Інформація
Рейтинг:
0.0
Сума:
500 - 15000 грн
Термін:
5 - 15 днів
Ставка:
0,01%
Термін розгляду:
до 15 хв.
Документи:
Паспорт, ІПН
Форма видачі:
на картку
Ставка в день:
від 0,01 до 1,8%
Вік:
від 18 до 65 років

KF.UA: умови та відгуки клієнтів

Перша позика: від 0,01% в день, до 15 000₴

Вимоги до користувачів КФ ЮА

Якщо людина вперше звертається до компанії, вона повинна розуміти, що розраховувати на максимальну суму не варто. КФ ЮА необхідно ближче познайомитися з клієнтом, дізнатися, чи відповідально він ставиться до своїх зобов’язань. Якщо перша позика була погашена у точний термін, то вже з другого візиту можна виставляти максимальну суму.

Які документи потрібні

 • український паспорт та ідентифікаційний код;
 • мобільний телефон;
 • гаджет з доступом до інтернету;
 • активна картка будь-якого з банків.

Важливо! Вік позичальника повинен бути більше 18 років. Також слід звернути увагу на те, щоб банківська картка була оформлена безпосередньо на клієнта. Пластик родичів або знайомих не підійде.

Про компанію

Жителі Києва, Дніпра, Харкова чи Одеси іноді потрапляють до ситуації, коли потрібна невелика сума грошей “до зарплати”. Де отримати грошові кошти?

На допомогу прийде Компаньйон Фінанс кредит. Це мікрофінансова компанія, де протягом декількох хвилин можна оформити заявку на позику онлайн. Зручно, що взяти кредит у Компаньйон Фінанс можна просто на банківську картку. А знати, що більше не доведеться витрачати час на пошук фінансової компанії, їхати до стаціонарного відділення, стояти у черзі та збирати величезний пакет документів.

Все що потрібно для того, аби взяти кредит онлайн у KF UA — документи, що засвідчують особу, телефон, пошта, банківська картка та кілька хвилин вільного часу. Для онлайн кредиту КФ ЮА не потрібна довідка про доходи, інші довідки з місця роботи або контактна інформація родичів чи друзів. Вся процедура відбувається у віддаленому форматі. Тому ви можете і не залишати будинок або робоче місце, перебувати у дорозі, гуляти, стояти біля каси у магазині. Кілька кліків і кредит Компаньйон Фінанс буде перерахований на розрахунковий рахунок.

Переваги кредитування в KF UA

 1. Процедура реєстрації оформлення заявки займає не більше 15 хвилин. 
 2. Рішення приймає система, тому людський фактор виключається. 
 3. Оформляти заявку можна з будь-якої точки України. 
 4. Ніякої паперової тяганини та залучення поручителів. 
 5. Компанії неважлива попередня кредитна історія, тому отримати гроші можуть навіть ті клієнти, яким було відмовлено в банках та інших фінансових установах.

КФ ЮА особистий кабінет: як оформити заявку

Для того, аби ввійти до особистого кабінету KF UA, необхідно ввести логін і пароль. У постійних користувачів, які вже пройшли процедуру реєстрації, є обидва значення. А що робити новачкам, які вперше вирішили оформити онлайн кредит? Перший етап — реєстрації. Вона відбувається у кілька кроків:

