Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 4000 грн
Термін:
5 - 30 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
від 15 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 2%
Вік:
від 18 до 65 років

Качай Гроші: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 4 000₴

Як можна можна взяти кредит онлайн у Качай Гроші

Для зручності користувачів, отримати гроші можна незалежно від часу доби, дня тижня, свят або вихідних. Система працює 365 днів на рік, 7 днів на тиждень і 24 години на добу можна отримати кредит. На сайті можна обирати не тільки умови кредиту, а й мову інтерфейсу — російську чи українську. Однак користувачів найбільше цікавить питання щодо максимальної суми позики. Детальніше про ліміти:

Детальніше про ліміти

 • мінімальна сума — 500 грн;
 • максимум за першого звернення — 4 000 грн;
 • 5 000 грн — доступні з другого кредиту;
 • 6 000 грн можуть отримати користувачі, які успішно погасили три позики;
 • 7 000 грн — для клієнтів, які більше шести разів скористалися послугами сервісу;
 • 10 000 грн — максимальна сума, на яку можуть розраховувати постійні клієнти.

У Качай Гроші кредит онлайн на картку можна отримати на термін від 5 до 30 днів. При цьому, новачкам доступна пільгова відсоткова ставка — всього 0,01% за кожен день користування грошима. Однак кожне наступне звернення буде за стандартною ставкою у 2%. Для того, щоб отримати гроші, необхідно мати при собі:

 • український паспорт та ІПН;
 • мобільний телефон;
 • активну картку будь-якого з банків.

Додатково буде потрібно зареєстрована електронна пошта та гаджет з доступом у інтернет. Варто відзначити, що у систему Качай Гроші вхід з телефону також просто здійснити, як і з іншого пристрою, наприклад, комп’ютера або планшета. А це означає, що оформити заявку можна не тільки, перебуваючи вдома або на роботі, але і в дорозі, на прогулянці.

Чому варто пройти в Kachay Groshi реєстрацію вже сьогодні

 1. Всі операції для отримання грошей відбуваються віддалено, тому можна заощадити час та присвятити його більш приємним заняттям.
 2. Ніяких додаткових довідок — тільки документи, що підтверджують особу.
 3. Всього 15 хвилин необхідно для того, щоб система перевірила введені дані та винесла рішення по кредитуванню.
 4. Не доведеться уточнювати цілі отримання коштів.
 5. Цілодобова робота компанії.

Про компанію

Онлайн кредит у Качай Гроші — реальна можливість кожному українцю за короткі терміни отримати гроші на свою банківську картку. Головне правило компанії — надати фінансову допомогу клієнту, навіть якщо він має погану кредитну історію або заборгованості у інших МФО чи банках.

Не важливо, з якого населеного пункту буде оформлена заявка — Києва, Дніпра, Харкова чи Одеси. Адже у Качай Гроші кредит доступний кожному — тимчасово безробітному, студенту, пенсіонеру, офіційно непрацевлаштованим, матусі у декреті, приватному підприємцю.

Можна не переживати, що колись не вдалося вчасно сплатити позику, що ви перебуваєте у чорному списку у деяких банках. Аби отримати кредит у Качай Гроші навіть не доведеться витрачати свій час. Все відбувається у віддаленому форматі — реєстрація та формування заявки онлайн, а кошти відправляються прямо на банківську картку.

Переваги кредитування у Качай Гроші

 • ваші персональні дані знаходяться під надійним захистом і інформація ні в якому разі не потрапить до рук третіх осіб;
 • кожна фінансова операція повністю безпечна;
 • вся система кредитування прозора, а значить у будь-який момент ви зможете зайти до особистого кабінету Качай Гроші та подивитися історію платежів, залишок за кредитом, інші подробиці;
 • компанія піде назустріч, якщо ви не зможете вчасно погасити заборгованість;
 • можна достроково закрити кредит, заощадивши на оплаті відсотків;
 • кожен користувач швидко розбереться з інтерфейсом і зможе використовувати всі можливості особистого кабінету Качай Гроші на повну.

