калькулятор. Саме на ньому вказуються бажані параметри кредиту. Пересуваючи бігунок зліва направо, можна обирати терміни і суми майбутньої позики. Нижче буде відображатися підсумкова сума разом з відсотками, нарахованими за кожен день користування грошима.

Про компанію

Кредит у Гроші Всім надає унікальну можливість кожному жителю України отримати необхідну грошову суму на будь-які потреби. Не доведеться тривалий час збирати пакет документів, розповідати представникам фінансової компанії куди будуть витрачені гроші, чекати у черзі або заповнювати кожен раз заяви.

Аби взяти кредит у Гроші Всім потрібно тільки документи, що підтверджують особу, доступ до інтернету, банківська картка та кілька хвилин вільного часу. Якщо все зробити правильно, то протягом 7 хвилин кошти надійдуть прямо на банківський рахунок.

Переваги онлайн кредиту від Гроші Всім

 1. Швидкість роботи. Коли потрапляєш у ситуацію, де гроші потрібні за найкоротший часовий проміжок, не доведеться витрачати дорогоцінні хвилини на очікування, збір документів або дорогу до стаціонарний офісу. Досить буде заповнити заявку, причому зробити це можна не тільки, перебуваючи у будь-якому місті (Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі), а й в будь-якому місці — на роботі, вдома, у магазині, на прогулянці.
 2. Доступність для кожного. Мінімум документів та вимог до позичальника. До того ж сервіс працює в режимі 24/7, а отже, у будь-який час дня та ночі зможе відправити необхідну суму.
 3. Небачена простота. У GroshiVsim кредит оформляється за пару кліків. А на реєстрацію у системі не витрачають більше 15 хвилин.
 4. Реальна вигода. У Гроші Всім кредит онлайн на картку видається під щоденний відсоток. А це означає, що платити доведеться тільки за дні реального користування грошима.
 5. Безпека. Всі персональні дані, номери телефонів та рахунків знаходяться в секретності і ні в якому разі не потраплять до рук третіх осіб, і тим більше шахраїв.

Гроші Всім особистий кабінет: як подати заявку

Для того щоб отримати кредит без застави, потрібно виконати кілька простих дій. Постійні клієнти можуть увійти до особистого кабінету Groshi Vsim, ввівши свій логін і пароль. А що робити тим, хто вперше звертається за кредитом? Створити у Гроші Всім “мій кабінет”. Це відніме буквально 15 хвилин. Персональна сторінка дозволяє не тільки оформляти нову заявку на кредит, а й дивитися баланс, залишок за оплатою, інформацію за минулими та поточними позиками, бачити акції та вигідні пропозиції.

Що потрібно зробити:

 1. На головній сторінці сайту натискаємо на кнопку оформити кредит.
 2. Далі система попросить ввести мобільний номер телефону.
 3. Наступний крок — заповнення анкети. Тут потрібно вказати інформацію про себе — дані паспорта та ідентифікаційного коду, дату народження, адресу електронної пошти. Додатково потрібно буде прикріпити копії документів, що засвідчують особу.
 4. На цьому етапі важливо вказати реальну адресу проживання. Нижче буде форма для особистої інформації: сімейного стану, даних про трудову діяльність, зразкового рівня доходу.
 5. Введення реквізитів банківської картки та її верифікація.

Якщо всі поля заповнені вірно, то сміливо можна відправляти заявку на розгляд. Протягом декількох хвилин система перевірити дані і винесе рішення.

Пам’ятайте, що у разі зазначення недостовірної інформації, варіант відмови стає значно вищим. У деяких ситуаціях варто звернути увагу на помилки, допущені при заповненні анкети. Орфографія та граматика іноді підводять і призводять до відмови у грошовій сумі.

Як повернути кредит в GroshiVsim

Після оформлення позики багатьох цікавить питання — як повернути гроші компанії? Погасити заборгованість також легко як і подати заявку. Зробити це можна кількома способами:

 • зробити платіж з картки, прив’язаної до особистого кабінету;
 • сплатити з банкінгу або мобільного додатка;
 • скористатися терміналом самообслуговування;
 • звернутися до каси будь-якого українського банку.

Важливо пам’ятати, що деякі способи являють собою додаткові відсотки. Тому необхідно обирати той варіант, який буде найбільш зручним та економним.

Подовження кредиту

Незважаючи на всю простоту процесу, у житті бувають ситуації, коли просто неможливо повернути гроші в зазначений термін. Так і з’являється прострочення, коли крім щоденного відсотка нараховується пеня. Іноді такі штрафні санкції призводять до різкого зростання підсумкової суми — тіла кредиту. І користувач вже не може в зазначений термін розрахуватися із заборгованістю. Щоб не допустити такої ситуації, необхідно користуватися пролонгацією. Вона дозволяє збільшити терміни дії договору, при цьому оплатити доведеться лише відсотки за реальні дні користування грошима.

Якщо з якоїсь причини все одно виникла заборгованість, то необхідно звертатися на гарячу лінію Гроші Всім. Там в індивідуальному порядку розглянуть ситуацію і, можливо, запропонують реструктуризацію боргу.

Промокоди та акції Гроші Всім

Щоб користування послугами сервісу було ще простіше, компанія придумала промокод. Це спеціальна комбінація букв і цифр, яку необхідно ввести до спеціального поле за реєстрації. Промокод на Гроші Всім може знижувати відсоткову ставку, створюючи ще більш вигідні умови співпраці. Отримати код можна в листі, який відправлено електронною поштою або на сайті компанії у соціальній мережі (Фейсбук). Тому радимо вам підписатися на розсилку.

Ще однією можливістю для отримання вигод є участь у акціях від GroshiVsim. Деякі з них діють на постійній основі, інші ж обмежені за часом. У них можна виграти не тільки пільгову відсоткову ставку, але й цінні призи, наприклад, побутову техніку або гаджети.

Відгуки клієнтів компанії Гроші Всім

Число користувачів послугами компанії з кожним днем ​​зростає. Тому у мережі можна зустріти різні відгуки — як позитивні, так і негативні. У більшості випадків відгуки про Гроші Всім зі знаком плюс. Клієнтам подобається лояльна політика компанії, низька відсоткова ставка, особливо для новачків. Зручно, що погасити позику можна декількома способами і на оформлення заявки йде не більше 2 хвилин.

При цьому є люди, які негативно відгукуються про сервіс. Їм не подобаються штрафні санкції, відмови в отриманні грошей. Важливо розуміти, що відгуки боржників негативні. На жаль, вони не змогли розібратися з механізмами кредитування, і змушені сплачувати не тільки тіло кредиту, але і пеню. Аби не потрапити до подібної ситуації, необхідно уважно вивчати договір та слідувати кожному з його пунктів