 1. Виставлення бажаних параметрів кредиту на калькуляторі. Він знаходиться на головній сторінці сайту. Там присутні два бігунка — перший відповідає за суму, другий за терміни. Після того, як показники були визначені, нижче відобразиться підсумкова сума до виплати. Вона буде включати в себе як тіло кредиту, так і відсотки за кожен день користування грошима. Якщо ви згодні з усіма умовами, необхідно натиснути на кнопку “отримати гроші”.
 2. Наступний крок — введення контактної інформації. Буде потрібно написати номер мобільного телефону та адресу електронної пошти.
 3. Система відправить на сторінку для введення персональної інформації. Тут потрібно вказати інформацію з документів, місце фактичного проживання та прописки.
 4. Для отримання кредиту слід прикріпити фото або скан копії паспорта та ідентифікаційного коду. Їх можна завантажити з комп’ютера, або сфотографувати на веб камеру.
 5. Далі потрібно ваше фото розворотом паспорта. Це запобіжний засіб, щоб кредит не міг отримати шахрай.
 6. Далі необхідно ввести дані банківської картки і верифікувати її.
 7. Якщо всі кроки пройдені успішно, то можна відправляти заявку на розгляд.

Протягом декількох хвилин система закінчить перевірку та винесе рішення. У більшості випадків воно є позитивним і гроші моментально перераховуються на рахунок. Якщо раптом надійшла відмова, то не варто засмучуватися. Виною можуть стати граматичні помилки, допущені при заповненні анкети. Важливо ще раз перевірити ще раз кожен рядок і відправити повторну заявку.

Надалі, в особистому кабінеті можна відстежувати статус заявки — “схвалена”, “відмова”, “на розгляді”.

Додатково на персональній сторінці буде відображатися залишок за кредитом, різні функції, наприклад, пролонгація, акції та вигідні пропозиції.

Для того щоб оформити повторну позику, буде потрібно увійти до особистого кабінету KF UA і подати заявку звідти. Більше не доведеться вводити персональні дані, всі вони зберігаються у системі.

Як сплатити позику в KF UA

Повернути кредит у Компаньйон Фінанс також просто, як і оформити заявку. Зробити це можна віддалено або за допомогою терміналу самообслуговування, банку. Способи погашення заборгованості:

 • платіж з картки, підв’язаною у особистому кабінеті;
 • звернення до каси будь-якого банку;
 • оплата за реквізитами в терміналі;
 • грошовий переказ з картки іншого банку, у тому числі і через мобільний додаток.

Пролонгація в Компаньйон Фінанс

Незважаючи на прості умови кредитування, у користувачів часто виникають фінансові труднощі, які не дозволяють повернути гроші точно у термін. Це означає, що клієнт виходить на прострочення. І до тіла кредиту, до відсотків за кожен день використання грошей, додаються штрафи.

Аби не допустити подібного сценарію розвитку подій, необхідно своєчасно активувати послугу пролонгації у Компаньйон Фінанс. Вона дозволяє збільшити термін дії договору без нарахування пені. Якщо з якоїсь причини заборгованості уникнути не вдається, необхідно звертатися на гарячу лінію КФ ЮА. Спеціаліст вислухає вашу проблему та в індивідуальному порядку намагатиметься її вирішити. Може бути запропонована реструктуризація KF UA, коли загальна сума розбивається на кілька рівних платежів.

Промокоди та акції від KF.UA

Кожен клієнт мікрофінансової компанії любить знижки. Тому були створені промокоди КФ ЮА. Вони представляють собою комбінацію з цифр і букв, які необхідно ввести до спеціального поля. Отримати промокод можна на офіційному сайті компанії, її сторінках у соціальних мережах (Фейсбуці) або у поштовій розсилці.

Додаткову вигоду може принести участь в акціях. Вони проводяться на постійній основі і гарантують цінні призи — грошову винагороду, побутову техніку, гаджети.

Відгуки клієнтів про KF UA

Дана мікрофінансова компанія користується популярністю українців, тому в інтернеті можна зустріти безліч відгуків про Компаньйон Фінанс. Оскільки це реальна думку клієнтів, зустрічаються як позитивні, так і негативні повідомлення. Серед плюсів відзначають лояльні умови співпраці, мінімум документів, відсутність паперової тяганини і великий відсоток схвалення позик. Однак про кредит КФ ЮА є і відгуки зі знаком мінус, де критикуються великі штрафні санкції, некомпетентна робота служби підтримки.