Качай Гроші особистий кабінет: як пройти реєстрацію і подати заявку

У системі компанії КачайГроші, вхід до особистого кабінету відбувається після введення логіна і пароля. Постійні клієнти, які вже встигли пройти реєстрацію, впораються із завданням за пару хвилин. А ось що робити новачкам? Пропонуємо докладну інструкцію, у якій ми крок за кроком описали кожну дію.

 1. Перше, що необхідно зробити — знайти кредитний калькулятор. На ньому слід виставити відповідну суму та термін кредиту. Відсотки за користування коштами розраховуються автоматично і якщо ви згодні з ними, то слід натиснути на кнопку “отримати гроші”.
 2. Відкриється реєстраційна форма, де необхідно вказати свої персональні дані. Це інформація з документів, ПІБ, контакти, сімейний стан, тип зайнятості і приблизний рівень доходів. У якості слід прикріпити скан-копії паспорта та ідентифікаційного коду.
 3. Введення реквізитів картки та її верифікація. Важливо, аби пластик був оформлений саме на позичальника, а не на третю особу (родича чи друга).
 4. Уважне вивчення договору та його підписання. Пам’ятайте, що електронна версія має таку ж юридичну силу, як і паперова. Як тільки документ підписаний, система починає перевірку. І в разі позитивної відповіді гроші моментально переводяться на рахунок.

Як оплатити кредит КачайГроші

Коли терміни кредитування добігають кінця, актуальним стає питання способу повернення коштів. У компанії створили всі умови для того, щоб дана процедура займала мінімум часу. Як у Качай Гроші повернути кредит:

 • зробити платіж з банківської картки, що була верифікована в особистому кабінеті;
 • підійти до терміналу самообслуговування та зробити платіж за реквізитами;
 • звернутися до банку та здійснити переказ звідти.

Пам’ятайте, що завжди можна погасити позику достроково, заощадивши при цьому на відсотках за кожен день.

Умови пролонгації

Однак не завжди вдається повернути кошти вчасно. Коли термін договору закінчився, настає період прострочення. До відсоткової ставки щодня додається пеня і підсумкова сума починає стрімко зростати. Аби у Качай Гроші прострочення не з’являлася, необхідно активувати послугу пролонгації. Вона збільшить термін дії договору та необхідно буде сплатити тільки відсотки за кожен день користування кредитом.

Промокод на Качай Гроші: де отримати?

Багато хто чув про те, що з промокодом КачайГроші можна отримати вигідні умови кредитування. Це вірна інформація і якщо ввести код в спеціальному полі, то відсоткова ставка перетвориться в акційну і буде ще вигідніше оформляти кредит. Знайти спеціальні символи можна на сайті компанії у соціальних мережах, наприклад, у Фейсбуці, або підписавшись на поштову розсилку.

Додатково, завжди можна стати учасником акції Качай Гроші. Деякі з них діють на регулярній основі, інші ж мають обмежений період дії. Це може бути розіграш цінних подарунків, техніки, гаджетів.

Відгуки про Качай Гроші

Компанія є досить молодою на фінансовому ринку країни. При цьому багато клієнтів вже встигли скористатися послугами та скласти свою думку про МФО. Качай Гроші відгуки отримав як позитивні, так і негативні. Ресурс публікує чесні коментарі, у яких клієнти розповідають про лояльні умови співпраці, простое оформлення позики, оптимальні способи погашення заборгованості. Однак про кредит у Качай Гроші є і негативні думки. Користувачів обурює пеня, відмова у видачі коштів або небажання компанії провести реструктуризацію заборгованості. Важливо відзначити, що відгуки боржників завжди мають негативне забарвлення, оскільки люди опиняються у ситуаціях, з якими не можуть впоратися самостійно.

Аби взаємодія з компанією залишила приємні враження та позитивний досвід, необхідно уважно читати умови договору, брати тільки ту суму, яку зможете виплатити у строк.